Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Nafukovaci panna love

Nalezeno:    39 produktů

Leticia love doll - nafukovací panna

Vibrační nafukovací panna ve velmi kvalitním realistickém provedení. 3 milostné otvory.

Fire Love Doll - nafukovací panna

"Vaše nová ohnivá kamarádka! Uhaste její nenasytný chtíč, který v ní hoří. V životní velikosti se třemi otvory. Upozornění ; Pana nesmí být zatížena váhou těla aby nedošlo k destrukci - roztržení ! Panu je možno užít jen v poloze "na boku" nebo "shora". Nafukovací panna není matrace na vodu !! Rotržení materiálu není reklamační vada !!!"

Dudlu Leticia love doll - nafukovací panna

Vibrační nafukovací panna ve velmi kvalitním realistickém provedení. 3 milostné otvory.

Pipedream MILF Love Doll nafukovací panna

Rozměry: Celková délka panny: 150 cm Ústa: průměr 3,5cm - hloubka 7,5 cm Vagína: rozměr 3 x 5,7cm - hloubka: 11,5 cm Anál: rozměr 3 x 5,7 cm - hloubka: 11,5 Protože je panna nafouknutá vzduchem jsou otvory o něco pružnější. Materiál: vinyl

Nafukovací panna Dishy

Love Doll Dishy Dyanne- Nafukovací panna v životní velikosti s velkými prsy ve velikosti D. Nabídne dva milostné otvory análech a vagínu. Vybavena vyjímatelným masturbátorem ve vaginální části. Má malovanou tvář a růžové vlasy. Materiál TPR, PVC, bez ftalátů dle normy REACH v EU. Značka NMC.

Nafukovací panna Faye

Love Doll Faye-Nafukovací panna v životní velikosti se třemi milostnými otvory (anální, vaginální, orální). Má tvarovaný obličej s otevřenými ústy a syntetické blond vlasy. Součást balení je i vibrační tělísko se třemi stupni vibrací. Napájení 3x AA baterie. Složení výrobku: PVC, bez ftalátů dle normy REACH v EU. Značka NMC.

Cyberskin Carmen Luvana Love Doll - nafukovací panna

Krásna milenka dokonalými tvarmi, ktorá je Vám vždy dostupná! Bábika lásky, ktorá sa dá nafúknuť na životnú veľkosť, s tvarovanou 3D tvárou a krásne tavarovanými, realistickými prsníkmi a blond vlasmi. Do panny môžete umiestniť priložený masturbátor, ktorý disponuje s mimoriadne úzkym vaginálnym otvorom a anusom. Pomôcka sa vyrába z mimoriadne realistického a jemného materiálu. Obe končeky masturbátora sú otvorené, vďaka čomu sa jednoducho čistí. K bábike Carmen dodávame aj vibračné vajíčko s káblovým diaľkovým ovládačom, ktorý môžete umiestniť do niektorého otvoru lásky, čím môžete dosiahnuť ešte výraznejší stimulačný zážitok. Materiál prsníkov a masturbátora je cyber skin. Materiál vibrač...

Luxusní JUICY nafukovací panna

Love Doll Juicy Jill- Nafukovací panna v životní velikosti s tvarovaným obličejem. Má pohyblivá ramena, pěkně tvarované ruce i nohy. Disponuje odnímatelnou vagínou, která má dva těsné, ale pružné otvory. Materiál PVC, TPR, výrobek je bez ftalátů dle nařízení EU. Výrobce: You2Toys.

NMC Big Boob Love Doll Brandy - nafukovací panna

Sexi blondína s kyprým poprsím! Brandy, nafukovacia panna v životnej veľkosti, so všetkými tromi, zmyselne úzkymi, otvormi rozkoše (ústa, vagína, anus) čaká iba na to, aby ste sa jej zmocnili. Foremná, sexi, s 3 D tvárou, dlhými blond vlasmi, ktoré sa dajú česať, s bujným poprsím, a bradavkami v pozore. Materiál: PVC.

Nafukovací panna Antonya Vidra

Antonya Vidra Love Doll-Nafukovací panna v životní velikosti a ve vysoké kvalitě zpracování. Má realistický 3D obličej, vlasy i řasy, hnědé oči a dlouhé blond vlasy, pěkně tvarované ruce i nohy a velká příjemně měkká prsa s tvrdými bradavkami. Dále oceníte realistický tvar vagíny s výraznými stydkými pysky a uvnitř se stimulačním drážkováním Vložka je odnímatelná s úzkým análním otvorem. Součástí balení je vibrační vajíčko na dálkové ovládání - variabilně nastavitelné, balení pudru, nafukovacího čerpadla a návodu. Napájení 2 x AA baterie, které nejsou součástí dodávky. Materiál TPR, ABS, PVC bez ftalátů dle normy REACH v EU....

NMC Shy Camilla Lifesize Love Doll / realistická nafukovací panna

Realistická nafukovací panna Shy Camilla s 3D tváří, realistické ruce i nohy a vyjímatelná vložka s vagínálním i análním vstupem. Panna má velká prsa a krásné blond vlasy. Její hezká 3D tvář, dlouhé řasy a sexy zelené oči určitě upoutají vaši pozornost.

NMC Fatima Fong nafukovací panna XXL

✓ XXL gumová panna - baculatá tvář, velká visící prsa a měkké tělo ✓ životní velikost - žádná vyrchtlina. Fatima je kus ženské! ✓ 3 dírky rozkoše - ponoř se do jejích plných rtů, šťavnatého zadečku nebo těsné asijské vagíny ✓ pohodlná a odolná - má to ráda na tvrdo a udrží i silnějšího chlapa

Panna Joann - Joann Love Doll

Klasická nafukovací panna - brunetka se třemi důležitými otvory pro erotické hry - má anál, vagínu i orál. Malovaný obličej, hnědé vlasy.