Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Najlacnejsie singing rock tarzan

Nalezeno:    4 produkty

Celotělový úvazek Singing Rock Tarzan economic Černá S

Celotělový uvázek Tarzan economic je určený především pro lanová centra a parky. Je plně nastavitelný díky sponě easy-lock. Bederní popruh a nohavičky bez polstrování dovolují úvazek obléci širokému spektru uživatelů. Dále je vybaven předním navazovacím bodem pro jištění a slaňování dle normy EN 12277 typ C a zadním připojovacím bodem pro zachycení pádu dle EN 361. Konstrukce úvazku zaručuje dlouhodobou funkčnost a odolnost.

Úvazek Singing Rock Tarzan černá/červená XS - S

Hlavní přednosti: navazovací bod pro práci ve visu a slaňování (EN 813) spona SPEED, která spojuje ramenní popruhy s bederním pásem, zvyšuje komfort při oblékání úvazku na bederním pásu jsou sloty pro pomocný materiál ramenní popruhy jsou barevně odlišené levá nohavička má uvnitř červenou barvu zadní horní připojovací bod je plochý a podložený polstrováním (EN 361) SPEED spona je ve shodě s americkými standardy (ANSI, CSA), minimální pevnost vtahu je 17.2 kN, odolnost proti korozi se testuje nástřikem v solné komoře po dobu 48 hodin tkaný popruh všitý do spony usnadňuje manipulaci se sponou popruh ve sponě neprokluzuje konstrukce úvazku zaručuje dlouhodobou funkčnost a odolnost (povolování ...

Celotělový úvazek Singing Rock Tarzan Červená L/XL

Plně nastavitelný celotělový úvazek určený především pro lanové kurzy a zábavní parky. Pro zvýšení komfortu spojuje ramenní popruh s bederním pásem spona speed.

Celotělový úvazek Singing Rock Tarzan Červená XS/M

Plně nastavitelný celotělový úvazek určený především pro lanové kurzy a zábavní parky. Pro zvýšení komfortu spojuje ramenní popruh s bederním pásem spona speed.