Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Napajecka pro drubez

Nalezeno:    14 produktů

Flamingo Napáječka pro ptáky a drůbež 1l

Klasická napáječka s postupným uvolňováním. Ideální pro ptactvo a drůbež. Pojme až 1l tekutiny.

Flamingo Napáječka pro ptáky a drůbež 3l

Klasická napáječka s postupným uvolňováním. Ideální pro ptactvo a drůbež. Pojme až 3l tekutiny.

Flamingo Napáječka pro ptáky a drůbež 6l

Klasická napáječka s postupným uvolňováním. Ideální pro ptactvo a drůbež. Pojme až 6l tekutiny.

Flamingo Napáječka pro ptáky a drůbež 10l

Klasická napáječka s postupným uvolňováním. Ideální pro ptactvo a drůbež. Pojme až 10l tekutiny.

PLECHOVÁ NAPÁJEČKA PRO DRŮBE(R) S RUKOJETÍ

Oblíbenou napáječkou mezi malými i velkými chovateli je tato plechová napáječka pro drůbež s rukojetí o objemu 20 litrů. Napáječka se skládá ze dvou dílů, napájecí misky a zásobního klobouku. Díky gravitaci se doplňuje do misky malými otvory.

BAJONETOVÁ NAPÁJEČKA BAYO PRO DRŮBE(R)

Bajonetová napáječka Bayo pro drůbež je výborným pomocníkem pro správnou péči o drůbež pro malé i velké chovatele. Ruční drůbeží napáječka je vyrobena v zelenobílé barevné kombinaci, vyrobena je z kvalitního a odolného PP kopolymeru. Bajonetová napáječka Bayo pro drůbež má bajonetový uzávěr a drátěnou nebo plastovou rukojeť. Snadno se plní díky tvaru horní části klobouku, na kterou se dá při nalévání vodou postavit, manipulace s ní je velmi jednoduchá. Dodává se ve čtyřech velikostech 1,5, 3, 6 a 12 litrů.

KOVOVÁ NAPÁJEČKA PRO DRŮBE(R) STOJAN 25 l.

Pro velkochovatele drůbeže se stává stále oblíbenější tato kovová napáječka pro drůbež, umístěná na praktickém stojanu. Napáječka disponuje 25 litrovým zásobníkem, při plnění zásobníku vody se výpustní hrdlo uzavře gumovým kuličkovým uzávěrem a ten se otevře až po uzavření plnícího otvoru zásobníku. Voda vytéká do napájecí plastové misky a až je konec výpustního hrdla ponořen, hladina vody v ní zůstává konstantní , jelikož upité množství vody se průběžně doplňuje. Kovová konstrukce zaručuje dlouhou životnost této napáječky.

ZÁVĚSNÁ NAPÁJEČKA NIP 3 PRO DRŮBE(R)

Hledáte praktickou napáječku, která bude jednoduchá na obsluhu a zároveň zajistí dostatečný přísun vody pro vaše kuřata, slepice a ostatní drůbež? Pak vám doporučujeme zakoupit tuto praktickou závěsnou napáječku NIP 3 pro drůbež, kterou dodáváme v zeleno - bílém provedení. Výška nad podlahou se řídí stářím a velikostí drůbeže. Dodáváme včetně víka a závěsu. Drůbež pije vždy čistou vodu z 3 niplů.

NIPLOVÁ NAPÁJEČKA PRO KRÁLÍKY A DRŮBE(R)

Pokud hledáte novou napáječku pro drůbež nebo pro králíky, pak vám doporučujeme zakoupit tuto velmi praktickou a odolnou niplovou napáječku pro králíky a drůbež, která je vyrobena z nerezu. Napáječka se umístí do pletiva dvířek pomocí plechového úchytu. Je uvnitř kotce a vně pletiva je vyveden plastový vývod o průměru 9mm pro napojení rozvodné plastové hadičky. Pomocí nabízených spojek a plastové hadičky se rozvede voda po všech kotcích a napojí se na nádrž 8 l. Pro niplové napáječky stačí tlak spádové vody z výškového rozdílu 1m. Králíci se velmi rychle naučí jazýčkem "olizovat" viditelnou kapku z kolíčku niplu, tím jej nadzdvihují a tak se napijí. Balení obsahuje 3 kusy....

PLECHOVÁ NAPÁJEČKA PRO DRŮBE(R) S RUKOJETÍ

Chystáte se dovybavit svůj chov drůbeže o moderní zařízení? Pak vám doporučujeme zakoupit tuto praktickou plechovou napáječku pro drůbež s rukojetí, o celkovém objemu pět litrů. Napáječka se skládá ze dvou dílů, napájecí misky a zásobního klobouku. Díky gravitaci se doplňuje do misky malými otvory.

STOJANOVÁ NAPÁJEČKA PRO DRŮBE(R) 25 l

Všem velkochovatelům, chovným stanicím i malým domácím chovům doporučujeme tuto plastovou stojanovou napáječku pro drůbež o objemu 25 litrů. Při plnění zásobníku vody se výpustní hrdlo uzavře gumovým uzávěrem a ten se otevře až po uzavření plnícího otvoru zásobníku. Ve stojanové napáječce voda vytéká do napájecí plastové misky a až je konec výpustního hrdla ponořen, hladina vody v ní zůstává konstantní , jelikož upité množství se průběžně doplňuje.

PLASTOVÁ NAPÁJEČKA PRO DRŮBE(R) TREND 1,5

Chováte výkrmová kuřátka nebo se zabýváte odchovem kuřic? Pak se vám jistě bude hodit praktická napáječka pro kuřata. Všem malým chovatelům a chovným stanicím doporučujeme tuto praktickou napáječku pro drůbež Trend 1,5. Napáječka je vyrobena z kvalitního a odolného plastu a je vhodná pro PET láhev 1,5 litru.

KRUHOVÁ NAPÁJEČKA DC PRO KUŘATA NA PET L

Mějte pro vaše kuřátka připravenou vždy čerstvou vodu v kruhové napáječce DC pro kuřata na PET lahve. Tato napáječka je velmi jednoduchou a praktickou zásobou vody pro drůbež. PET lahev plní napájecí talíř s otvory, vlastní kruhová napáječka DC pro kuřata na PET lahev má průměr 25 centimetrů a celkem 10 kruhových otvorů pro pití. Díky těmto otvorům budou mít kuřátka vždy čerstvou vodu na dosah. Výhodná konstrukce s kruhovými otvory navíc zajistí bezpečné napájení kuřat bez namočení a jejich následnému podchlazení. Kapacita kuřat je asi 30 jednodenních kuřat. Dodáváme v různých barevných kombinacích.

DRŮBE(R)Í NAPÁJEČKA S RUKOJETÍ CHICK'A

Pro pravidelný přísun čisté vody pro vaše kuřátka i velkou drůbež bude praktická tato drůbeží napáječka s rukojetí Chick´A. Ruční klobouková napáječka je vyrobena z kvalitního plastu, odolného vůči mechanickému prostředí. Drůbeží napáječka s rukojetí Chick´A funguje na bázi gravitace, kdy voda se do misky doplňuje malými štěrbinami.

-->