Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Naramek pro zeny z chirurgicke oceli

Nalezeno:    379 produktů

Náramek z chirurgické oceli Kim 00338

Dámský náramek z nerezové oceli s přívěsky ve tvaru hvězd a kuliček.Náramek je dvojitý, zapínání na karabinku.Nerez ocel je vhodná pro alergiky.Vhodný ke každodennímu nošení.Je skvělým dárkem pro každou ženu, či dívku.

Náramek z chirurgické oceli André New Copperjewelry 00355

Luxusní pánský náramek připomínající svým designem motocyklový řetěz. Náramek je vyroben z chirurgické oceli, která je velmi ceněná především pro svoji velkou odolnost a vysoký lesk. Dalšími výhodami, proč koupit tento náramek z chirurgické oceli jsou hypoalergennost a nekorozivost. Náramek je vhodný především k volnočasovému oblečení.

Náramek z chirurgické oceli Gerard New Copperjewelry 00356

Pánský dvojitý vintage náramek značky Daniel Dawson je zhotovený z prvotřídní chirurgické oceli, pro níž je charakteristický vysoký lesk a nadčasový design. Tento moderní náramek sluší mužům všech generací a proto je šperk také ideální volbou pro každého opravdového muže. Jedná se o neobyčejný doplněk.

West Side náramek stryker z chirurgické oceli DQ80070

WEST SIDE náramek STRYKER z chirurgické oceli 21 cm pro muže. Délka: 21 cm. Náramek má 2 zámky takže je možné jeden odebrat a zapnout náramek na kratší délku 20 cm. Šířka náramku: 6 mm. Velikost destičky: 4 cm. Materiál: Leštěná chirurgická ocel. Dárková krabička ZDARMA.

West side náramek curb z chirurgické oceli TJWB012

WEST SIDE náramek pro muže CURB 8 mm z chirurgické oceli. Délka: 21,5 cm. Náramek má 2 zámky a je možné jeden odebrat a zapnout náramek na kratší délku 20 cm. Šířka náramku: 8 mm. Tloušťka: 3,8 mm. Materiál: Leštěná chirurgická ocel. Dárková krabička ZDARMA.

West side náramek curb z chirurgické oceli TJWB005

WEST SIDE náramek pro muže CURB 5 mm z chirurgické oceli. Délka: 21,5 cm. Náramek má 2 zámky a je možné jeden odebrat a zapnout náramek na kratší délku 20,5 cm. Šířka náramku: 5 mm. Tloušťka: 1,8 mm. Materiál: Leštěná chirurgická ocel. Dárková krabička ZDARMA.

West side náramek damasteel z chirurgické oceli TJWM013B

WEST SIDE masivní náramek pro muže DAMASTEEL z chirurgické oceli 22 cm. Náramek je krásně dekorován destičkou s imitací damaškové - damascénské oceli. Vzor je vyleptán do kovu a díky tomu se vzor neopotřebí. Délka: 22 cm. Náramek má 2 zámky takže je možné jeden odebrat a zapnout náramek na kratší délku 20,5 cm. Šířka náramku: 11 mm. Tloušťka: 4,7 mm. Velikost destičky: 5 x 1,3 cm. Materiál: Leštěná chirurgická ocel. Dárková krabička ZDARMA.

West Side náramek pro muže rogue z chirurgické oceli DQ80108

WEST SIDE náramek pro muže ROGUE z chirurgické oceli 21 cm. Délka: 21 cm. Náramek má 2 zámky takže je možné jeden odebrat a zapnout náramek na kratší délku 20 cm. Šířka náramku: 8 mm. Materiál: Leštěná chirurgická ocel. Dárková krabička ZDARMA.

West Side náramek pro muže maddox z chirurgické oceli DQ80179

WEST SIDE náramek pro muže MADDOX z chirurgické oceli 21 cm. Délka: 21 cm. Náramek má 2 zámky takže je možné jeden odebrat a zapnout náramek na kratší délku 20 cm. Šířka náramku: 8 mm. Materiál: Leštěná chirurgická ocel. Dárková krabička ZDARMA.

West Side náramek pro muže axton z chirurgické oceli DQ80014

WEST SIDE náramek pro muže AXTON z chirurgické oceli 21 cm. Délka: 21 cm. Náramek má 2 zámky takže je možné jeden odebrat a zapnout náramek na kratší délku 20 cm. Šířka náramku: 8 mm. Velikost destičky: 4 cm. Materiál: Leštěná chirurgická ocel. Dárková krabička ZDARMA.

West side náramek pro muže carbon z chirurgické oceli TJWS016

WEST SIDE pánský luxusní náramek CARBON pro muže z chirurgické oceli 22 cm a z karbonové destičky. Délka: 22 cm. Náramek má 2 zámky takže je možné jeden odebrat a zapnout náramek na kratší délku 20 cm. Šířka náramku: 11 mm. Tloušťka: 4,5 mm. Velikost destičky: 4,6 cm. Materiál: Leštěná chirurgická ocel. Dárková krabička ZDARMA.

West Side náramek Hunter z chirurgické oceli pro muže HMX1369

WEST SIDE náramek HUNTER z chirurgické oceli pro muže. Délka: 22 cm. Náramek má 2 zámky a je možné jeden odebrat a zapnout náramek na kratší délku 20,5 cm., nebo ponechat druhý zámek na delší rozměr 22 cm. Šířka náramku: 10 mm. Velikost destičky: 41 x 12 mm. Materiál: chirurgická ocel galvanicky upravená do černé barvy. Dárková krabička ZDARMA.

Náramek z chirurgické oceli Sean Fashion Jewelry 00008 859202010008

Unisexový luxusní náramek moderního, ale zároveň jednoduchého designu. Náramek je vyroben z vysoce leštěné chirurgické oceli, která je známá svojí pevností, barevnou stálostí, antikorozním vlastnostem a hypoalergenností. Hypoalergennost ocení všichni alergici. Náramek je vhodný pro všechny příležitosti.

WEST SIDE náramek KNOX z chirurgické oceli 21 cm

WEST SIDE náramek KNOX z chirurgické oceli 21 cm pro muže. Délka: 21 cm. Náramek má 2 zámky takže je možné jeden odebrat a zapnout náramek na kratší délku 20 cm. Šířka náramku: 6 mm. Velikost destičky: 4 cm. Materiál: Leštěná chirurgická ocel. Dárková krabička ZDARMA.