Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Naruto 2 kniha

Nalezeno:    4 produkty

Naruto 2 - Nejhorší klient - Kišimoto Masaši

Kniha: Naruto 2 - Nejhorší klient; Autor: Kišimoto Masaši; Naruta a jeho tým čeká první nebezpečná mise. Musí ochránit významného stavitele mostů při jeho cestě domů. To, co se zprvu jeví jako snadná záležitost, se brzy zvrtne ve velmi těžký úkol, neboť staviteli očividně někdo usiluje o život. ...

Naruto 35 Nová dvojka (978-80-7449-480-2)

Kniha – autor Masaši Kišimoto, 200 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Po návratu z mise přepadá Sakuru i Naruta trudomyslnost. Nejen, že nezvládli přivést Sasukeho zpět, ale zároveň se jim schopnostmi opět vzdálil. Naruto proto nastupuje nový speciální trénink. Mezitím Akacuki unášejí další hostitele ocasatých démonů a jejich síly se stahují blíž a blíž Konoze.

Naruto 31 Svěřený sen (978-80-7449-435-2)

Kniha – autor Masaši Kišimoto, 192 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Boj mezi babi Čijo, Sakurou a Sasorim vrcholí. Loutkář Akacuki vrhá do boje čím dál nebezpečnější techniky, Čijo ustupuje a Sakura začíná zjišťovat, jak hrozná musela být válka nindžů. Mezitím Naruto s Kakašim konečně dohánějí Deidaru prchajícího s tělem kazekageho. Podaří se stařence v doprovodu nezkušené medičky přežít střet s vlastním vnukem? Zvládne Naruto zachránit tělo přítele? Záchranná výprava nindžů ze Skryté listové vrcholí.

Naruto 2 Nejhorší klient (978-80-7449-223-5)

Kniha – autor Masaši Kišimoto, 208 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Naruta, Sasukeho a Sakuru čeká největší úkol jejich života – začít spolupracovat jako tým. Pokud mají přežít, musí se naučit bojovat společně a ne každý sám za sebe nebo dokonce proti sobě. A budou si muset pospíšit. Právě dostali svou první misi. Zdánlivě jednoduchou, ale ve světě nindžů není nic takové, jak se zdá!

-->