Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Nejlepsi lepidlo na kov

Nalezeno:    863 produktů

lepidlo epoxidové 28g, na kov EPOXICEYS

CEYS Epoxidové dvousložkové lepidlo KOV lepidlo na bázi epoxidu, které se vyznačuje čistým a rychlým vytvrzováním a je určené pro lepení široké škály podkladů, mimo jiné kovů, kompozitů, keramiky, betonu nebo plastů.

Bison Lepidlo dvousložkové na kov 24 ml

Vysokopevnostní, vysoce odolné dvousložkové epoxidové lepidlo od společnosti Bison s kovovým zabarvením a zpracovatelností je vhodné pro spojování, opravy a doplňování kovů.

Magnet čtverec kov Nejlepší maminka na světě

Je vaše maminka ta nejlepší na světě? Nevěříme, dokažte to!. Materiál: kov, rozměr 55x55 mm, dostupný také v dalších tvarech: kulatý a srdce.

Magnet srdce kov Nejlepší maminka na světě

Je vaše maminka ta nejlepší na světě? Nevěříme, dokažte to!. Materiál: kov, rozměr 54x48 mm, dostupný také v dalších tvarech: kulatý a čtverec.

Magnet kulatý kov Nejlepší maminka na světě

Je vaše maminka ta nejlepší na světě? Nevěříme, dokažte to!. Materiál: kov, průměr Ø 50 mm, dostupný také v dalších tvarech: čtverec a srdce.

Magnet čtverec kov Nejlepší tatínek na světě

Je váš tatínek tím nejlepším na světě? Nevěříme, dokažte to!. Materiál: kov, rozměr 55x55 mm, dostupný také v dalších tvarech: kulatý a srdce.

Magnet srdce kov Nejlepší tatínek na světě

Je váš tatínek tím nejlepším na světě? Nevěříme, dokažte to!. Materiál: kov, rozměr 54x48 mm, dostupný také v dalších tvarech: kulatý a čtverec.

Magnet kulatý kov Nejlepší tatínek na světě

Je váš tatínek tím nejlepším na světě? Nevěříme, dokažte to!. Materiál: kov, průměr Ø 50 mm, dostupný také v dalších tvarech: čtverec a srdce.

Magnet čtverec kov Nejlepší táta na světě

Ocenění pro toho nejlepšího tatínka.. Materiál: kov, rozměr 55x55 mm, dostupný také v dalších tvarech: kulatý a srdce.

Magnet srdce kov Nejlepší táta na světě

Ocenění pro toho nejlepšího tatínka.. Materiál: kov, rozměr 54x48 mm, dostupný také v dalších tvarech: kulatý a čtverec.

Magnet kulatý kov Nejlepší táta na světě

Ocenění pro toho nejlepšího tatínka.. Materiál: kov, průměr Ø 50 mm, dostupný také v dalších tvarech: čtverec a srdce.

Lepidlo na bižuterii E6000 MINI Lepidlo na bižuter

LEPIDLO NA BIŽUTERII - E6000 - obsah 5.3ml. Lepidlo E6000 je unikátní, ve světě velmi oblíbené lepidlo na bižuterii, s výjimečnými lepícími vlastnostmi. Lepidlo E600 skvěle lepí dřevo, kov, sklo, skleněné vlákno, keramiku, zdivo, beton, kůži, pryž, vinyl a mnoho druhů plastů. Vzhledem k tomu, že je odolné proti otěru, může být použito i na zatěžované povrchy. E6000 udržuje pružnou vazbu za nízkých teplot a může být použito i pro spojování předmětů vystaveným vibracím. Lepidlo E6000 není určeno pro použití na polystyren. Lepidlo je jednosložkové, tj. nemusíte ho míchat, schne poměrně rychle, během 5 minut lepené předměty drží, nicméně pro řádné vytvrzení se doporučuje ponechat lepené předmět...

Sada Lepidlo sklo-kov 29691 - 5g/4ml

Vysoce pevné transparentní lepidlo na spoje sklo-kov nebo kov-kov. Vhodné pro lepení kontaktů vyhřívání oken. Doba fixace cca po 30 vteřinách.

Magnet kulatý kov Ta nejlepší ségra

I přesto, že je občas těžké se sourozenci vycházet, jsou i chvíle, kdy si říkáme, že bychom bez nich nemohli žít. A nějaké ty neshody do rodiny vždy patří, ne? Chceš-li potěšit ségru, ukaž jí, že je pro tebe tou nejlepší sestrou na světě! . Materiál: kov, průměr Ø 50 mm, dostupný také v dalších tvarech: čtverec a srdce.

-->