Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Nejlepsi tatinek na svete

Nalezeno:    7795 produktů

Diplom Nejlepší tatínek na světě, Diplom nejlepší tatínek na světě

Jsi nejlepší! Pogratulujte a poděkujte tatínkovi za to, v čem je podle vás nejlepší, za co si ho ceníte. Je to nejlepší kutil, kuchař, sportovec, vypravěč....prostě nejlepší táta na světě. A za to si zaslouží ocenit. Diplom, na který natiskneme váš vlastní text je tím správným způsobem, jak mu to říct.

Penál Nejlepší tatínek na světě

Je váš tatínek tím nejlepším na světě? Nevěříme, dokažte to!. ideální na tužky, pastelky, ale i brýle, makeup apod. rozměry: 230x90x70 mm

Vizitkář Nejlepší tatínek na světě

Je váš tatínek tím nejlepším na světě? Nevěříme, dokažte to!. Rozměr: 97 x 68 mm, místo pro 10 klasických vizitek.

Popelník Nejlepší tatínek na světě

Je váš tatínek tím nejlepším na světě? Nevěříme, dokažte to!. Keramický popelník o průměru 8cm a výšce 4cm. Pro váš originální potisk.

Zrcátko Nejlepší tatínek na světě

Je váš tatínek tím nejlepším na světě? Nevěříme, dokažte to!. Kapesní zrcátko oválného tvaru skvěle padne do každé dámské kabelky. Rozměry: 70x65 mm.

Podkolenky Nejlepší tatínek na světě

Je váš tatínek tím nejlepším na světě? Nevěříme, dokažte to!. Materiál ze 100 % polyesteru, velice příjemný hebký a pružný, pratelný do 40 °C, celková výška podkolenky je 45 cm

Šerpa Nejlepší tatínek na světě

Je váš tatínek tím nejlepším na světě? Nevěříme, dokažte to!. Taftová šerpa s možností vlastního potisku o délce 185 cm a šířce 11cm. Šerpu je možné zpíchnou plackou, kterou si u nás můžeš také navrhnot přesně podle sebe.

Rohožka Nejlepší tatínek na světě

Je váš tatínek tím nejlepším na světě? Nevěříme, dokažte to!. Velká dekorační rohožka ve dvou možných velikostech. Vhodná pro originální přivítání vašich přátel nebo jako mapa vedoucí k pokladu. Materiál: 100% nylon, spodní část je z černé gumy.

Obojek Nejlepší tatínek na světě

Je váš tatínek tím nejlepším na světě? Nevěříme, dokažte to!. Navrhněte pro svého čtyřnohého miláčka skvělý obojek s vlastním potiskem. Vyrobeno z odolného polyesteru a kvalitní upínací přezky. Rozměr pro potisk 200x20mm. Nastavitelný pro obvod krku 44-58 cm.

Pokladnička Nejlepší tatínek na světě

Je váš tatínek tím nejlepším na světě? Nevěříme, dokažte to!. Keramická pokladnička do které se bez problémů vejdou všechny mince i papírové bankovky. Ve spodní části je otvor uzavřený plastovým uzávěrem, který slouží pro vyprázdnění pokladničky. Celková výška je 95mm a průměr 82mm.

Termoska Nejlepší tatínek na světě

Je váš tatínek tím nejlepším na světě? Nevěříme, dokažte to!. Je vyrobena z nerezové oceli a využívá dvojstěnnou konstrukci, čímž je její obsah dokonale izolován. Její víčko lze použít také jako hrnek. Výška: 200 mm. Průměr: 70 mm. Hmotnost 280 g. Objem 350 ml. Na termosku nejde tisknout bílou barvou.

Bryndák Nejlepší tatínek na světě

Je váš tatínek tím nejlepším na světě? Nevěříme, dokažte to!. Dětský bryndák se suchým zipem za krkem jsou perfektním dárkem pro ty nejmenší. Vnější povrch je příjemný a hladký, takže tisk na něm je opravdu kvalitní. Odolný a dlouhotrvající materiál zaručují polyetserová a bavlněná vlákna. Zadní část je tvořena měkkým froté materiálem.

Chňapka Nejlepší tatínek na světě

Je váš tatínek tím nejlepším na světě? Nevěříme, dokažte to!. Materiál: 100% polyester, s poutkem, bez magnetu. Potisk je pouze na jedné straně, horké předměty se uchopují pouze druhou stranou - chňapka je pouze na pravou ruku. Je nutné počítat s tím, že v oblasti ohybu mezi palcem a ukazováčkem může vzniknout cca 1cm dlouhý proužek přeložené nepotištěné látky.

Placka Nejlepší tatínek na světě

Je váš tatínek tím nejlepším na světě? Nevěříme, dokažte to!. Placky je možno vyrobit ve třech velikostech. Zadní strana odznaku disponuje špendlíkem, díky kterému placka snadno přichytí k jakémukol materiálu. Upozornění: Neumisťujte text nebo části vašeho motivu k samotnému okraji. Počítejte s několika milimetrovou rezervou, která skončí v záhybu placky. Počítejte prosím také s tím, že špendlík je orientován různě, není vždy ve vodorovné poloze.

Polštář Nejlepší tatínek na světě

Je váš tatínek tím nejlepším na světě? Nevěříme, dokažte to!. Rozměry 40x40 cm. Krásně měkoučký, s hypoalergenní výplní, 100% polyester. Potah je na zip a pratelný. Pokud si potisk umístíte až ke krajům či zvolíte (namísto bílého) barevný polštář, cena je vyšší z důvodů nákladnější výroby - je nutné polštář ušít v naší vlastní šicí dílně, proto prosíme o trpělivost, výroba trvá přibližně 10 dní. Při navrhování doporučujeme motiv roztáhnout maximálně až po přerušovanou čáru, v opačném případě nemusí být potisk až do švu polštáře.