Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Nestle prikrm 4 mesice

Nalezeno:    582 produktů

NESTLÉ Rýžová krupička 180g

NESTLÉ Rýžová krupička 180g Oblíbený příkrm určený pro kojence od ukončeného 4. měsíce věku. Základem této kaše je pečlivě vybraná rýže. Receptura je obohacena o probiotické bakterie Bifidus BL.

NESTLÉ BEBA Comfort 4 Pokračovací mléko od ukončeného 18. měsíce 800 g

Mléko pro batolata, s bakteriemi mléčného kvašení L.reuteri, obohacená vitamínya minerální látky.

NESTLÉ Mléčná kaše Banánová Dobrou noc, 300g

Spodní hranice věkového omezení: 4 měsíce Druh balení: Sáček Standardizovaná značka: Nestlé Regulovaný název výrobku: Rýžovo-mléčný příkrm pro kojence od ukončeného 4. měsíce. Instantní výrobek.

Nestlé Yogolino Vanilka - 6x (4x100g)

Dezert Yogolino Vanilka je lahodný mléčný příkrm vhodný pro děti od ukončeného 6. měsíce. Dezert je přirozeně bezlepkový a obsahuje důležité vitamíny pro zdravý vývoj kostí a zoubků.

NESTLÉ Mléčná kaše Jahoda Banán, 300g

Spodní hranice věkového omezení: 6 měsíců Druh balení: Sáček Standardizovaná značka: Nestlé Regulovaný název výrobku: Rýžovo-kukuřično-mléčný příkrm pro kojence od ukončeného 6. měsíce. Instantní výrobek.

NESTLÉ Mléčná kaše Banánová Dobrou noc 300g

NESTLÉ Mléčná kaše Banánová Dobrou noc 300g Oblíbený příkrm určený pro kojence od ukončeného 4. měsíce věku. Receptura je obohacena o železo, probiotické bakterie Bifidus BL i další důležité vitamíny a minerální látky.

NESTLÉ Sinlac 500g

NESTLÉ Sinlac je speciální rýžová kaše s karobovou moukou doporučená při nesnášenlivosti bílkovin kravského mléka, sóji a při celiakii.Receptura je obohacena o probiotické bakterie Bifidus BL, podobné těm, které se nachází v trávicím traktu kojených dětí. Obsahuje i další důležité vitamíny a minerální látky, jako je železo a zinek.Nestlé kaše SINLAC Allergy je správnou volbou i v období zavádění prvních příkrmů.Neobsahuje lepek, připravuje se snadno a rychle - přidá se pouze kojenecká voda.Určeno pro kojence od ukončeného 4. měsíce věku, pro děti i dospělé.Velikost balení je 500 g. Z každého balení (500 g) připravíte 10 porcí kaše....

NESTLÉ Mléčná kaše Švestka Meruňka 300g

NESTLÉ Mléčná kaše Švestka Meruňka 300g Oblíbený příkrm určený pro kojence od ukončeného 6. měsíce věku. Základem této kaše je pečlivě vybraná rýže a mléko uzpůsobené pro kojence a malé děti. Receptura je obohacena o železo a probiotické bakterie Bifidus BL.

NESTLÉ Mléčná kaše Banán Jahoda 300g

NESTLÉ Mléčná kaše Banán Jahoda 300g Oblíbený příkrm určený pro kojence od ukončeného 6. měsíce věku. Základem této kaše je pečlivě vybraná rýže a kukuřice a mléko uzpůsobené pro malé děti. Receptura je obohacena o železo a probiotické bakterie Bifidus BL.

NESTLÉ Nemléčná kaše Osmizrnná 250g

NESTLÉ Nemléčná kaše Osmizrnná 250g Nestlé nemléčná kaše OSMIZRNNÁ je cereální instantní příkrm určený pro kojence od ukončeného 6. měsíce věku. Unikátnost této kaše se skrývá v kombinaci 8 druhů vybraných obilovin (pšenice, ječmen, žito, oves, kukuřice, rýže, čirok a proso). Receptura je obohacena o železo potřebné k rozvoji poznávacích funkcí a probiotické bakterie Bifidus BL podobným těm, které se nachází v trávicím traktu kojených dětí. Každá porce obsahuje i důležité vitamíny a minerální látky. Jednoduchou přípravu ocení hlavně rodiče, stačí přidat oblíbené kojenecké mléko. Tato nemléčná kaše vhodně doplní jídelníček vašeho drobečka....

Nestlé Beba 4 OPTIPRO 600 g

Kojenecké mléko vhodné pro ukončeného 15. měsíce. BEBA OPTIPRO 4 je instantní mléčná výživa od Nestlé určena pro malé děti od ukončeného 15. měsíce. Vlastnosti: OPTIPRO® je speciální proces k získání směsi bílkovin s cílem přiblížit se mateřskému mléku. DENTA PRO – je jedinečný komplex, jehož aktivní složkou jsou bakterie mléčného kvašení Lactobacillus rhamnosus. Důležité upozornění:: Kojení je nejpřirozenějším způsobem výživy děťátka, proto mu dáváme přednost před výrobky kojenecké výživy. Nestlé BEBA OPTIPRO 4 by měla být podávána na základě doporučení lékaře nebo odborníka v oblasti dětské výživy. BEBA OPTIPRO 4 by měla být součástí smíšené a vyvážené stravy a nesmí být používaná jako ná...

NESTLÉ Nemléčná krupička rýžová 180g

NESTLÉ Nemléčná krupička rýžová je oblíbený příkrm.Základem této kaše je pečlivě vybraná rýže. Receptura je obohacena o probiotické bakterie Bifidus BL. Nestlé nemléčná rýžová krupička je tak správnou volbou v období zavádění prvních příkrmů. Malá bříška překvapí výborná chuť a jemná textura. Jednoduchou přípravu ocení hlavně rodiče - přidává se pouze kojenecké mléko.Může být využívána při dietním stravování a při přípravě mléčné polévky pro starší děti a dospělé.Neobsahuje lepek a přídavek cukrů (obsahuje přirozeně se vyskytující cukry). Má hladkou konzistenci.Určeno pro kojence od ukončeného 4. měsíce věku.Balení obsahuje 180 g. V každém balení (180 g) je 9 porcí kaše.Světová zdravotnická...

NESTLÉ Naturnes BIO Mléčná kaše Banánová 200g

NESTLÉ Naturnes BIO Mléčná kaše Banánová 200g Oblíbený příkrm určený pro kojence od ukončeného 6. měsíce věku dítěte. Banánová příchuť patří k nejoblíbenějším i u těch nejnáročnějších malých strávníků. Jednoduchou přípravu ocení hlavně rodiče.

NESTLÉ Mlíčko s kaší kakaové 2x200ml

Nestlé Kakaové mlíčko s kaší uspokojí i ta nejnáročnější bříška našich nejmenších. Je připraveno z kvalitního kojeneckého mléka a zahuštěné oblíbenou dětskou kaší. Tento hotový příkrm obsahuje: 13 vitamínů, železo a zinek pro správné fungování imunitního systému, vápník pro vývoj kostí. Díky speciální technologii zpracování škrobů je lehce stravitelné a má přirozeně sladkou chuť. Nestlé Mlíčko s kaší kakaové je určeno pro děti od ukončeného 6. měsíce. Jedno balení obsahuje dvě porce (2x200ml).

NESTLÉ Nemléčná kaše osmizrnná 250g

NESTLÉ Nemléčná kaše osmizrnná je cereální instantní příkrm.Unikátnost této kaše se skrývá v kombinaci 8 druhů vybraných obilovin (pšenice, ječmen, žito, oves, kukuřice, rýže, čirok a proso). Receptura je obohacena o železo a probiotické bakterie Bifidus BL.Kaše obsahuje důležité vitamíny a minerální látky (obsah vitamínu A a D v souladu s požadavky legislativy), velmi snadno a rychle se připravuje, což ocení zejména rodiče - stačí přidat kojenecké mléko.Výrobek je určen pro děti od ukončeného 6. měsíce.Balení obsahuje 250 g. Z každého balení (250 g) připravíte 10 porcí kaše. Světová zdravotnická organizace doporučuje výhradní kojení do 6 měsíců věku dítěte, a pokud je to možné, pokračovat ...

-->