Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Nikon 50 mm f 1 4

Nalezeno:    2248 produktů

NIKON Z 50 mm f/1,8 S

Objektiv NIKON Z 50 mm f/1,8 S je základním pevným ohniskem pro nové fullframe bezzrcadlovky Nikon Z6 a Nikon Z7. Poskytuje snímky s přirozenou perspektivou a špičkovou kvalitou obrazu v celé ploše záběru a to i při plně otevřené cloně. Nový příkazový kroužek umožňuje plynulé nastavení clony nebo korekce expozice jak při fotografování, tak při natáčení videa. Výkonný krokový STM zaostřovací motor zajišťuje plynulé, rychlé a přesné zaostřování. Konstrukce utěsněná proti vnikání prachu a stékající vody obsahuje kruhovou devítilamelovou clonu pro příjemný bokeh, Čočky objektivu jsou opatřeny nanokrystalickými antireflexními vrstvami a přední člen navíc ještě fluoritovou ochrannou vrstvou, kter...

NIKON 50 mm f/1,8 D AF

Nikon AF-S NIKKOR 50mm f/1.8D - základní objektiv s perspektivou podobné lidskému zraku. Velmi kompaktní a cenově dostupný objektiv. Při použití na digitální zrcadlovce formátu DX kvalitní portrétní objektiv s vysokou světelností a kontrolou nad hloubkou ostrosti. Při použití reverzních nebo mezikroužků ideální ekonomická varianta k makro objektivu. MC vrstvy pro minimalizaci odlesků a duchů.

NIKON Z 50 mm f/1,2 S

NIKKOR Z 50 mm f/1.2 je dostupná volba pro profesionály, kteří chtějí špičkový optický výkon, protože Nikkor Z 50/1,2 disponuje neuvěřitelnou rozlišovací schopností. Vyniká reprodukcí neostrých míst obrazu (bokeh) i detailním zobrazením bodových zdrojů světla. Tvůrcům snímků i videa nabízí novou úroveň prostorové hloubky a detailů u klasické portrétní ohniskové vzdálenosti 50 mm a to i díky světelnosti f/1,2. Ta umožňuje velkou míru kontroly nad hloubkou ostrosti a práci ve zhoršených světelných podmínkách.

SAMYANG 50 mm f/1,4 AS UMC pro Nikon F

Samyang 50 mm f/1,4 AS UMC je určen pro digitální fotoaparáty s obrazovým snímačem formátu 24×36 mm nebo menším. Dává zorný úhel 46,2 stupně. Při světelnosti f/1,4 poskytuje vynikající obraz a malou hloubku ostrosti i ve špatných světelných podmínkách. Samyang 50 mm f/1,4 ocení profesionální filmaři i fotografové specializující se na portrétní fotografii.

NIKON Z 24-50 mm f/4-6,3

NIKON Z 24-50 mm f/4-6,3 je velmi lehký, extrémně malý a kompaktní objektiv určený pro Full Frame bezzrcadlovky nikon Z. Díky rozsahu ohniska je schopen tématicky pojmout nejpoužívnější škálu fotografických disciplín od krajiny a architektiry až po portrét a dokument.

TOKINA 50 mm f/1,4 FF Opera pro Nikon F

Objektiv o základním, portrétovém ohnisku 50 mm na full frame snímače se světelností f/1,4. Zástupce nové řady Opera s maximálním důrazem na optickou kvalitu.

NIKON 50 mm f/1,8 G AF-S

Objektiv Nikon AF-S Nikkor 50mm f/1,8G je ideální k fotografování portrétů i běžné reality. Kombinaci ohniskové vzdálenosti, světelnosti a kvalitní optiky předurčuje objektiv ke stálému místu v brašně každého fotografa.

NIKON 85 mm f/1,4 G AF-S

Výtečný portrétní objektiv, Nikon AF-S Nikkor 85mm f/1,4G, disponující vysokou světelností F1,4. Objektiv je určen pro profesionální fotografii v kombinaci s jednookými zrcadlovkami Nikon (formátu FX). Nová verze legendárního objektivu NIKKOR s přepracovanou optickou konstrukcí pro vynikající optický výkon. Optické antireflexní vrstvy Nikon Nano Crystal Coat výrazně snižují výskyt reflexů a závoje, zatímco devíti-lamelová clona příznivým způsobem reprodukuje neostrá místa obrazu.

Nikon Nikkor AF 50 mm f/1,8 D

Základní objektiv kompaktních rozměrů.

NIKON 58 mm f/1,4 G AF-S

Vysoce světelný objektiv NIKON AF-S NIKKOR 58mm f/1,4G s nadstandardními vlastnostmi. Objektiv navržen tak, aby podával mimořádné výsledky za jakýchkoli podmínek, včetně těch, kde se světla příliš nedostává. Vyrovnané ostré kresby se dostává i při plném odclonění objektivu. Kruhová devíti lamelová clona dokresluje svým nádherným bokehem atmosféru snímku.

SIGMA 50 mm f/1,4 DG HSM Art pro Nikon F

Vysoce světelný objektiv Sigma 50/1,4 DG HSM A byl kompletně přepracován pro potřeby současných moderních DSLR zrcadlovek a vyhovuje tak standardům kladeným na linii Art. Objektiv je pro své kvality vhodný pro fotografování takřka všeho, včetně portrétů, krajin, studiových snímků i „streetovek“. Hyper Sonic Motor (HSM) zajišťuje tiché a přesné automatické zaostřování. Minimální zaostřovací vzdálenost je 40 cm.

NIKON 35 mm f/1,4 AF-S G

Profesionální monofokální širokoúhlý objektiv s ohniskovou vzdáleností 35 mm a vysokou světelností F1,4. Objektiv disponuje vrstvami z Nano krystalů pro mimořádně ostré snímky i při nízkém osvětlení. Pyšní se 9 lamelovou kruhovou clonou pro super jemné vykreslení obrazů. Objektiv je ve svém zhotovení spolehlivý a vyniká mimořádným optickým výkonem.

NIKON Z 50-250 mm f/4,5-6,3 DX

Objektiv NIKON Z 50-250 mm f/4,5-6,3 DX je velice kompaktní teleobjektiv pro bezzrcadlovky Nikon Z vybavené DX snímačem. K jeho hlavním přednostem patří nejvýkonnější stabilizátor obrazu ze všech objektivů Nikon. Je ideálním doplňkem k bezzrcadlovce Nikon Z50, pokud rádi fotografujete vzdálené objekty, nebo detaily, protože minimální zaostřovací vzdálenost je vynikajících 50 cm od roviny snímače.

Samyang AF 85 mm F/1.4 Nikon F

Samyang AF 85 mm F/1.4 EF je portrétní objektiv s vysokou světelností určený pro full frame digitální zrcadlovky Canon EF a stal se druhým objektivem s automatickým ostřením z řady AF objektivů Samyang pro bajonet Canon EF. Společnost Samyang tak rozšířila řadu svých AF objektivů na celkových sedm. Optická konstrukce se skládá z 9 členů v 7 skupinách a zahrnuje 1 asférický člen. Povrchová úprava Ultra Multi Coating (UMC) redukuje nežádoucí záblesky a stíny. Tento objektiv zajišťuje plynulé ostření a krásný efekt bokeh s vynikajícím rozlišením ve středu snímku. Objektiv AF 85mm F1.4 EF je vybaven nejmodernějšími technologiemi objektivů Samyang, což je ideální pro nejrůznější fotografic...

NIKON 28 mm f/1,4 E ED AF-S

Objektiv NIKON 28 mm f/1.4E ED AF-S poskytuje výhody kontroly nad estetikou obrazu v libovolném světle a výjimečné rozlišovací schopnosti i při fotografování při plně otevřené cloně f/1,4. Všestrannost objektivu rozšiřuje nejkratší zaostřitelná vzdálenost pouhých 0,28 m. Objektiv je vybaven tělem odolným proti prachu a kapající vodě pro spolehlivé fotografování v náročných klimatických podmínkách.

-->