Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Nikon 85mm f 1 8 af s g

Nalezeno:    91 produktů

NIKKOR 85mm f/1.8 AF-S G (JAA341DA)

Objektiv pro digitální zrcadlovky, bajonet Nikon F, pro čip Full Frame a APS-C (ekv. 128 mm), průměr filtru 67 mm, AF-S motorek Teleobjektiv střední velikosti s úžasnou světelností, jenž vám bude k prospěchu na digitálních jednookých zrcadlovkách formátu FX a DX. Vytváří ostré a jasné snímky i za horších světelných podmínek. Ohnisková vzdálenost 85 mm umožňuje pořizovat snímky s vysokou úrovní detailů, ať již při fotografování statických snímků nebo při záznamu videa ve vysokém rozlišení. Objektiv je vybaven vnitřním zaostřováním (IF) poskytující rychlé a tiché ostření.Parametry a specifikace:Určeno pro:Jednooké zrcadlovky formátu FX a DXOhnisková vzdálenost:85 mmSvětelnost:f/1,8Nejv...

Nikon NIKKOR 85mm f/1.8 G AF-S FX

Popis produktu: Nikon AF-S FX Nikkor 85mm f/1.8 G; Charakteristika: Střední teleobjektiv s vysokou světelností pro digitální jednooké zrcadlovky formátu FX a DX. Ideální portrétní objektiv, který nabízí špičkovou kombi...

NIKKOR Z 85mm f/1,8 S (JMA301DA)

Objektiv bajonet Nikon Z, pro čip Full Frame, průměr filtru 67 mm, AF motorek Díky svému pevnému ohnisku s hodnotou 85 mm Pokud se bavíme o světelnosti, má pevnou hodnotu f/1,8 s nejvyšší clonou 16. S tak nízkou hodnotou bude dosaženo malé hloubky ostrosti a tím bude vytvořen oblíbený bokeh efekt rozmazání pozadí. K perfektnímu zaostřování poslouží AF. Důležité parametry objektivu NIKKOR Z 85mm f/1,8 S Vyrobeno pro fotoaparáty Nikon Kompatibilní bajonety: Nikon Z Pevné sklo s ohniskem 85 mm Průměr vhodných filtrů 67 mm Světelnost f/1,8 Celková délka objektivu: 99 mm Průměr objektivu: 75 mm Hmotnost: 470 g Další vlastnosti objektivu Nikon Objektiv NIKKOR Z 85mm f/1,8 S pohodlně zaostří ob...

NIKON 85/1,8 G AF-S

Nikon AF-S NIKKOR 85mm f/1.8G je nově navržený plnoformátový portrétní teleobjektiv, jehož přednostmi jsou vysoká světelnost, solidní mechanická konstrukce a vynikající optický výkon.

Nikon Nikkor AF-S 50 f/1,8 G

Objektiv Nikon Nikkor AF-S 50 f/1,8 G vyniká nově vyvinutým optickým systémem, který je navržen tak, aby splnil nároky moderních digitálních jednookých zrcadlovek. Systém poskytuje obraz vysoké kvality a nabízí uživateli snadnou a cenově dostupnou možnost objevit rozdíl při fotografování s vysokou světelností.

NIKON 28 mm f/1,8 AF-S G

Nikon AF-S NIKKOR 28mm f/1.8G je nově navržený plnoformátový širokoúhlý objektiv, jehož přednostmi jsou vysoká světelnost, solidní mechanická konstrukce a vynikající optický výkon.

NIKON 50 mm f/1,8 G AF-S

Objektiv Nikon AF-S Nikkor 50mm f/1,8G je ideální k fotografování portrétů i běžné reality. Kombinaci ohniskové vzdálenosti, světelnosti a kvalitní optiky předurčuje objektiv ke stálému místu v brašně každého fotografa.

NIKON 35 mm f/1,8 AF-S G

Objektiv NIKON AF-S NIKKOR 35 mm f/1,8G ED vyhovuje svou ohniskovou vzdáleností a světelností potřebám dokumentárních fotografů. Vysoká světelnost je vhodná pro fotografování ve stávajících světelných podmínkách bez použití blesku a zároveň, v kombinaci s nízkým clonovým číslem, poskytne plnou kontrolu nad hloubkou ostrosti. SWM motor umožňuje tiché a rychlé zaostřování.

NIKON 35 mm f/1,8 AF-S G DX

Nikon AF-S DX NIKKOR 35 mm f/1,8 G. Objektiv vhodný ke všem digitálním zrcadlovkám Nikon formátu DX, kde díky své vysoké světelnosti f/1.8 a ohniskové vzdálenosti 35 mm (52,5 mm ekv. 135) nahrazuje základní objektiv. Ten má stejnou perspektivu jako lidské oko a skvěle se hodí k portrétování osob s rozostřeným pozadím, kreativní práci s hloubkou ostrosti a k fotografování za nízké hladiny osvětlení (klasicky koncerty). Tiché ostření ultrazvukovým motorem SWM přímo v objektivu dovoluje jeho bezproblémové použití i se zrcadlovkami Nikon základní řady.

NIKON 20 mm f/1,8 G ED AF-S

Extrémně širokoúhlý objektiv Nikon AF-S Nikkor 20 mm f/1,8 G ED s vysokou světelností f/1,8 a dynamickou extrémně širokoúhlou perspektivou je ideální v těch případech, kdy potřebujete silně zdůrazněnou perspektivu, rozšířený prostor a silně působivé snímky. Vysoká světelnost poskytuje limitovanou hloubku ostrosti a jemnou reprodukci neostrých míst obrazu (bokeh) a je skvělou vlastností za nízké hladiny osvětlení. Vysoce výkonná optika produkuje ostrý obraz až do krajů obrazového pole, zaručuje minimální zkreslení a nabízí kompaktní a lehkou, snadno přenosnou konstrukci.

NIKON 85 mm f/1,4 G AF-S

Výtečný portrétní objektiv, Nikon AF-S Nikkor 85mm f/1,4G, disponující vysokou světelností F1,4. Objektiv je určen pro profesionální fotografii v kombinaci s jednookými zrcadlovkami Nikon (formátu FX). Nová verze legendárního objektivu NIKKOR s přepracovanou optickou konstrukcí pro vynikající optický výkon. Optické antireflexní vrstvy Nikon Nano Crystal Coat výrazně snižují výskyt reflexů a závoje, zatímco devíti-lamelová clona příznivým způsobem reprodukuje neostrá místa obrazu.

NIKON 35 mm f/1,8 AF-S G DX ROZBALENO

Nikon AF-S DX NIKKOR 35 mm f/1,8 G ROZBALENO je rozbalený kus. Otestovaný objektiv technickým specialistou je nabízený s plnohodnoutnou zárukou !!!. Objektiv vhodný ke všem digitálním zrcadlovkám Nikon formátu DX, kde díky své vysoké světelnosti f/1.8 a ohniskové vzdálenosti 35 mm (52,5 mm ekv. 135) nahrazuje základní objektiv. Ten má stejnou perspektivu jako lidské oko a skvěle se hodí k portrétování osob s rozostřeným pozadím, kreativní práci s hloubkou ostrosti a k fotografování za nízké hladiny osvětlení (klasicky koncerty). Tiché ostření ultrazvukovým motorem SWM přímo v objektivu dovoluje jeho bezproblémové použití i se zrcadlovkami Nikon základní řady....

Nikon Nikkor AF-S Micro 40 f/2,8 G DX

Přirozeně zvídavý objektiv Nikon AF-S DX Micro NIKKOR 40 mm f/2,8G je konstruován tak, aby zachytil jemné detaily a disponuje měřítkem zobrazení 1:1 pro vynikající, živé snímky.

Nikon AF-S NIKKOR 35mm f/1.8G

Objektiv s ohniskovou vzdáleností 35 mm a světelností f/1,8. Ideální na cesty či street fotografii. Optika s asférickým členem pro skvělý kontrast a barevnou sytost fotografií. Hmotnost pouhých 200 g

Nikon AF-S NIKKOR 35mm f/1.8G - rozbaleno

Objektiv s ohniskovou vzdáleností 35 mm a světelností f/1,8. Ideální na cesty či street fotografii. Optika s asférickým členem pro skvělý kontrast a barevnou sytost fotografií. Hmotnost pouhých 200 g