Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Novinka nahradni baterie do dotpr58

Nalezeno:    3 produkty

Samostmívací kukla profi ESAB Sentinel A60 0700600860 náhradní ochranné fólie ZDARMA

Samostmívací svařovací kukla profi ESAB Sentinel A60 Samostmívací svářecí kukla ESAB Sentinel A60 je z nejvyšší ✅ řady kukel výrobce ESAB. Špičková svářečská kukla pro každého profi svářeče. Snadné použití a jedinečný vzhled. Tato profi kukla usnadní tvoje svařování díky velkému panoramatickému výhledu a dokonalé optice 1/1/1/1 v reálných barvách ✅ ! Vhodná pro všechny metody svařování. Lze bez problému použít i při drážkování, plazmovém řezání ale i broušení. Vhodná i pro TIG AC/DC sváření - reaguje na velmi nízké svařovací proudy již od 2 A.

Xiaomi Mi Electric Scooter 2 M365

Elektrická koloběžka Xiaomi Mi Scooter 2 je skvělým urychlovadlem do města i mimo něj, protože zvládne na jedno nabití urazit až 30 km. Zásadně tedy zrychlíte své přesuny a nebudete přitom muset ždímat propocené oblečení. Velkou výhodou je skladnost a váha. Bez problémů složíte koloběžku a vezmete s sebou do budovy nebo MHD. Konstrukce je velice odolná, je totiž vyrobena z leteckého hliníku. A jako perličku uvedeme, že ji samozřejmě můžete spárovat se svým telefonem, kde budete mít přehled o tom kolik jste najeli, jak je na tom baterie, apod. Xiaomi Mi Electric Scooter Jednoduchá, kompaktní a rychlá - to je novinka od značky Xiaomi. Elektrická koloběžka Xiaomi ...

Samostmívací svářecí kukla ESAB Savage A40 0700000491 samostmívací svářecí kukla od světového výrobce ESAB

Svařovací stmívací kukla ESAB Savage A40 Samostmívací, velmi univerzální, a kvalitní svářecí kukla Esab Savage A40 od světového výrobce ESAB. Velmi dobrý pomocník pro jakékoli svářecí práce. Nízká hmotnost a kvalitní zpracování svářecí kukly Esab. Nástupce populární svářecí kukly ESAB Origo Tech 9-13 a ESAB Warrior Tech 9-13. Velmi rozšířený model svářečské kukly značky ESAB, se kterým člověk nešlápne vedle.