Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Nuk teplomer do koupele ocean ruzova

Nalezeno:    8 produktů

NUK Teploměr do koupele Oceán

NUK Teploměr do koupele OCEÁN U roustoucího miminka záleží opravdu na všem. Abyste měla při koupeli stále na očích teplotu vody, je náš NUK Teploměr do koupele opatřen dobře čitelnou stupnicí a obvyklá rtuť, pro nejvyšší bezpečnost vašeho dítěte, nahrazena neškodným řepkovým olejem. >Zřetelné vyznačení teploty >Náplň tvořena neškodným řepkovým olejem

NUK Teploměr do koupele Oceán

Abyste měla při koupeli stále na očích teplotu vody, je NUK teploměr opatřen dobře čitelnou stupnicí a obvyklá rtuť nahrazena řepkovým olejem.

NUK Teploměr do koupele OCEÁN

U roustoucího miminka záleží opravdu na všem. Abyste měla při koupeli stále na očích teplotu vody, je teploměr do koupele opatřen dobře čitelnou stupnicí a obvyklá rtuť, pro nejvyšší bezpečnost vašeho dítěte, nahrazena neškodným řepkovým olejem. Hlavní vlastnosti: zřetelné vyznačení teplotynáplň tvořena neškodným řepkovým olejem

Nuk Teploměr do koupele OCEAN šedý

Dětský teploměr do koupele šedé barvy s motivem mořských zvířátek. Ideální teplota je zaznačena smajlíkem a náplň tvoří neškodný řepkový olej.

Nuk Teploměr do koupele OCEAN modrý

Dětský teploměr do koupele modré barvy s motivem mořských zvířátek. Ideální teplota je zaznačena smajlíkem a náplň tvoří neškodný řepkový olej.

Nuk Teploměr do koupele OCEAN růžový

Dětský teploměr do koupele růžové barvy s motivem mořských zvířátek. Ideální teplota je zaznačena smajlíkem a náplň tvoří neškodný řepkový olej.

NUK teploměr do koupele Oceán modrý

Popis Barevný plovoucí teploměr NUK do vaničky Ideální teplota pro Vaše dítě je označená na teploměru a je 369 C dávejte pozor aby teplota nepřesáhla 37 C teplota vzduchu během koupání by měla být kolem 20 C 22 C Díky ukazatelům Cold Warm a Ideal for babies lze ideálně přizpůsobit teplotu vody potřebám miminka Vyroben z kvalitních a bezpečných materiálů Zřetelné vyznačení teploty Náplň tvoří neškodný řepkový olej Skladování a použití Způsob skladování Typ Trvanlivé ...

Teploměr do vaničky Nuk Oceán Varianta: růžová

Barevný plovoucí teploměr NUK do vaničky. Vyroben z kvalitních a bezpečných materiálů. Zřetelné vyznačení teploty. Náplň tvoří neškodný řepkový olej.