Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Obecne zemepisna mapa cr

Nalezeno:    73 produktů

Asie Obecně zeměpisná mapa

Příruční mapa praktického formátu nabízí přehledné zpracování obecného zeměpisu Asie. Kromě základního horopisu a vodopisu přináší i výrazné vyznačení hlavních měst. Na druhé straně se nachází obrysová mapa, kde si uživatel může vyzkoušet znalosti načerpané na přední straně. Mapa v praktickém formátu je vhodná jako podložka na stůl nebo jako praktický doplněk na cesty.

Afrika Obecně zeměpisná mapa

Příruční mapa praktického formátu nabízí přehledné zpracování obecného zeměpisu Afriky. Kromě základního horopisu a vodopisu přináší i výrazné vyznačení hlavních měst. Na druhé straně se nachází obrysová mapa, kde si uživatel může vyzkoušet znalosti načerpané na přední straně. Mapa v praktickém formátu je vhodná jako podložka na stůl nebo jako praktický doplněk na cesty.

Afrika Obecně zeměpisná mapa

Příruční mapa praktického formátu nabízí přehledné zpracování obecného zeměpisu Afriky. Kromě základního horopisu a vodopisu přináší i výrazné vyznačení hlavních měst. Na druhé straně se nachází obrysová mapa, kde si uživatel může vyzkoušet znalosti načerpané na přední straně. Mapa v praktickém formátu je vhodná jako podložka na stůl nebo jako praktický doplněk na cesty.

Evropa nástěnná obecně zeměpisná mapa

Přehledná mapa evropského kontinentu, která spojuje to nejdůležitější z politické a fyzické mapy: hranice a názvy států, všechna hlavní a další významná města, horopis a vodopis zobrazující významné fyzické tvary pevniny, moří a oceánů, včetně jejich názvů. Výškopis, vyjádřený barevnou hypsometrií je doplněn stínováním, které umožňuje lepší vnímání členitosti reliéfu. Mapa byla vytvořena na jaře 2020. Evropa 1 : 4 500 000 v obecně zeměpisném provedení všechny státy Evropy a jejich hlavní města nezávislá, závislá a sporná území vodstvo, pohoří a nejvyšší vrcholy, nížiny, ostrovy a souostroví stínovaný terén, včetně mořského dna Laminovaná mapa s bílými plastovými lištami, v tubusu 1. vydání ...

Jižní Amerika Obecně zeměpisná mapa

Příruční mapa praktického formátu nabízí přehledné zpracování obecného zeměpisu Jižní Ameriky. Na druhé straně se nachází obrysová mapa, kde si uživatel může vyzkoušet znalosti načerpané na přední straně. Mapa v praktickém formátu je vhodná jako podložka na stůl nebo jako praktický doplněk na cesty.

Ukrajina oboustranná nástěnná obecně zeměpisná mapa

Oboustranná nástěnná mapa nabízí na jedné straně mapu Ukrajiny v českém jazyce a na druhé straně území této východoevropské země v ukrajinštině. Mapa je vhodnou pomůckou pro všechny, kteří se chtějí zorientovat v současném dění v této zemi. Vhodná je zejména pro děti z Ukrajiny, které se pomocí jednoduchého otočení mapy procvičí jak v obou jazycích, tak v zeměpise. Obecně zeměpisná mapa obsahuje z fyzického obsahu významné řeky, vodní plochy, horstva, vysočiny, nížiny, hory, poloostrovy, ostrovy, zálivy či průlivy. Z administrativního obsahu nabízí kromě státních hranic, také hranice ukrajinských oblastí samosprávy a hlavní města těchto administrativních celků. Vše doplňují další významná...

Austrálie a Oceánie nástěnná obecně zeměpisná mapa

Nástěnná mapa, v novém vydání a upraveném designu, přehledně zobrazuje australský kontinent a přilehlou Oceánii. Na mapě jsou znázorněny a popsány nejdůležitější geografické tvary kontinentu. Ke každé nástěnné mapě dodáváme zdarma 20 výtisků příručních map pro práci žáků v lavicích. Příruční mapa má na zadní straně obrysovou mapu. Asie v měřítku 1 : 13 000 000 ve fyzicko-geografickém provedení nezávislá, závislá, autonomní a sporná území vodstvo, pohoří a nejvyšší vrcholy, nížiny, ostrovy a souostroví Stínovaný terén Laminovaná mapa s dřevěnými lištami 20 ks příručních map do školních lavic s obrysovou mapou na rubové straně...

Afrika - obecně zeměpisná mapa 1:10 mil.

Nástěnná mapa v měřítku 1 : 9 500 000 má tradiční fyzický obsah. V ceně je zahrnuto 20 separátních map v měřítku 1 : 30 000 000 pro práci žáků v lavici.

Ukrajina oboustranná nástěnná obecně zeměpisná mapa - Pavel Seemann

Ukrajina oboustranná nástěnná obecně zeměpisná mapa. Ukrajina oboustranná nástěnná obecně zeměpisná mapa - Pavel Seemann od authora Pavel Seemann a nakladatelství za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz

Afrika - obecně zeměpisná mapa 1:10 mil. - neuveden

Publikace: Afrika - obecně zeměpisná mapa 1:10 mil. - neuveden. Nástěnná mapa v měřítku 1 : 9 500 000 má tradiční fyzický obsah. V ceně je zahrnuto 20 separátních map v měřítku 1 : 30 000 000 pro práci žáků v lavici. Na rubové straně separátu je obrysová mapa Afriky určená k procvičování učiva. Publikace: Afrika - obecně zeměpisná mapa 1:10 mil. - neuveden.

Vejmolová Zdeňka distribuce nástěnná mapa ČR obecně zeměpisná 135x95 cm lamino,lišta,tubus

Nástěnné mapy zasíláme pouze prostřednictvím dopravce GLS. Obecně zeměpisná nástěnná mapa České republiky v měřítku 1:370 000. Reliéf vyjádřen pomocí stínování a výškových kót vybraných vrcholů. Silniční síť (dálnice, rychlostní silnice, silnice I.-II. třídy), vodopis (řeky, přehrady, rybníky), sídla, názvy pohoří, státní hranice a hranice krajů, šrafovaně vojenské prostory, hranice národních parků a chráněných krajinných oblastí, dálniční sjezdy (exity), hraniční přechody, zámky, hrady, památky UNESCO. Na okrajích tematické mapky (Povodí řek, Vyšší geomorfologické celky), tabulky nejvyšších českých pohoří a nejdelších řek a seznam českých NEJ... (propast, hora, nejdelší řeka, největší rybn...

Kartografie Praha nástěnná mapa ČR 1:500 t.-reliéf a povrch,100x63 cm,lamino,lišt

Nástěnné mapy zasíláme pouze prostřednictvím dopravce GLS. Nástěnná obecně zeměpisná mapa ČR v měřítku 1:500 t. v rozměru 100x63 cm. Tato mapa velice podrobně popisuje povrch naší vlasti - stínovaný reliéf doplněný o barevnou hypsometrii vytváří plastický dojem, jednotlivé fyzickogeografické celky jsou pojmenované. Mapa je laminovaná s plastovými lištami, tubus. Vydání 2020.

Jižní Amerika - obecně zeměpisná mapa 1:10 mil. - neuveden

Publikace: Jižní Amerika - obecně zeměpisná mapa 1:10 mil. - neuveden. Publikace: Jižní Amerika - obecně zeměpisná mapa 1:10 mil. - neuveden.