Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Obi dvere z masivu

Nalezeno:    159 produktů

Podobné fráze:

MAXIVA Vitrína - OSLO 15, zlatý dub

Luxusní vitrína OSLO 15 v moderním designu z masivního dřeva je součástí skupiny systémového nábytku OSLO. Při výrobě vitríny jsou použity pouze kvalitní materiály, které zaručují její perfektní vzhled, vysokou kvalitu a také životnost. Dveře a přední díly jsou vyrobeny z masivu, korpus z dýhované dřevotřískové desky, vnitřní díly z lamina v dekoru dřeva. Úchytky a designové pásky jsou kovové, skla tvrzená. Vitrína se dodává již z výroby ve smontovaném stavu. Vnitřní členění/detail je uvedeno na přidruženém obrázku. Čl...

MAXIVA Vitrína - OSLO 48, zlatý dub

Luxusní vitrína OSLO 48 v moderním designu z masivního dřeva je součástí skupiny systémového nábytku OSLO. Při výrobě vitríny jsou použity pouze kvalitní materiály, které zaručují její perfektní vzhled, vysokou kvalitu a také životnost. Dveře a přední díly jsou vyrobeny z masivu, korpus z dýhované dřevotřískové desky, vnitřní díly z lamina v dekoru dřeva. Úchytky a designové pásky jsou kovové, skla tvrzená. Vitrína se dodává již z výroby ve smontovaném stavu. Vnitřní členění/detail je uvedeno na přidruženém obrázku. Čl...

MAXIVA Komoda - OSLO 46, zlatý dub

Luxusní komoda OSLO 46 v moderním designu z masivního dřeva je součástí skupiny systémového nábytku OSLO. Při výrobě komody jsou použity pouze kvalitní materiály, které zaručují její perfektní vzhled, vysokou kvalitu a také životnost. Dveře a přední díly jsou vyrobeny z masivu, korpus z dýhované dřevotřískové desky, vnitřní díly z lamina v dekoru dřeva. Úchytky a designové pásky jsou kovové. Komoda se dodává již z výroby ve smontovaném stavu. Vnitřní členění/detail je uvedeno na přidruženém obrázku. Členění:

MAXIVA Komoda - OSLO 47, zlatý dub

Luxusní komoda OSLO 47 v moderním designu z masivního dřeva je součástí skupiny systémového nábytku OSLO. Při výrobě komody jsou použity pouze kvalitní materiály, které zaručují její perfektní vzhled, vysokou kvalitu a také životnost. Dveře a přední díly jsou vyrobeny z masivu, korpus z dýhované dřevotřískové desky, vnitřní díly z lamina v dekoru dřeva. Úchytky a designové pásky jsou kovové, skla tvrzená. Komoda se dodává již z výroby ve smontovaném stavu. Vnitřní členění/detail je uvedeno na přidruženém obrázku. Členě...

MAXIVA Vitrína - SAVONA 10 (levá), zlatý dub

Luxusní vitrína SAVONA 10 (levá) v moderním designu z masivního dřeva je součástí skupiny systémového nábytku SAVONA. Při výrobě vitríny jsou použity pouze kvalitní materiály, které zaručují její perfektní vzhled, vysokou kvalitu a také životnost. Dveře a přední díly jsou vyrobeny z kartáčovaného masivu, korpus z dýhované dřevotřískové desky, vnitřní díly z lamina v dekoru dřeva, rámečky skel, úchytky a nožky jsou chromované. Vitrína se dodává již z výroby ve smontovaném stavu. Vnitřní členění/detail je uvedeno na přidruženém obrázku.

MAXIVA Vitrína - SAVONA 11 (pravá), zlatý dub

Luxusní vitrína SAVONA 11 (pravá) v moderním designu z masivního dřeva je součástí skupiny systémového nábytku SAVONA. Při výrobě vitríny jsou použity pouze kvalitní materiály, které zaručují její perfektní vzhled, vysokou kvalitu a také životnost. Dveře a přední díly jsou vyrobeny z kartáčovaného masivu, korpus z dýhované dřevotřískové desky, vnitřní díly z lamina v dekoru dřeva, rámečky skel, úchytky a nožky jsou chromované. Vitrína se dodává již z výroby ve smontovaném stavu. Vnitřní členění/detail je uvedeno na přidruženém obrázku.

MAXIVA Vitrína - SAVONA 12, zlatý dub

Luxusní vitrína SAVONA 12 v moderním designu z masivního dřeva je součástí skupiny systémového nábytku SAVONA. Při výrobě vitríny jsou použity pouze kvalitní materiály, které zaručují její perfektní vzhled, vysokou kvalitu a také životnost. Dveře a přední díly jsou vyrobeny z kartáčovaného masivu, korpus z dýhované dřevotřískové desky, vnitřní díly z lamina v dekoru dřeva, rámečky skel, úchytky a nožky jsou chromované. Vitrína se dodává již z výroby ve smontovaném stavu. Vnitřní členění/detail je uvedeno na přidruženém obrázku.

MAXIVA Vitrína - SAVONA 15, zlatý dub

Luxusní vitrína SAVONA 15 v moderním designu z masivního dřeva je součástí skupiny systémového nábytku SAVONA. Při výrobě vitríny jsou použity pouze kvalitní materiály, které zaručují její perfektní vzhled, vysokou kvalitu a také životnost. Dveře a přední díly jsou vyrobeny z kartáčovaného masivu, korpus z dýhované dřevotřískové desky, vnitřní díly z lamina v dekoru dřeva, rámečky skel, úchytky a nožky jsou chromované. Vitrína se dodává již z výroby ve smontovaném stavu. Vnitřní členění/detail je uvedeno na přidruženém obrázku.

MAXIVA Vitrína - SAVONA 48, zlatý dub

Luxusní vitrína SAVONA 48 v moderním designu z masivního dřeva je součástí skupiny systémového nábytku SAVONA. Při výrobě vitríny jsou použity pouze kvalitní materiály, které zaručují její perfektní vzhled, vysokou kvalitu a také životnost. Dveře a přední díly jsou vyrobeny z kartáčovaného masivu, korpus z dýhované dřevotřískové desky, vnitřní díly z lamina v dekoru dřeva, rámečky skel, úchytky a nožky jsou chromované. Vitrína se dodává již z výroby ve smontovaném stavu. Vnitřní členění/detail je uvedeno na přidruženém obrázku.

MAXIVA Komoda - SAVONA 45, zlatý dub

Luxusní komoda SAVONA 45 v moderním designu z masivního dřeva je součástí skupiny systémového nábytku SAVONA. Při výrobě komody jsou použity pouze kvalitní materiály, které zaručují její perfektní vzhled, vysokou kvalitu a také životnost. Dveře a čela zásuvek jsou vyrobeny z kartáčovaného masivu, korpus z dýhované dřevotřískové desky, vnitřní díly z lamina v dekoru dřeva, úchytky a nožky jsou chromované. Komoda se dodává již z výroby ve smontovaném stavu. Vnitřní členění/detail je uvedeno na přidruženém obrázku. Člen...

MAXIVA Komoda - SAVONA 46, zlatý dub

Luxusní komoda SAVONA 46 v moderním designu z masivního dřeva je součástí skupiny systémového nábytku SAVONA. Při výrobě komody jsou použity pouze kvalitní materiály, které zaručují její perfektní vzhled, vysokou kvalitu a také životnost. Dveře a čela zásuvek jsou vyrobeny z kartáčovaného masivu, korpus z dýhované dřevotřískové desky, vnitřní díly z lamina v dekoru dřeva, úchytky a nožky jsou chromované. Komoda se dodává již z výroby ve smontovaném stavu. Vnitřní členění/detail je uvedeno na přidruženém obrázku. Člen...

MAXIVA Komoda - VELVET 44, dub rustikal

Luxusní komoda VELVET 44 v moderním designu z masivního dřeva je součástí skupiny systémového nábytku VELVET. Při výrobě komody jsou použity pouze kvalitní materiály, které zaručují její perfektní vzhled, vysokou kvalitu a také životnost. Dveře a přední díly jsou vyrobeny z masivu, korpus z dýhované dřevotřískové desky, vnitřní díly z lamina v dekoru dřeva, úchytky jsou kovové ve stříbrné barvě. Komoda se dodává již z výroby ve smontovaném stavu. Vnitřní členění/detail je uvedeno na přidruženém obrázku. Členění:

MAXIVA Komoda - VELVET 45, dub rustikal

Luxusní komoda VELVET 45 v moderním designu z masivního dřeva je součástí skupiny systémového nábytku VELVET. Při výrobě komody jsou použity pouze kvalitní materiály, které zaručují její perfektní vzhled, vysokou kvalitu a také životnost. Dveře a přední díly jsou vyrobeny z masivu, korpus z dýhované dřevotřískové desky, vnitřní díly z lamina v dekoru dřeva, úchytky jsou kovové ve stříbrné barvě. Komoda se dodává již z výroby ve smontovaném stavu. Vnitřní členění/detail je uvedeno na přidruženém obrázku. Členění:

MAXIVA Komoda - VELVET 47, dub rustikal

Luxusní komoda VELVET 47 v moderním designu z masivního dřeva je součástí skupiny systémového nábytku VELVET. Při výrobě komody jsou použity pouze kvalitní materiály, které zaručují její perfektní vzhled, vysokou kvalitu a také životnost. Dveře a přední díly jsou vyrobeny z masivu, korpus z dýhované dřevotřískové desky, vnitřní díly z lamina v dekoru dřeva, úchytky jsou kovové ve stříbrné barvě. Komoda se dodává již z výroby ve smontovaném stavu. Vnitřní členění/detail je uvedeno na přidruženém obrázku. Členění:

MAXIVA Skříňka pod TV - VELVET 24, dub rustikal

Luxusní skříňka pod TV VELVET 24 v moderním designu z masivního dřeva je součástí skupiny systémového nábytku VELVET. Při výrobě skříňky jsou použity pouze kvalitní materiály, které zaručují její perfektní vzhled, vysokou kvalitu a také životnost. Dveře, čelo zásuvky a přední díly jsou vyrobeny z masivu, korpus z dýhované dřevotřískové desky, vnitřní díly z lamina v dekoru dřeva, úchytky jsou kovové ve stříbrné barvě. Skříňka se dodává již z výroby ve smontovaném stavu. Vnitřní členění/detail je uvedeno na přidruženém obrázku.

Podobné fráze:

kreslo z masivu    •  lavici z masivu    •  letiste z masivu    •  masinka z masivu    •  nabytek z masivu    •  perinak z masivu    •  postele z masivu    •  regal z masivu    •  regaly z masivu    •  sezeni z masivu    •  skrine z masivu    •  stolicky z masivu    •  stoly z masivu    •  vitrina z masivu    •  vitriny z masivu    •