Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Objektivy samyang

Nalezeno:    66 produktů

SAMYANG dokovací stanice pro Sony E

Dokovací stanice pro AF objektivy Samyang s bajonetem Sony E.

SAMYANG Tiny Bag pouzdro na 3 objektivy

SAMYANG Tiny Bag pouzdro na 3 objektivy je kompaktní brašna určená pro tři objektivy nebo kombinaci malé bezzrcadlovky a objektivu. Brašna je polstrovaná a disponuje horním madlem a možností uchycení popruhu přes rameno.

SAMYANG dokovací stanice pro Canon EF

Dokovací stanice pro AF objektivy Samyang s bajonetem Canon EF. Pomocí Lens Station a softwaru Lens Manager nastavíte u kompatibilních objektivů rovinu ostření ostření, citlivost manuáního ostření a zaktualizujete firmware objektivu.

SAMYANG dokovací stanice pro Nikon F

Dokovací stanice pro AF objektivy Samyang s bajonetem Nikon F. Pomocí Lens Station a softwaru Lens Manager nastavíte u kompatibilních objektivů rovinu ostření ostření, citlivost manuáního ostření a zaktualizujete firmware objektivu.

SAMYANG dokovací stanice pro Canon RF

SAMYANG dokovací stanice pro Canon RF zajišťuje nahrání aktuálních firmwarů pro objektivy Samyang s paticí RF. Lze ji využít i k nastavení zaostřování, k nastavení clony a kalibracím. Tato konzole se používá ve spojení se softwarem Samyang's Lens Manager pro Mac a Windows.

SAMYANG sluneční clona pro AF 85 mm f/1,4 pro Canon/Nikon

SAMYANG sluneční clona pro AF 85 mm f/1,4 je originální sluneční clona pro objektivy Samyang AF 85 mm f/1,4 pro Canon/Nikon. Zabraňuje nechtěným odleskům a bočním světelným reflexím, zvyšuje kontrast při snímání se silným zdrojem světla.

SAMYANG Kit VDSLR širokoúhlé pro Sony E

SAMYANG Kit VDSLR pro Sony E je set obsahující čtyři širokoúhlé objektivy Samyang 12mm T/3.1, 14mm T/3.1, 24mm T/1.5, 35mm T/1.5 VDSLR II SONY E a ochraný kufr pro 6 VDSLR objektivů. Tato sestava je určena pro profesionální tvůrce videa se zaměřením na širokoúhlé záběry.

SAMYANG 85 mm f/1,2 XP pro Canon EF

Samyang PREMIUM MF 85mm F1.2 je prémiový širokoúhlý manuální objektiv navržený pro fotografování s vysokým rozlišením. Ve snaze o samotnou kvalitu obrazu je tento nový objektiv vybaven nejmodernější optickou technologií mezi Samyang objektivy. Samyang 85mm F1.2 je zdaleka nejjasnější objektiv ve stávající řadě objektivů pro digitální zrcadlovky, zabezpečující vysokou rychlost závěrky. Skládá se z 10 členů v 7 skupinách a obsahuje speciální optické prvky - 1 asférický člen a 2 členy s vysokým indexem lomu. Členy s vysokým indexem lomu efektivně propouští světelné paprsky a poskytují maximum pro čistý a zářivý obraz. Tento optimální výkon vytváří působivou kvalitu obrazu od středu směrem k ro...

SAMYANG 14 mm f/2,4 XP pro Canon EF

Samyang PREMIUM MF 14mm F2.4 je prémiový širokoúhlý manuální objektiv navržený pro fotografování s vysokým rozlišením. Ve snaze o samotnou kvalitu obrazu je tento nový objektiv vybaven nejmodernější optickou technologií mezi Samyang objektivy. Tento objektiv se skládá z 18 členů ve 14 skupinách a disponuje speciálními optickými prvky - 2 asférické členy, 1 hybridní asférický člen, 2 členy s extra nízkým rozptylem světla a 3 členy s vysokým indexem lomu. Vynikající výkon této optické konstrukce minimalizuje aberace k zlepšení jasnosti obrazu a vytváří působivou kvalitu od středu snímku směrem k rohům.

SAMYANG 14 mm f/2,4 XP pro Nikon F

Samyang PREMIUM MF 14mm F2.4 je prémiový širokoúhlý manuální objektiv navržený pro fotografování s vysokým rozlišením. Ve snaze o samotnou kvalitu obrazu je tento nový objektiv vybaven nejmodernější optickou technologií mezi Samyang objektivy. Tento objektiv se skládá z 18 členů ve 14 skupinách a disponuje speciálními optickými prvky - 2 asférické členy, 1 hybridní asférický člen, 2 členy s extra nízkým rozptylem světla a 3 členy s vysokým indexem lomu. Vynikající výkon této optické konstrukce minimalizuje aberace k zlepšení jasnosti obrazu a vytváří působivou kvalitu od středu snímku směrem k rohům.

Samyang AF 75mm f/1.8 Sony FE

SAMYANG AF 75mm f/1.8 Sony FE Malý a lehký objektiv s vysokou světelností, díky které zachytíte krásu každodenního života a lidí. Drobný, ale vysoce výkonný Objektiv Samyang AF 75mm f/1.8 Sony FE, optimalizovaný pro portréty a každodenní fotografie, je kompaktní, lehký, přesto má skvělý výkon a je velice všestranný. Váží pouhých 230 gramů, takže je ideální pro fotografování různých témat, a to kdykoli a kdekoli. Optický systém je sofistikovaně navržený s originální optickou technologií společnosti Samyang a poskytuje vynikající rozlišení od rohu do rohu snímku v celém rozsahu. Vysoká světelnost f/1.8 zajišťuje krásný a čistější bokeh, a díky kore...

SAMYANG výstylka kufru M

Pěnová vložka pro kufr M. Ideální pro ochranu objektivů a dalšího fotografického vybavení. (Ilustrační fotografie, kufr ani objektivy nejsou součástí dodávky)

Samyang AF 75mm f/1.8 Sony FE

SAMYANG AF 75mm f/1.8 Sony FE Malý a lehký objektiv s vysokou světelností, díky které zachytíte krásu každodenního života a lidí. Drobný, ale vysoce výkonný Objektiv Samyang AF 75mm f/1.8 Sony FE, optimalizovaný pro portréty a každodenní fotografie, je kompaktní, lehký, přesto má skvělý výkon a je velice všestranný. Váží pouhých 230 gramů, takže je ideální pro fotografování různých témat, a to kdykoli a kdekoli. Optický systém je sofistikovaně navržený s originální optickou technologií společnosti Samyang a poskytuje vynikající rozlišení od rohu do rohu snímku v celém rozsahu. Vysoká světelnost f/1.8 zajišťuje krásný a čistější bokeh, a díky korekci aberací a optimální optické dráze je ro...

SAMYANG Kit VDSLR MK2 pro MFT

Sada objektivů určená pro profesionální video a film obsahující. V kitu je čtveřice manuálních objektivů Samyang 24 mm, 35 mm, 50 mm a 85 mm – vše se světelností T1,5 a bajonetem pro MTF (MicroFourThirds). Objektivy jsou uloženy v pevném a vysoce odolném přepravním boxu s pěnovým materiálem. Objektivy jsou tak vždy v naprostém bezpečí.

Samyang dokovací stanice Canon EF

SAMYANG dokovací stanice Canon EF S dokovací stanicí Samyang je možné aktualizovat firmware a přizpůsobit funkce AF objektivů Samyang. Instalací nejnovější verze firmwaru do objektivu zajistíte, že vždy získáte nejlepší možný výkon automatického ostření. Dokovací stanice také umožňuje uživateli nastavit, jak bude fungovat clona a manuální ostření. Funkce: Aktualizace firmwareu Nastavení automatického ostření Nastavení clony Nastavení citlivosti manuálního ostření Abyste mohli používat dokovací stanici, musí být zařízení připojeno k počítači, na kterém je nainstalován software Lens Manager. Tento software je k dispozici pro operační systémy Windows i Mac OS a lze jej stáhnout z mezináro...

Podobné fráze: