Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Obraz marilyn monroe

Nalezeno:    25 produktů

Skleněný obraz Insigne Marilyn Monroe, 40 x 40 cm

Podívejte se, jak jednoduchá je montáž tohoto stylového obrazu od značky Insigne:

Obraz s rámem Marilyn 172 × 100 cm

KARE DESIGN Zarámovaný obraz Marilyn Monroe v šatech 172x100cm: Skleněný obraz s černým rámem 172×100 cm. Bezkonkurenční krása, tak lze vystihnout sex symbol Marilyn Monroe, jejíž okouzlující vzhled přitahuje zájem i dlouho po její smrti. Její charisma přetrvává v tomto obrazu, kterému se jen těžko dá odolat. Obrázek je z uměleckého papíru, přední část ze skla, rám je z ABS, laminované fólie a zadní část z MDF. Obraz Marilyn ocení každý obdivovatel ženské krásy. Obraz je v životní velikosti.

Obraz - Tvář Marilyn

Malovaný obraz připomíná tvář slavné filmové herečky Marilyn Monroe. V popředí jde vidět její krásné oči rámováne dlouhými řasami, nosní dírky, tvarované a udržované obočí, rty a pihu krásy. Obraz je smyslný, laděný do čerých barev. Zdůrazňuje krásu ženy, její péči o sebe. Hodí se do kosmetických salónů, nad váš kosmetický stolek v pokoji.

Obraz v rámu Diva Pi × el Thinking 103 × 73 cm

KARE DESIGN Zarámovaný obraz Marilyn Monroe 103x73cm: Nádherná diva v obrazu 103x73cm s rámem s názvem Marilyn Monroe Diva je skvělou ozdobou do interiéru. Atraktivní kombinace černé a bílé spolu s výraznou červenou barvou je velmi působivou volbou. Zadní část obrazu je z MDF, rám ve stříbrném odstínu z polyresinu a samotná obraz je na uměleckém papíru za čirým sklem. Obraz má více než metr na výšku.

Marilyn Monroe Slaměný vdovec obraz na lněném plátně 50 x 70

<p><strong>Koupit Marilyn Monroe Slaměný vdovec obraz na lněném plátně 50 x 70 za nejlepší cenu. </strong>Považujete se za milovníka filmů a zejména za milovníka Marilyn Monroe? Nyní si můžete ozdobit svůj pokoj obrazy z jejích filmů. Obrázek Marilyn Monroe z filmu Slaměný vdovec je vytištěn na <strong>lněné plátno a </strong>zarámovan v <strong>dřevěném rámu.</strong> Tato dekorace vaše obydlí rozzáří barvami a dodá mu nádech klasiky.</p> <p>Rozměry: cca 60 x 60 x 3 cm</p>

Skleněný obraz Holiday in the 60s 120 × 150 cm

KARE DESIGN Skleněný obraz Marilyn Monroe Pop Art 120x150cm: Váš život je jedna dlouhá cesta se zastávkami na mnoha krásných místech? Skleněný obraz Holiday in the 60s zachycuje vše, co čekáte od své báječné dovolené. V pouhých 60 sekundách můžete znovu a znovu prožívat nespočet drobných dobrodružství z cest. Pozitivně laděný obraz ve velkém formátu je vyroben z polypropylenu a laminován je bezpečnostním sklem o síle 4 mm. Cestovatelský obraz bude vaším veselým společníkem, díky kterému budete neustále dobře naladěni.

Marilyn Monroe Někdo to rád horké obraz na lněném plátně 60 x 60

<p><strong>Koupit Marilyn Monroe - Někdo to rád horké - obraz na lněném plátně 60 x 60 za nejlepší cenu.</strong> Považujete se za milovníka filmů a zejména za milovníka Marilyn Monroe? Nyní si můžete ozdobit svůj pokoj obrazy z jejích filmů. Obrázek Marilyn Monroe z filmu Někdo to rád horké je vytištěn na <strong>lněné plátno a </strong>zarámovan v dřevěném rámu. Tato dekorace vaše obydlí rozzáří barvami a dodá mu nádech klasiky.</p> <p>Rozměry: cca 60 x 60 x 2,6 cm</p>

2231197 Andy Warhol's Marilyn Monroe - poškozený obal

Zboží je kompletní má pouze mírně poškozený obal. Tato sada zaručeně potěší všechny fanoušky Andyho Warhola a Marilyn Monroe. Postavte si ikonické umělecké dílo se stavebnicí LEGO® Art Andy Warhol's Marilyn Monroe (31197). Unikněte každodenním starostem a dopřejte si kvalitně strávený čas jen sami se sebou. Tvůrčí projekt Vytvořte si slavný portrét Marilyn Monroe od Andyho Warhola. Ke stavění si pusťte přiložený hudební doprovod a ponořte se do světa umění a kreativity. Dozvíte se překvapivé informace a uslyšíte zajímavé příběhy pojící se s touto stavebnicí. Svůj výtvor doplňte o exkluzivní dílek s podpisem a pak si dílo náležitě vystavte. Zapojte ruce i mysl Tento nástěnný obra...

2231197 Andy Warhol's Marilyn Monroe - poškozený obal

Zboží je kompletní má pouze mírně poškozený obal. Tato sada zaručeně potěší všechny fanoušky Andyho Warhola a Marilyn Monroe. Postavte si ikonické umělecké dílo se stavebnicí LEGO® Art Andy Warhol's Marilyn Monroe (31197). Unikněte každodenním starostem a dopřejte si kvalitně strávený čas jen sami se sebou. Tvůrčí projekt Vytvořte si slavný portrét Marilyn Monroe od Andyho Warhola. Ke stavění si pusťte přiložený hudební doprovod a ponořte se do světa umění a kreativity. Dozvíte se překvapivé informace a uslyšíte zajímavé příběhy pojící se s touto stavebnicí. Svůj výtvor doplňte o exkluzivní dílek s podpisem a pak si dílo náležitě vystavte. Zapojte ruce i mysl

Obraz Piacenza Art Marilyn Smile, 30 x 20 cm

Pokud jste milovníky ikonické módy nebo hvězd popkultury, rozhodně vaše srdce zaplesá nad obrazy značky Piacenza Art. Ozdobte své stěny obrazy s hvězdami jako je Audrey Hepburn, Marylin Monroe nebo slavnou značkou Vogue. Součástí balení je i rám s háčky na zavěšení. Neobsahuje hřebíky.

Ručně malovaný POP Art Marilyn Monroe 3 dílný 120x80cm POP ART obrazy

Ručně malovaný obraz ve stylu POP ART. Je zárukou jedinečnosti a originality, kterou nikde jinde nenajdete. Je tím pravým co přinese do Vašich domácností a pracovišť ducha moderního umění. Již dnes můžete mít něco co nikdo jiný nemá.