Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Ochranny limec na trampolinu

Nalezeno:    1204 produktů

Spartan Kryt pružin , ochranný límec Potah na trampolínu 460 cm - Modrá

Kryt pružin, ochranný límec Potah na trampolínu SPARTAN 460 cm Náhradní kryt pružin (ochranný lem) vhodný pro všechny značky trampolín s vnějším průměrem 457, 460 cm. Kryt je vyroben z velmi odolných a kvalitních materiálů, má silnou pěnovou výplň a speciální povrchovou úpravu pro prodloužení životnosti. kvalitní zpracování, odolnost vůči vodě a UV záření pro všechny značky trampolín s vnějším průměrem 460 cm (+/- 5 cm) bezpečně chrání děti před zraněním součástí pásky pro uchycení ke konstrukci trampolíny materiál: vysokozátěžový, laminovaný PVC / PE průměr: 460 cm = 15 ft (stop) výplň: 15 mm EPE pěna (2 vrstvy...

Ochranný kryt pružin na trampolínu 305 cm, Modrý

Ochranný límec pružin na trampolínu má vrchní část z polyuretanové folie, s navařenou molitanovou měkkou pěnou, která chrání před pádem nebo dopadem na pružiny při skákání na trampolíny o průměru 305 cm.Ochranný kryt je za deště částečně nasáklivý, následně voda z molitanu vyteče a kryt vyschne. Kryt se upíná plastovými háčky, které jsou našité po obvodu, na rám trampolíny.

Ochranný kryt pružin na trampolínu 429 cm

Ochranný kryt pružin na trampolínu má vrchní část z polyuretanové folie, s navařenou molitanovou měkkou pěnou, která chrání před pádem nebo dopadem na pružiny při skákání na trampolíny o průměru 429 cm.Ochranný kryt je za deště částečně nasáklivý, následně voda z molitanu vyteče a kryt vyschne. Kryt se upíná plastovými háčky, které jsou našité po obvodu, na rám trampolíny.

Ochranný kryt pružin na trampolínu 366 cm, Modrý

Ochranný kryt pružin na trampolínu má vrchní část z polyuretanové folie, s navařenou molitanovou měkkou pěnou, která chrání před pádem nebo dopadem na pružiny při skákání na trampolíny o průměru 366 cm.Ochranný kryt je za deště částečně nasáklivý, následně voda z molitanu vyteče a kryt vyschne. Kryt se upíná plastovými háčky, které jsou našité po obvodu, na rám trampolíny.Barva límce může být modrá nebo zelená. Pokud máte zájem o určitou barvu, tak danou informaci napište do poznámky při objednání.

Ochranný kryt pružin na trampolínu DUVLAN 305 cm

Chraňte sebe a Vaše děti před zraněním prostřednictvím krytu pružin na trampolínu DUVLAN 305 cm. Slouží také jako náhrada za poškozený původní kryt pružin.

Ochranný kryt pružin na trampolínu DUVLAN 427 cm

Chraňte sebe a Vaše děti před zraněním prostřednictvím krytu pružin na trampolínu DUVLAN 427 cm. Slouží také jako náhrada za poškozený původní kryt pružin.

Ochranný kryt pružin na trampolínu DUVLAN 488 cm

Chraňte sebe a Vaše děti před zraněním prostřednictvím krytu pružin na trampolínu DUVLAN 488 cm. Slouží také jako náhrada za poškozený původní kryt pružin.

Ochranný kryt pružin na trampolínu DUVLAN 366 cm

Chraňte sebe a Vaše děti před zraněním prostřednictvím krytu pružin na trampolínu DUVLAN 366 cm. Slouží také jako náhrada za poškozený původní kryt pružin.

Ochranný kryt pružin na trampolínu DUVLAN 396 cm

Chraňte sebe a Vaše děti před zraněním prostřednictvím krytu pružin na trampolínu DUVLAN 396 cm. Slouží také jako náhrada za poškozený původní kryt pružin.

Ochranný límec pro domácí mazlíčky

  Ochranný límec je vyroben z lehkého plastu a je olemovaný textilií tak, aby byl příjemný při nošení. Je vhodný pro ochranu celého těla, např. po veterinárním ošetření zamezuje lízání a okusování ran, vytahování stehů. Límec má praktické zapínání na suchý zip. Rozměry: pro menší a střední psí plemena 

CorbySport 4540 Ochranný kryt pružin na trampolínu 429 cm

Molitanový kryt pružin na trampolínu - 429 cm je náhradní díl, který se hodí na všechny typy trampolín daného průměru. Šíře krytu je 30 - 31 cm. Kryt má vrchní část z polyuretanové folie s navařenou molitanovou měkkou pěnou, která chrání před pádem nebo dopadem na pružiny při skákání. Ochranný kryt je za deště částečně nasáklivý, následně voda z molitanu vyteče a kryt vyschne . Kryt se upíná plastovými háčky, které jsou našité po obvodu, na rám trampolíny.

CorbySport 4540 Ochranný kryt pružin na trampolínu 429 cm

Molitanový kryt pružin na trampolínu - 429 cm je náhradní díl, který se hodí na všechny typy trampolín daného průměru. Šíře krytu je 30 - 31 cm. Kryt má vrchní část z polyuretanové folie s navařenou molitanovou měkkou pěnou, která chrání před pádem nebo dopadem na pružiny při skákání. Ochranný kryt je za deště částečně nasáklivý, následně voda z molitanu vyteče a kryt vyschne . Kryt se upíná plastovými háčky, které jsou našité po obvodu, na rám trampolíny.

Olala Pets ochranný límec (CHPrk0338_nad)

Límec pro psy - na rozdíl od nepohodlných, tvrdých plastových límců poskytuje zvířeti plný komfort a pohodlí. Límec pro psy Olala Pets je ideální pomůckou pro psy se zdravotními problémy. Na rozdíl od nepohodlných, tvrdých a mnohdy i nebezpečných plastových límců poskytuje zvířeti plný komfort a pohodlí i během pooperačního a uzdravovacího období. Klíčové vlastnosti ochranného límce pro psy Olala PetsPoskytuje zvířeti plný komfort a pohodlíKomfortní provedeníČerná barvaDodávaný v několika velikostech

Ochranný kryt pro trampolínu DUVLAN SkyJump 244 cm

Chraňte sebe a Vaše děti před zraněním prostřednictvím krytu pružin na trampolínu DUVLAN SkyJump 244 cm. Slouží také jako náhrada za poškozený původní kryt pružin.

Ochranný kryt pro trampolínu DUVLAN SkyJump 366 cm

Chraňte sebe a Vaše děti před zraněním prostřednictvím krytu pružin na trampolínu DUVLAN SkyJump 366 cm. Slouží také jako náhrada za poškozený původní kryt pružin.