Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Oem oem konektor f 4 9 mm sroubovaci

Nalezeno:    4 produkty

Konektor F 4,9 mm šroubovací

F-konektor určený na průměr kabelu 4,9mm, pro ukončení koaxiálního kabelu 75 Ohm. Využití u satelitního příjmu např. výstup z LNB nebo vstup do satelitního přijímače nebo pro TV zásuvky s F konektory.

OEM F konektor 4,9 mm šroubovací - kusový prodej

F-konektor sloužící pro ukončení koaxiálního kabelu 75 Ohm. Využívá se pro našroubování k výstup z LNB, vstupu do satelitního přijímače, nebo TV zásuvky s F konektory. Vnitřní průměr 4,9mm - vhodný průměr koax. kabelu do 5mm. Při nákupu celého balení objednávejte pod tímto kódem: KONOE10000.

OEM kompresní F konektor 4,9/7,8 - červený

Kompresní F konektor pro kabely s maximálním vnitřním průměrem dielektrika 4,9 mm a max. průměrem kabelu 7,8 mm Ideální ve spojení s kabelem FTE K300W, Belden H125 atd. Konektor je označen červeným kroužkem.

JRC-24 MIMO s N-Female, duální MIMO parabolická anténa, JRC-24mimo

Směrová parabolická anténa s odlehčeným plným hliníkovým reflektorem pro systémy v pásmu 5GHz včetně radomového zakrytování. Anténa se vyznačuje úzkým vyzařovacím úhlem (9°) s extra velkým předozadním poměrem. Anténa disponuje vysokým frekvenčním rozpětím 4.9 - 6.4 GHz. Dodávka spolu s radomovými kryty reflektorů - designována pro nasazení i v nejnáročnějších klimatických podmínkách.  Pracovní kmitočty, pásmo: 4,9 - 6,4 GHz Technické parametry: Polarizace: Vertikální nebo horizontální (lineární) dle montáže Zisk: 24,5 ±1 dBi Polarizace: lineární, horizontální/vertikální nebo 2x45° PSV: <1,5 F/B Ratio: >44dB Náklon: mechanický Kryt: bílý ABS, UV o...