Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Okoli prahy melnicko 1 60t cyklomapa

Nalezeno:    5 produktů

Okolí Prahy, Mělnicko 1:60T - cyklomapa - neuveden

Publikace: Okolí Prahy, Mělnicko 1:60T - cyklomapa - neuveden. Publikace: Okolí Prahy, Mělnicko 1:60T - cyklomapa - neuveden.

Okolí Prahy Nymbursko 1:60T - cyklomapa

<p> Podrobné cykloturistické mapy v měřítku 1 : 60 000 ukazují sjízdnost většiny cest a stezek ve znázorněné oblasti. Mapy jsou na druhé straně doplněny popisem atraktivit, profily a popisy doporučených cyklotras. Každý titul poskládaný do rozměru vhodného do kapsy je vložen do plastového obalu.</p> <p> Díky přelomovému zpracování byla tato edice vyhodnocena jako nejlepší kartografické dílo v mezinárodní kartografické soutěži TourMap 2007. Mapami je pokryto území celé České republiky.</p>

Okolí Prahy Nymbursko 1:60T - cyklomapa - neuveden

Publikace: Okolí Prahy Nymbursko 1:60T - cyklomapa - neuveden. Publikace: Okolí Prahy Nymbursko 1:60T - cyklomapa - neuveden.

Shocart Okolí Prahy, Mělnicko (cyklomapa č. 109)

Podrobná cykloturistická mapa v měřítku 1:60 000 obsahuje značené i doporučené cyklotrasy v oblasti. Na zadní straně mapy je textový popis turistických zajímavostí, profily tras a detailnější popis vybraných cyklostezek. Mapa má praktický kapesní formát a je dodávána s plastovým pouzdrem. Pokryta je celá ČR.

Shocart vydavatelství cyklomapa Okolí Prahy, Mělnicko 1:60 t.

Cykloturistická mapa od známého vydavatelství ShoCart. V mapě jsou zakresleny jak cykloturistické tak turistické trasy, navíc cyklostezky jsou doplněny o jejich číslování, kilometráž a především prakticky rozlišeny dle druhu povrchu. Zaměření mapy je patrné i výběrem mapovaných objektů - symbolické znaky pro servisy, půjčovny kol, ale nechybí ani tradiční znaky pro možnosti ubytování, občerstvení, památky a zajímavosti. Mapa obsahuje souřadný systém UTM WGS84, vhodný pro GPS a kilometrovou síť.. Na rubu mapy doporučené cyklostezky s výškovým profilem, charakteristickou trasy a popisem zajímavostí v okolí. Zobrazené území: JV-Úvaly, JZ-Jeneč, Hostivice, SZ-Libotenice, SV-Bezdědice, Ždár. Vyd...