Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Okoli prahy nymbursko 1 60t cyklomapa

Nalezeno:    5 produktů

Okolí Prahy Nymbursko 1:60T - cyklomapa

<p> Podrobné cykloturistické mapy v měřítku 1 : 60 000 ukazují sjízdnost většiny cest a stezek ve znázorněné oblasti. Mapy jsou na druhé straně doplněny popisem atraktivit, profily a popisy doporučených cyklotras. Každý titul poskládaný do rozměru vhodného do kapsy je vložen do plastového obalu.</p> <p> Díky přelomovému zpracování byla tato edice vyhodnocena jako nejlepší kartografické dílo v mezinárodní kartografické soutěži TourMap 2007. Mapami je pokryto území celé České republiky.</p>

Okolí Prahy Nymbursko 1:60T - cyklomapa - neuveden

Publikace: Okolí Prahy Nymbursko 1:60T - cyklomapa - neuveden. Publikace: Okolí Prahy Nymbursko 1:60T - cyklomapa - neuveden.

Okolí Prahy, Mělnicko 1:60T - cyklomapa - neuveden

Publikace: Okolí Prahy, Mělnicko 1:60T - cyklomapa - neuveden. Publikace: Okolí Prahy, Mělnicko 1:60T - cyklomapa - neuveden.

Shocart Okolí Prahy, Nymbursko (cyklomapa č. 111)

Podrobná cykloturistická mapa v měřítku 1:60 000 obsahuje značené i doporučené cyklotrasy v oblasti. Na zadní straně mapy je textový popis turistických zajímavostí, profily tras a detailnější popis vybraných cyklostezek. Mapa má praktický kapesní formát a je dodávána s plastovým pouzdrem. Pokryta je celá ČR.

Shocart vydavatelství cyklomapa Okolí Prahy, Nymbursko 1:60 t.

Velká cykloturistická mapa, souřadný systém UTM WGS84, vhodný pro GPS, turistické a cykloturistické značení, číslování cyklostezek, kilometráž, klasifikace povrchů a symbolické znaky pro cykloturisticky významné objekty (servisy, půjčovny kol, zdůrazněné turisticky zajímavé lokality). Na rubu mapy doporučené cyklostezky s výškovým profilem a popisem zajímavostí v okolí trasy. Záběr území: JV-Hlízov, JZ-Říčany, SZ-Byšice, SV-Chotěšice. Vydání 2018.