Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Orientalni lampa

Nalezeno:    122 produktů

Orientální stolní lampa stativ mořská tráva - Canno

Máte rádi přírodní materiály pro váš interiér? Pak je stolní lampa Canno určena právě vám. Je vyrobena z oceli s mořskou trávou a zachovává si tuto přirozenou barvu jako odstín. Canno má průměr 21 cm a výšku 40 cm. Šňůra má délku 240 cm. Stolní lampu doplníte světelným zdrojem E27 o výkonu max. 40 Wattů. Stolní lampa je stmívatelná externím stmívačem, který není součástí dodávky. Rozjasněte svůj obývací pokoj, jídelnu nebo ložnici stolní lampou Canno.

Orientální stojací lampa stativ mořská tráva - Canno

Máte rádi přírodní materiály pro váš interiér? Pak je pro vás určena stojací lampa Canno. Je vyrobena z oceli s mořskou trávou a zachovává si tuto přirozenou barvu jako odstín. Canno má průměr 44 cm a výšku 140 cm. Šňůra má délku 230 cm. Stojací lampu dokončíte světelným zdrojem E27 s max. 40 Watt. Stojací lampa je stmívatelná externím stmívačem, který není součástí dodávky. Rozjasněte svůj obývací pokoj, jídelnu nebo ložnici se stojací lampou Canno.

Orientální závěsná lampa zlatá 90 cm - Nidum

Naše Nidum je závěsné svítidlo, které dodá vašemu interiéru východní atmosféru! Je zakončen zlatem/mosaznou ocelí, přes kterou je viditelný zdroj světla. To dává pěkný efekt na stěně a na stropě. Tato závěsná lampa vypadá skvěle nad vaším jídelním stolem nebo v předsíni. Vaše ložnice také získá východní nádech s tímto Nidum. Celková výška je 212,5 cm, při montáži ji můžete zkrátit na minimálně 122,5 cm. Montážní deska na strop má průměr 13 cm. Stínidlo má průměr 60 cm a výšku 90 cm a díky svému tvaru dodává lampě herní efekt. Nidum má velkou objímku E27 a je dodáván bez světelného zdroje, takže si jej objednávejte s ním (max. 40 Watt). Světelný zdroj je v této lampě viditelný, proto zvolte ...

Orientální závěsná lampa zlatá kulatá 3-světelná - Vadi

Skutečný orientální poutač nad vaším kulatým jídelním stolem! Máte rádi orientální styl? Závěsná lampa Vadi je kulatá závěsná lampa se třemi světelnými body. Je vyrobena z černé oceli a má zlatá mosazná stínidla. Je výškově nastavitelný s minimální výškou 65,5 cm a maximální výškou 155,5 cm. Lampa má průměr 40 cm a stínidla mají průměr 25 cm a výšku 33 cm. Dodává se bez světelných zdrojů, objednejte si proto další tři světelné zdroje s objímkou E27 (max. 40 wattů), abyste jej mohli zavěsit a ihned používat. Doplňte svůj prostor závěsnou lampou Vadi!

Orientální zlatá stolní lampa, elegantní stínohra

... opravdu luxusní lampa, se stylovým dírkovaným vzorem. Vytváří krásnou stínohru. Otevřená horní část. Tato moderní lampička má stylový vzhled, kterým světlo dekorativně září do místnosti. Přinese do Vašeho domova atmosféru jak z orientální pohádky. Zlatá barva navíc podtrhne eleganci, vykouzlí tu pravou mystickou atmosféru. Vhodné pouze do interiéru. Cena za 1 kus. NOVÉ, k odeslání ihned ! ************************************************************* Materiál: ocel, barva ************************************************************* ┗▷ V případě dalších dotazů ohledně tohoto zboží mne kdykoliv kontaktujte ☼ baronka-shop@centrum.cz ◁┓...

Orientální stolní lampa zlatá se zelenými třásněmi - Fringle

Rozjasněte svůj interiér s orientální stolní lampou Fringle! Zelené třásně na této lampě skutečně dodávají lampě hravý efekt. Lampa má výšku 45 cm a průměr 20 cm. Podstavec má výšku 3 cm a průměr 15 cm. Se světelným zdrojem E14 až 25 Watt. Tuto lampu můžete ztlumit pomocí externího stmívače. Poznámka: světelný zdroj a stmívač nejsou součástí dodávky. Ve vašem orientálním interiéru je tato lampa skutečným doplňkem a je ideální pro použití jako náladové osvětlení ve vašem obývacím pokoji nebo jako lampa na nočním stolku. Už nečekejte a začněte s touto fantastickou stolní lampou!

Orientální závěsná lampa zlatá podlouhlá 3-světelná - Vadi

Skutečný orientální poutač nad vaším jídelním stolem! Máte rádi orientální styl? Závěsné svítidlo Vadi je podlouhlé závěsné svítidlo vyrobené z černé oceli s mosaznými stínidly. Je výškově nastavitelný s minimální výškou 57,5 cm a maximální výškou 147,5 cm. Má délku 125 cm a šířku 25 cm. Montážní deska má výšku 2,5 cm, délku 100 cm a šířku 10 cm. Stínidla mají průměr 25 cm. Lampa má tři světelné body a je dodávána bez světelného zdroje. Okamžitě si objednejte tři světelné zdroje s objímkou E27 (max. 40 wattů), abyste se mohli okamžitě těšit ze své nové lampy!

Orientální závěsná lampa černá podlouhlá 3-světelná - Vadi

Skutečný orientální poutač nad vaším jídelním stolem! Máte rádi orientální styl? Závěsné svítidlo Vadi je podlouhlé závěsné svítidlo vyrobené z černé oceli s černými stínidly. Je výškově nastavitelný s minimální výškou 57,5 cm a maximální výškou 147,5 cm. Má délku 125 cm a šířku 25 cm. Montážní deska má výšku 2,5 cm, délku 100 cm a šířku 10 cm. Stínidla mají průměr 25 cm. Lampa má tři světelné body a je dodávána bez světelného zdroje. Okamžitě si objednejte tři světelné zdroje s objímkou E27 (max. 40 wattů), abyste se mohli okamžitě těšit ze své nové lampy!

Orientální nástěnná lampa zlatá se zelenými třásněmi - Fringle

Jaká veselá nástěnná lampa Fringle je! Váš interiér z toho okamžitě získá podporu. Zelené třásně na této lampě skutečně dodávají lampě hravý efekt. Fringle je vyrobena z oceli s látkou a je zakončena zlatem se zelenou. Lampa má výšku 37 cm, hloubku 26 cm a délku 20 cm. Montážní deska má hloubku 2 cm a průměr 16 cm. Šňůra má délku 180 cm. Doplňte lampu světelným zdrojem E14 až 25 W. Tuto lampu můžete ztlumit pomocí externího stmívače. Poznámka: světelný zdroj a stmívač nejsou součástí dodávky. Opravdu pěkná lampa do ložnice nebo haly! Rozjasněte svůj interiér nástěnnou lampou Fringle!

Orientální závěsná lampa černá kulatá 3-světelná - Vadi

Páni, jaká je Vadi krásná závěsná lampa! Extra krásné v podkroví nebo nad jídelním stolem. Závěsné svítidlo je vyrobeno z oceli a má černou povrchovou úpravu. Má průměr 40 cm a je výškově nastavitelný, minimálně 65,5 cm a maximálně 155,5 cm. Montážní deska má průměr 40 cm a výšku 2,5 cm. Šňůra má délku 120 cm. Černá stínidla mají průměr 25 cm a výšku 33 cm. Díky otevřené struktuře digestoří získáte při zapnutém osvětlení krásný světelný efekt v místnosti. Závěsné svítidlo doplníte 3 světelnými zdroji E27 o max. 40 Watt. Nezapomeňte si je objednat samostatně. Získejte více atmosféry ve svém interiéru se závěsnou lampou Vadi!...

Orientální kulatá nástěnná lampa rezavě hnědá - Pianeta

Pianeta je jedinečná lampa ve vašem interiéru a poskytuje příjemnou východní atmosféru! Je zakončena rezavě hnědou deskou na lampě, která jí dodává robustní vzhled. Rezavě hnědá deska je vyrobena tak, že světelný zdroj je připevněn ke zdi. To vám dá pěkný efekt na zeď! Je nutné objednat pěkný světelný zdroj (s objímkou E27 max. 25 Watt). Nástěnná lampa má průměr 28 cm. Dodává se s kabelem o délce 240 cm. Hloubka lampy proti zdi je 7,5 cm. Naše Pianeta je také stmívatelná pomocí externího stmívače. Vytvořte doma východní atmosféru s touto Pianetou!

Orientální závěsná lampa černá s lanem 3-světlo - Riki

Vydejte se na orientální vzhled s naší závěsnou lampou Riki! Svítidlo je dokončeno v černé barvě a stínítka mají jedinečný vzhled díky povrchové úpravě z jutového lana. Lampa má délku 100 cm a je výškově nastavitelná: maximálně 120 cm a minimálně 63,5 cm. Super užitečné k určení výšky nad jídelním stolem nebo v obývacím pokoji! Riki se také cítí jako doma v kanceláři nebo v hale. Délka kabelu je 86,5 cm. Tuto závěsnou lampu doplníte 3 světelnými zdroji E27 o max. 40 W (poznámka: tyto nejsou součástí dodávky). Chcete si s tímto Riki večer ještě více užít? Které mohou! Můžete jej ztlumit externím stmívačem (není součástí dodávky). Vneste do svého domova východní luxus s naším Riki....

Orientální závěsná lampa černá se zlatem 45 cm - Radiante

Tato Radiante s černým a zlatým povrchem je pastvou pro oči! Skutečný doplněk v hale nebo nad jídelním stolem. Přináší do vašeho domova skutečnou východní atmosféru. Výbojka je výškově nastavitelná: minimálně 77,5 cm a maximálně 170 cm. Velmi užitečné pro stanovení výšky lampy nad jídelním stolem! Má průměr 45 cm. Závěsná lampa je vhodná pro světelný zdroj E27 (max. 40 W). Tento světelný zdroj si musíte objednat samostatně. Montážní deska má průměr 12 cm. Závěsná lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače: tímto způsobem vytvoříte ve svém interiéru extra atmosféru. Díky černé barvě a zlatému provedení interiéru se perfektně hodí do retro nebo východního útulného domu. Zaručen krásný svě...

Orientální závěsná lampa černá s ratanovým 3-světelným podlouhlým - Akira

Vneste do svého domova východní atmosféru s touto prodlouženou závěsnou lampou Akira! Černá ocel dokonale ladí s ratanovými stínidly. Je výškově nastavitelný s minimální výškou 55 cm a maximální výškou 148 cm. Závěsná lampa Akira má délku 65 cm a šířku 12 cm. Stínidlo má průměr 12 cm a výšku 22,5 cm. Montážní deska má výšku 2,5 cm, délku 65 cm a šířku 8 cm. Délka šňůry je 120 cm. Tato lampa neobsahuje světelný zdroj E27, který je nutné doobjednat. Lampa Akira má příkon 40 a je stmívatelná, pouze stmívač není součástí. Dodejte svému pokoji orientální nádech s krásnou lampou Akira!

Orientální závěsná lampa černá 45 cm x 40 cm - Vadi

Vadi je jedinečná lampa, která dodá vašemu interiéru orientální nádech! Něco pro váš dům? Toto závěsné svítidlo je vyrobeno z oceli a má černou barvu. Má minimální výšku 72,5 cm a maximální výšku 162,5 cm. Stínidlo má průměr 45 cm a výšku 40 cm. Montážní deska má průměr 13 cm a výšku 2,5 cm. Lampa je dodávána bez světelného zdroje. Ihned si objednejte světelný zdroj E27 (max. 40 wattů) a máte hotovo. Je také stmívatelný externím stmívačem (není součástí dodávky). Bavte se sami nebo se skupinou!