Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Orteza zapesti

Nalezeno:    105 produktů

Catell Lacy Ortéza na zápěstí pravá černá L

Ortéza na zápěstí CATELL Lacy černá, pravá černá L Ortéza na zápěstí s výztuhou, pravá černá. Hliníková tvarovací dlaha, 2 vyndavací dorsální spirálové dlahy. Vyndavací loketní vinuté dlahy šněrovací, vázání pro jednodušší upevnění.

Catell Lacy Ortéza na zápěstí pravá černá L

Ortéza na zápěstí CATELL Lacy černá, pravá černá L Ortéza na zápěstí s výztuhou, pravá černá. Hliníková tvarovací dlaha, 2 vyndavací dorsální spirálové dlahy. Vyndavací loketní vinuté dlahy šněrovací, vázání pro jednodušší upevnění.

Catell Lacy Ortéza na zápěstí levá černá L

Ortéza na zápěstí CATELL Lacy černá, levá černá L Ortéza na zápěstí s výztuhou, levá černá. Hliníková tvarovací dlaha, 2 vyndavací dorsální spirálové dlahy. Vyndavací loketní vinuté dlahy šněrovací, vázání pro jednodušší upevnění.

Catell Lacy Ortéza na zápěstí levá černá M

Ortéza na zápěstí CATELL Lacy černá, levá černá M Ortéza na zápěstí s výztuhou, levá černá. Hliníková tvarovací dlaha, 2 vyndavací dorsální spirálové dlahy. Vyndavací loketní vinuté dlahy šněrovací, vázání pro jednodušší upevnění.

Catell Lacy Ortéza na zápěstí pravá černá S

Ortéza na zápěstí CATELL Lacy černá, pravá černá S Ortéza na zápěstí s výztuhou, pravá černá. Hliníková tvarovací dlaha, 2 vyndavací dorsální spirálové dlahy. Vyndavací loketní vinuté dlahy šněrovací, vázání pro jednodušší upevnění.

Catell Lacy Ortéza na zápěstí pravá černá XL

Ortéza na zápěstí CATELL Lacy černá, pravá černá XL Ortéza na zápěstí s výztuhou, pravá černá. Hliníková tvarovací dlaha, 2 vyndavací dorsální spirálové dlahy. Vyndavací loketní vinuté dlahy šněrovací, vázání pro jednodušší upevnění.

Catell Lacy Ortéza na zápěstí levá černá S

Ortéza na zápěstí CATELL Lacy černá, levá černá S Ortéza na zápěstí s výztuhou, levá černá. Hliníková tvarovací dlaha, 2 vyndavací dorsální spirálové dlahy. Vyndavací loketní vinuté dlahy šněrovací, vázání pro jednodušší upevnění.

Catell Lacy Ortéza na zápěstí levá černá XL

Ortéza na zápěstí CATELL Lacy černá, levá černá XL Ortéza na zápěstí s výztuhou, levá černá. Hliníková tvarovací dlaha, 2 vyndavací dorsální spirálové dlahy. Vyndavací loketní vinuté dlahy šněrovací, vázání pro jednodušší upevnění.

Catell Lacy Ortéza na zápěstí pravá černá M

Ortéza na zápěstí CATELL Lacy černá, pravá černá M Ortéza na zápěstí s výztuhou, pravá černá. Hliníková tvarovací dlaha, 2 vyndavací dorsální spirálové dlahy. Vyndavací loketní vinuté dlahy šněrovací, vázání pro jednodušší upevnění.

Ovčí Věci Elastická ortéza na zápěstí (1-0006)

Ortéza na zápěstí , s otvorem na palec, velikost UNI

Mueller Adjust to fit ortéza na zápěstí pravá

Ortéza na zápěstí Mueller Adjust-to-Fit je pohodlná, s maximální podporou pro oslabené nebo bolestivé zápěstí. Je ideální pro syndrom karpálního tunelu nebo po odstranění sádry. Je vhodná do práce i pro každodenního činnost. Ortéza na zápěstí vyniká zejména: - Lehkým, prodyšným materiálem pro maximální pohodlí. - Komfortem při nošení - snadno se hodí i pod oblečení. - Jednoduchým nasazováním a sundaváním. - Je antimikrobiální a tedy odolná i proti zápachu. - Je hypoalergenní - není vyrobena z latexu ani z neoprenu. - Ergonomický tvar umožňuje pohyb prstů pro práci na počítači. - Na vnitřní straně ortézy naleznete návod na nošení. - Jedná se o pravé provedení. - Je univerzální pro obvod zápě...

Ortéza na zápestí s uchycením přes palec OPROtec

Hledáte pohodlnou ortézu zápěstí a palce, která vám pomůže bojovat s bolestmi kloubů? Možná trpíte palcovou artritidou a potřebujete něco, abyste získali uklidňující úlevu? Bez ohledu na příčinu bolesti vám naše ortéza zápěstí a palce pomůže. K čemu ortéza slouží? Bandáž zápěstí a palce OPROtec je navržena tak, aby vám pomohla se vším, od vymknutí až po zlomeninu. Bandáž na palec drží váš kloub v neutrální poloze a minimalizuje namáhání bez omezení pohybu. A s cílenou kompresí přesně tam, kde ji potřebujete, získáte dokonalou rovnováhu od úlevy, podpory a ochrany před budoucím zraněním. Komu je ortéza určena? Pokud často trpíte bolestmi kloubů způsobenou artritidou palce, je pro vás ideál...

Mueller Adjust to fit ortéza na zápěstí levá

Ortéza na zápěstí Mueller Adjust-to-Fit je pohodlná, s maximální podporou pro oslabené nebo bolestivé zápěstí. Je ideální pro syndrom karpálního tunelu nebo po odstranění sádry. Je vhodná do práce i pro každodenního činnost. Vyniká zejména: - Lehkým, prodyšným materiálem pro maximální pohodlí. - Komfortem při nošení - snadno se hodí i pod oblečení. - Jednoduchým nasazováním a sundaváním. - Je antimikrobiální a tedy odolná i proti zápachu. - Je hypoalergenní - není vyrobena z latexu ani z neoprenu. - Ergonomický tvar umožňuje pohyb prstů pro práci na počítači. - Na vnitřní straně ortézy naleznete návod na nošení. - Určeno na levé zápěstí. - Je univerzální pro obvod zápěstí od 13 cm až po 20 ...

DMA Ortéza zápěstí NeoAir s výztuhou NP162, velikost M, stan pro pravou ruku

NP 162, Ortéza zápěstí NeoAir s výztuhou, velikost M, stan pro pravou ruku Ortéza na zápěstí s možností individuální komprese z prodyšného neoprenu NeoAir.

DMA Ortéza zápěstí NeoAir s výztuhou NP162, velikost M, stan pro levou ruku

NP 162, Ortéza zápěstí NeoAir s výztuhou, velikost M, stan pro levou ruku Ortéza na zápěstí s možností individuální komprese z prodyšného neoprenu NeoAir.