Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Otoargent usni kapky 15ml

Nalezeno:    11 produktů

AurisClean ušní kapky 15ml

AurisClean ušní kapky DaVinci Academia 15ml Zdravotnický prostředek. Účinně odstraňuje nadměrný ušní maz a tím preventivně zamezuje tvorbě ušní mazové zátky, čímž snižuje riziko zánětu ucha. Pohodlná forma aplikace.

CUE ušní kapky 15ml

CUE ušní kapky 15ml Přípravek slouží jako doplněk při léčbě dráždivých onemocnění vnějšího zvukovodu jako jsou mykózy, ekzémy a záněty.

AurisClean ušní kapky 15ml

AurisClean ušní kapky je zdravotnický prostředek, který odstraňuje nadměrný ušní maz a tím preventivně zamezuje tvorbě ušní mazové zátky, čímž snižuje riziko zánětu ucha. AurisClean obsahuje aktivní sloučeninu urea peroxide, která uvolňuje v uchu aktivní kyslík, který způsobuje odloučení ušního mazu od kůže zevního zvukovodu. Obsahuje rovněž povrchově aktivní neiontové sloučeniny, které napomáhají změkčování ušního mazu a posilují tím účinek prostředku. Velikost balení je 15 ml.

CUE ušní kapky 15ml

Přípravek slouží jako doplněk při léčbě dráždivých onemocnění vnějšího zvukovodu jako jsou mykózy, ekzémy a záněty.

AurisClean ušní kapky 15ml (3852671)

Zdravotnický prostředek – účinně odstraňují nadměrný ušní maz, zamezují tvorbě ušní mazové zátky a snižují riziko zánětu ucha, pohodlná aplikace, vhodný pro děti i dospělé AurisClean ušní kapky DaVinci Academia 15ml účinně odstraňuje nadměrný ušní maz. Tím preventivně zamezuje tvorbě ušní mazové zátky, čímž snižuje riziko zánětu ucha. Unikátní složení a pohodlná forma aplikace tohoto zdravotnického prostředku garantuje bezpečné užívání jak u dospělých, tak i dětí.

Coldisept nanoSilver ušní kapky 15ml

Coldisept nanoSilver ušní kapky se používají k podpoře léčby zánětu zevního zvukovodu způsobeného bakteriální nebo plísňovou infekcí. nanočástice stříbra a mědi potlačují růst bakterií a plísní. Coldisept nanoSilver ušní kapky podporuje léčbu zánětu zevního zvukovodu různého původu. Obsahuje nanočástice stříbra a mědi, které potlačují růst bakterií a plísní. Změkčuje a odstraňuje nečistoty a vytváří ochrannou bariéru na povrchu pokožky. Vhodný od 6 let. Zdravotnický prostředek. Objem: 15 ml.

Mont Blanc Luxury Auris ušní kapky 15ml

Mont Blanc Luxury Auris uš.kapky 15ml Zdravotnický prostředek. Ušní kapky k pravidelnému čištění uší, vhodné jako prevence ušní zátky.

Vetramil Auris 15ml

Ušní kapky pro domácí zvířata.

Vetramil Auris 15ml

Ušní kapky pro domácí zvířata.