Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Ozdobna plechova cedule na zed

Nalezeno:    58 produktů

Half Moon Bay Plechová cedule na zeď Harry Potter - Common Room

Plechová cedule na zeď s grafikou podle příběhů o čarodějnickém učni Harry Potterovi.

Half Moon Bay Plechová cedule na zeď Harry Potter - Dobby (A5)

Plechová cedule na zeď (formát A5) se skřítkem Dobbym z příběhů o Harry Potterovi.

Postershop Plechová cedule: WC

Netradiční dekorace na zeď je vyrobena z kvalitního plechu s prolisem, který vytváří plastický povrch. Cedule má 4 otvory, které slouží pro pohodlné připevnění na zeď. Postershop Plechová cedule: WC bude vtipným doplňkem nejen do bytu, ale i do restauračních zařízení.

Plechová cedule Love pink

Plechová cedule s nápisem Love v růžové barvě pro všechny zamilované a milované. Rozměr 26x35 cm, vzadu s háčky pro zavěšení na zeď.

Half Moon Bay Plechová cedule na zeď Harry Potter - Order of Phoenix

Plechová cedule na zeď s grafikou podle příběhů o čarodějnickém učni Harry Potterovi.

Postershop Plechová cedule: Prosíme neparkovat

Originální dekorace na zeď je vyrobena z kvalitního plechu s prolisem, který vytváří plastický povrch. Cedule má 4 otvory, které slouží pro pohodlné připevnění. Postershop Plechová cedule: Prosíme neparkovat bude vtipným doplňkem nejen do bytu.

Plechová cedule 100% chance of wine

Plechová cedule vám  díky svým menším rozměrům skvěle vyzdobí například kuchyňskou linku. Podobně dobře se bude vyjímat také nad sbírkou vašich alko-miláčků. Ceduli je možné zavěsit na zeď díky kovovým úchytům na zadní straně nebo ji jen tak opřít o zeď či postavit na polici.  

Postershop Plechová cedule: Mercedes-Benz 300 SL

Netradiční dekorace na zeď je vyrobena z kvalitního plechu s prolisem, který vytváří plastický povrch. Cedule má 4 otvory, které slouží po pohodlné připevnění na zeď. Postershop Plechová cedule: Mercedes-Benz 300 SL je tou pravou dekorací pro milovníka aut.

Postershop Plechová cedule 25x50 cm BMW Service

Plechová cedule BMW Service o rozměrech 25×50cm se hodí na zeď nebo vrata vaší garáže. Vhodným dárkem je pro malé i velké.

Nástěnná plechová cedule Coffee - 27*35 cm

Nástěnná plechová cedule Coffee - 27*35 cmMateriál : kovBarva : bílá s patinou a odřením, černáKrásná nástěnná cedule Coffee na zeď bude milým společníkem vaší stěny.

Nástěnná plechová cedule Coffee - 30*40 cm

Nástěnná plechová cedule Coffee - 30*40 cmMateriál : kovBarva : krémová s patinou a odřením, černáKrásná nástěnná cedule Coffee na zeď bude milým společníkem vaší stěny.

Postershop Plechová cedule: Domácí limonáda - 20x30 cm

Netradiční dekorace na zeď je vyrobena z kvalitního plechu s prolisem, který vytváří plastický povrch. Cedule má 4 otvory, které slouží pro pohodlné připevnění. Postershop Plechová cedule: Domácí limonáda bude vhodným doplňkem do jakékoliv kuchyně. Motiv obsahuje skvělý recept na osvěžující nápoj!

-->