Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

P p karton predskolskych spiderman

Nalezeno:    5 produktů

Heft box A4 - Karton P+P - Spiderman -1-70018

Heft box A4 - Karton P+P - Spiderman -1-70018.Box na sešity formátu A4, zavírání na gumičku. Odolný, kvalitní materiál chrání proti poškození. Nezbytná součást vybavení každého školáka na uložení sešitů, knih a dalších pomůcek.

Box na sešity A4 Spiderman - neuveden

Oblíbené desky na sešity s boxem Vhodné pro použití na sešity, papíry, výkresy a další školní potřeby Formát A4 Šířka hřbetu 3 cm Zavírání na gumičku Odolný materiál - lamino, chrání proti poškození Nezbytná součást vybavení každého školáka na uložení sešitů, knih a dalších pomůcek Zajímavé designy pro malé i větší školáky

Box na sešity A5 Spiderman - neuveden

Oblíbené desky na sešity s boxem. Nezbytná součást vybavení každého školáka na uložení sešitů, papírů a dalších školních pomůcek. Odolný materiál - lamino, chrání proti poškození. Zavírání na gumičku. Formát A5. Šířka hřbetu 3 cm. Atraktivní design pro malé i větší školáky.

KARTON P+P Školní penál dvoupatrový s vybavením Spiderman

Dvoupatrový penál se základní výbavou pro každého školáka. Pouzdro má dvě hlavní přihrádky na zip pro uložení všech potřebných psacích potřeb. Pouzdro obsahuje propisku, tužku, pastelky, fixy, pravítko, ořezávátko, gumu a zvýrazňovač. Rozměry uzavřeného pouzdra jsou 19,5 x 13 x 4 cm.

KARTON P+P Sešit A5 Spiderman linkovaný 544 40 listů

Sešit velikosti A5 se zakulacenými rohy z kolekce Spiderman. 40 linkovaných listů. Šířka linky 8mm.