Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Palacio konopna sul do koupele 1200g

Nalezeno:    11 produktů

Palacio Konopná sůl do koupele 1200g

Jedinečné složení koupelové soli v kombinaci s konopným olejem přirozeně očišťuje a revitalizuje pokožku a odplavuje únavu a stres

Konopná sůl do koupele, 1200g

Jedinečné složení koupelové soli v kombinaci s konopným olejem přirozeně očišťuje a revitalizuje pokožku a odplavuje únavu a ztres. Regenerační bylinná lázeň napomáhá uvolňovat svalstvo při zvýšené fyzické námaze a odstraňovat pocit těžkých nohou. Použití: Pro relaxaci a regeneraci organizmu přidejte jednu až dvě hrsti soli do teplé koupele. Pro změkčení a ošetření chodidel přidejte jednu hrst do umyvadla s teplou vodou. Doporučená doba lázně je cca 20 minut.

Palacio Konopná sůl do koupele 900g

Jedinečné složení koupelové soli v kombinaci s konopným olejem přirozeně očišťuje a revitalizuje pokožku a odplavuje únavu a stres.

Konopná sůl do koupele 900 g

Koupel provoní pokožku, kvalitně ji ošetřuje a napomáhá k uvolnění těla.

Konopná sůl do koupele 1200 g

Očišťuje a revitalizuje pokožku, napomáhá uvolnit svalstvo při zvýšené fyzické námaze a odstraňovat pocit těžkých nohou.

Palacio Konopná sůl do koupele s mentolem 900g

Koupelová sůl s přírodními látkami pro ošetřující blahodárnou koupel. Vyvolává jemný chladivý efekt a pocit intenzivního hygienického účinku.

Palacio Konopná sůl do koupele se šalvějí 900g

Koupelová sůl s bylinkami pro přípravu blahodárně působící lázně. Obsahuje řezanou šalvěj (Salvia Officinalis), hojně využívanou v bylinném léčitelství a kvalitní olej ze semen konopí (Cannabis Sativa L., Angiospermae), který působí jako přírodní emollient.

Konopná sůl do koupele s mentholem 900 g

Vyvolává jemný chladivý efekt a pocit intenzivního hygienického účinku.

Konopná sůl do koupele se šalvějí 900 g

Obsahuje řezanou šalvěj (Salvia Officinalis), hojně využívanou v bylinném léčitelství. Lázeň stimuluje organizmus, uvolňuje vnitřní napětí a podporuje čistící a ošetřující účinky pokožky.

Palacio Konopná sůl do koupele se solí z mrtvého moře 900g

Originální přísada do koupele – sůl z Mrtvého moře a konopný olej. Sůl je vhodná k vytvoření osvěžující a očistné lázně.

Konopná sůl do koupele se solí z Mrtvého moře 900 g

Je vhodná k vytvoření osvěžující a očistné lázně. Uklidňuje podrážděnou pokožku, pomáhá ji udržovat hebkou, svěží a čistou.