Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Palacio masazni konopny gel

Nalezeno:    73 produktů

Palacio Konopný masážní gel 380ml

Lokálně prokrvuje, prohřívá a tím se podílí na snížení ztuhlosti a zlepšení pohyblivosti.

Palacio Konopný masážní gel, 600ml

Přírodní receptura bylinného gelu s konopným olejem, mentholem a výtažky z kaštanu, kostivalu, kafru a eukalyptu pro masáž pokožky v oblasti unavených svalů, kloubů a šlach.

Palacio Konopný masážní gel tuba 200ml

Přírodní receptura bylinného gelu s konopným olejem, mentolem a výtažky z kaštanu, kostivalu, kafru a eukalyptu pro masáž pokožky v oblasti unavených svalů, kloubů a šlach. Obsažené látky zvláčňují a osvěžují pokožku. Masáž pokožky v oblasti svalů a kloubů zmírňuje únavu. Lokálně prokrvuje, prohřívá a tím se podílí na snížení ztuhlosti a zlepšení pohyblivosti. Obsahuje za studena lisovaný konopný olej, který příznivě působí na vysušenou a popraskanou pokožku. Napomáhá urychlovat regeneraci a obnovu ochranné bariéry pokožky. Použití: Přiměřené množství gelu vetřete do pokožky. Zvýšení účinku dosáhnete promasírováním určenéh...

Palacio Konopný masážní gel FORTE 200ml

Přírodní receptura bylinného gelu s konopným olejem, mentolem a výtažky z kaštanu, kostivalu, kafru a eukalyptu pro masáž pokožky v oblasti unavených svalů, kloubů a šlach.

Palacio Konopný masážní Flex gel chladivý 380ml

Chladivý masážní gel Cannabis Flex pro úlevu svalů a kloubů s konopným olejem.

Palacio Konopný masážní Flex gel hřejivý 380ml

Prohřívací masážní gel Cannabis Flex hřejivý pro uvolnění svalů a kloubů s konopným olejem.

Palacio Konopný masážní gel se slivovicí 600ml

Regenerační masážní gel s konopným olejem a kapkou alkoholu pro zvýšení uvolňujícího účinku při masážích zad , kloubů nebo svalů. V kombinaci s eukalyptovým olejem, mentolem a kafrem napomáhá lokálně zvýšit prokrvení a urychlit tak regeneraci organismu.

Palacio Konopný masážní gel hřejivý tuba 200ml

Hřejivý masážní gel s konopným olejem obsahuje kombinaci přírodních látek a extraktů pro lokální prokrvení a prohřátí namožených svalů a kloubů. Relaxační masáž napomáhá uvolňovat unavené svaly, podílí se na snížení ztuhlosti a zlepšení hybnosti. Použití: přiměřené množství gelu vetřete do pokožky. Zvýšení účinku dosáhnete promasírováním určeného místa. NEVHODNÉ PRO DĚTI DO 3 LET.

Palacio Konopný masážní gel chladivý tuba 200ml

Chladivý masážní gel s konopným olejem obsahuje kombinaci účinných přírodních látek a extraktů pro lokální osvěžení a prokrvení namožených svalů a kloubů. Relaxační masáž napomáhá uvolňovat unavené svaly, podílí se na snížení ztuhlosti a zlepšení hybnosti.  Použití: přiměřené množství gelu vetřete do pokožky. Zvýšení účinku dosáhnete promasírováním určeného místa. NEVHODNÉ PRO DĚTI DO 3 LET.

Palacio Konopný masážní gel CANNAGEL, 250 ml

Originální lehký gel pro zevní aplikaci na pokožku v místě projevů obtíží zad, kloubů, svalů a šlach.

Palacio - Konopný masážní gel s panthenolem, 200 ml

Masážní bylinný gel s konopným olejem a panthenolem pro uvolňující masáž pokožky v oblasti unavených svalů, kloubů a šlach.

Palacio Konopný masážní gel CANNAHOT (hřejivý) tuba, 200ml

Hřejivý masážní gel s konopným olejem obsahuje kombinaci přírodních látek a extraktů pro lokální prokrvení a prohřátí namožených svalů a kloubů. Relaxační masáž napomáhá uvolňovat unavené svaly, podílí se na snížení ztuhlosti a zlepšení hybnosti.

Palacio Konopný masážní gel CANNACOOL (chladivý) tuba, 200ml

Chladivý masážní gel s konopným olejem obsahuje kombinaci účinných přírodních látek a extraktu pro lokální osvěžení a prokrvení namožených svalů a kloubů. Relaxační masáž napomáhá uvolňovat unavené svaly, podílí se na snížení ztuhlosti a zlepšení hybnosti.

Palacio - Konopný masážní gel s kaštanem koňským, 500ml

Unikátní receptura masážního gelu kombinuje blahodárné účinky konopného oleje a bylinného extraktu z kaštanu koňského. Gel je vhodný pro každodenní regenerační masáž pokožky v oblasti namožených a unavených svalů, kloubů a zad.

Palacio Cannabis konopný masážní Flex gel hřejivý 380 ml

Masážní hřejivý gel z konopí zbavuje únavy, ztuhlosti. Zlepšuje hybnost kloubů. PROHŘÍVACÍ MASÁŽNÍ GEL CANNABIS FLEX PRO UVOLNĚNÍ SVALŮ A KLOUBŮ. Hřejivý masážní gel s konopným olejem obsahuje kombinaci přírodních látek a extraktů pro lokální prokrvení a prohřátí namožených svalů a kloubů. Relaxační masáž napomáhá uvolňovat unavené svaly, podílí se na snížení ztuhlosti a zlepšení hybnosti.