Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Panenka adelka s pejskem

Nalezeno:    183 produktů

Adélka Panenka miminko 40 cm

74841 - Panenka Adélka miminko, 40 cm Panenka měří 40 cm. Mluvící panenka Adélka zábavnou formou seznamuje děti s částmi lidského těla.

Panenka Adélka

\nPanenka Adélka s pevným tělem cca 26cm vysoká balená v sáčku, dva druhy šatů, panenka je bez zvuku.\n

Panenka s pejskem

Panenka holčička s pejskem. Rozměry panenky cca 12 x 5 cm. Rozměry balení cca 12 x 16 x 4,5 cm. Věk 3+

Panenka s pejskem/jednorožcem

Panenka holčička s pejskem nebo jednorožcem.

Lamps Panenka s pejskem

Copak to tu máme? Dudlu objevil produkt s názvem: Panenka s pejskem za poctivou cenu. Udělejte dvojitou radost. Nákupem na Dudlu.cz nejen vyberete pěkný dárek, ale také podpoříte nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku. Nákupem jakékoliv hračky a dětského zboží tak vykouzlíte nejeden dětský úsměv. Panenka holčička s pejskem. Rozměry panenky cca 12 x 5 cm. Rozměry balení cca 12 x 16 x 4,5 cm. Věk 3+

Panenka Evička s pejskem

Panenka Evička s pejskem na vodítku a s příslušenstvím, klobásky, které je možno spojit dohromady a miska. Velikost panenky 12 cm.

LAMPS Panenka s pejskem

Panenka holčička s pejskem. Rozměry panenky cca 12 x 5 cm. Rozměry balení cca 12 x 16 x 4,5 cm. Věk 3+

Panenka s pejskem/jednorožcem

Panenka holčička s pejskem nebo jednorožcem. Rozměry panenky cca 12 x 5 cm. Rozměry balení cca 12,5 x 15 x 4,5 cm. Věk 3+

Panenka Steffi s pejskem

Panenka Steffi v modním oblečení a se svým roztomilým pejskem. Zmáčknutím pejskovi hlavičky přeměníte jeho oči. Součástí kost a miska na krmení. Výška panenky 29 cm.

Panenka Agátka s pejskem

Rozkošná panenka Agatka potřebuje pečlivou maminku, která by se o ni a jejího malého pejska starala. Podmanivá panenka určitě ukradne srdce každé malé mamince a stane se jí nejlepší kamarádkou. Roztomilé modré oči panenky se zavřou, když se uloží na spánek. Agatka má oblečené tmavomodré kalhoty a modrou halenku. Krásné blond vlasy jsou svázány do dvou copů.Oblečení lze svléknout a vyprat, když se znečistí. Společnost Agatka dělá milý plyšový pejsek, který je zároveň i perfektní plyšovou hračkou na usínání. Panenka je vybavena různými funkcemi, díky kterým bude zábava atraktivnější.Hračka je vhodná pro děti od 3 let.Výška panenky je 30 cmVýška pejska je 18 cmPo stlačení bříška vydá dítě různ...

Made panenka Adélka, 24 funkcí

Mluvící panenka miminko Adélka vysoké 28 cm a má 24 funkcí. Miminko zaručeně potěší naprostou většinu malých holčiček. Vždyť vypadá jako opravdové miminko. Miminko Adélka se směje, oddychuje, říká máma a má spoustu dalších zvuků, celkem 24. Adélka má žízeň, podej jí lahvičku s pitím. a jestli bude Adélka plakat, podej jí dudlík do pusinky. Miminko je včetně malé lahvičky a dudlíku.

Made Panenka Adélka, 10 funkcí

Mluvící panenka miminko Adélka vysoké 38 cm a má 10 funkcí. Miminko zaručeně potěší naprostou většinu malých holčiček. Vždyť vypadá jako opravdové miminko. Miminko Adélka se směje, pláče, poustu dalších zvuků, celkem 10.