Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Panenka boo

Nalezeno:    6 produktů

Lottie Panenka Rosie Boo

Inspirovaná skutečnou Rossie, děvčátkem postiženým Downovým syndromem, zaujme tato panenka výraznými rysy, jako jsou kulatá tvář, knoflíkový nos, nebo vlastnoručně ustřižená ofina. Je oblečená v oblíbených šatičkách, které odrážejí její lásku k přírodě a zvířátkům. Nosí rozdílné punčochy, které jsou symbolem Světového dne Downova syndromu. A i díky botám s posílenou oporou dokáže samostatně stát. Jako ostatní panenky z oceňované kolekce Lottie je i tato realistická a snaží se děti naučit upřímnému p...

Lottie Lottie Panenka Rosie Boo

Rozměr: 6x16x22,7 cmVěk: 3+Materiál: vinyl, nylon

MIKRO TRADING - Roomie Boo panenka s doplňky v domku

Roomie Boo panenka s doplňky v domkuV plastovém domku Vás čeká překvapení. Panenka s doplňky a šaty. Odemkněte si domeček klíčkem, který je na jeho dně.Dodáváme náhodně dle skladové dostupnosti.Velikost domku: 7x4x8 cm (š / d / v)

Roomie Boo Surprise panenka + šaty , Mix

Standardizovaná značka: Mikro hračky Regulovaný název výrobku: Domeček s překvapením

Roomie Boo Surprise panenka + šaty s doplňky v domečku - mix variant či barev

Barvu či variantu tohoto produktu nelze garantovat. Pokud máte zájem o konkrétní barvu či variantu, napište nám ji do poznámky v objednávce, budeme se snažit vyjít vstříc. Uveďte rovněž, zda máme produkt z objednávky vymazat, pokud konkrétní barva či varianta nebude k dispozici. V opačném případě bude expedována varianta, která nutně nemusí odpovídat fotografii u produktu.

Roomie Boo Surprise 7druhů v domečku 6ks v DBX

Panenka v domečku - Roomie Boo Surprise 7 druhů + šaty a doplňky v domečku 6ks v DBX Malý plastový domeček ukrývá překvapení! Jaké? Roztomilé miminko s šaty a doplňky! Domeček si můžeš snadno složit a přenášet. Vybrat si můžeš také z různých barevných variant. Tak který bude tvůj? Barvy domečků: modrý zelený růžový oranžový fialový červený žlutý Velikost: cca 8 cm (domeček)