Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Panenka chou chou

Nalezeno:    3 produkty

Dřevěná postýlka pro panenky velká přírodní

Dřevěná postýlka je ruční a velmi kvalitní výrobek z tuzemských dřevin. Celý proces výroby probíhá na území ČR.Peřinka a polštářek jsou součástí balení a můžou se barevně lišit od obrázku. Pro děti od 3 let. Rozměry: 31x55x20 cm. Vnitřní prostor na panenku je dlouhý cca 49 cm, určitě se do postýlky tedy vejde panenka Chou Chou.

Dřevěná postýlka pro panenky velká růžová

Dřevěná postýlka je ruční a velmi kvalitní výrobek z tuzemských dřevin. Celý proces výroby probíhá na území ČR. Peřinka a polštářek jsou součástí balení a můžou se barevně lišit od obrázku. Pro děti od 3 let. Rozměry: 31x55x20 cm. Vnitřní prostor na panenku je dlouhý cca 49 cm, určitě se do postýlky tedy vejde panenka Chou Chou.

L.O.L. Surprise! Zamilovaná série Rocker

Rocker panenka patří mezi sběratelské postavičky L.O.L. Surprise, ukrývající se v kouli, ve které čeká další překvapení. Rocker a kluk Punk Boi budou dobře ladit s dalšími panenkami, OMG Velkou ségrou a Velkým bráchou. Po otevření koule objeví holčičky 7 překvapení. Kupte holčičkám panenku L.O.L. Surprise! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: plast Průměr koule: 9 cm