Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Panske hodinky festina

Nalezeno:    515 produktů

Hodinky FESTINA 16882/1

Moderní pánské hodinky FESTINA zvýrazní Vaši osobnost. Tmavý číselník s luminiscenčními ručičkami, třemi subciferníky a datumovkou chrání ocelové pouzdro, kterému sekunduje dobře padnoucí kaučukový tah.

Hodinky FESTINA 16885/2

Elegantní pánské hodinky FESTINA osloví každého muže. Na číselníku s výraznými indexy nechybí nezbytná datumovka. Klasickou kombinaci ocelového pouzdra a černého koženého tahu doprovází mechanický strojek.

Hodinky FESTINA 20376/6

Dopřejte si tyto působivé pánské hodinky FESTINA, které disponují černým číselníkem se třemi subciferníky, datumovkou a luminiscenčními detaily. Ocelové pouzdro provází nepřehlédnutelný, zářivě červený pryžový tah.

Hodinky FESTINA 16882/3

Exkluzivní pánské hodinky FESTINA ocení vyznavači sportovního stylu. Multifunkční číselník, luminiscenční detaily, vodotěsnost 10 ATM a kombinace ocelového pouzdra s kaučukovým tahem Vám dodají punc pravého muže!

Hodinky FESTINA 16828/3

Stylové pánské hodinky FESTINA dokonale podtrhnou Váš ležérní outfit. Multifunkční číselník se třemi subciferníky a datumovkou chrání pouzdro, které je stejně jako tah vyrobeno z ušlechtilé oceli.

Hodinky FESTINA 6850/2

Moderní celoocelové pánské hodinky FESTINA v modro-stříbrném provedení ocení každý sportovně založený muž. Číselník s luminiscenčními prvky doplňuje chronograf, datumovka, stopky a ukazatel dne v týdnu.

Hodinky FESTINA 16969/4

Sportovní celoocelové pánské hodinky FESTINA se pyšní černým číselníkem oživeným červenými prvky. Model disponuje třemi subciferníky, datumovkou a luminiscenčními prvky. Za zmínku stojí i vodotěsnost 10 ATM.

Hodinky FESTINA 6859/2

Nadčasové pánské hodinky FESTINA ocení každý muž. Bílý přehledný číselník s arabskými číslicemi disponuje datumovkou a subciferníkem pro vteřinovku. Ocelové pouzdro provází praktický textilní tah černé barvy.

Hodinky FESTINA 20286/2

Vyzkoušejte tyto elegantní pánské hodinky FESTINA, které dokreslí Vaši image. Klasickou kombinaci ocelového pouzdra a koženého tahu dokresluje číselník disponující chronografem, stopkami a ukazatelem 24 hodinového času.

Hodinky FESTINA 20244/1

Tyto nadčasové pánské hodinky FESTINA ocení muži, kteří mají rádi jednoduchou eleganci. Kvalitní provedení z ušlechtilé oceli disponuje přehledným číselníkem. Za zmínku stojí také vodotěsnost 5 ATM.

Hodinky FESTINA 20344/1

Stylové pánské hodinky FESTINA ocení každý muž. Módní béžovo-černé provedení disponuje číselníkem se třemi subciferníky a datumovkou. Pouzdro s tachymetrickou stupnicí doprovází kožený tah zdobený prošíváním.

Hodinky FESTINA 6847/2

Pánské hodinky FESTINA potěší každého moderního muže. Černý číselník se stříbrnými indexy zdobí průzor na mechanický strojek. Tento model s vodotěsností 5 ATM se pyšní celoocelovým provedením.

Hodinky FESTINA 6866/3

Tyto sportovně-elegantní pánské hodinky FESTINA doladí každý outfit. Celoocelové zpracování disponuje šedým číselníkem s netradičně řešenými subciferníky, datumovkou a luminiscenčními detaily. Bonusem je vodotěsnost 10 ATM.

Hodinky FESTINA 6853/4

Tyto neotřelé pánské hodinky FESTINA ocení každý moderní muž. Celoocelové provedení disponuje černým číselníkem, na kterém najdete římské číslice korunované silnými indexy, tři subciferníčky a oblíbenou datumovku.

Hodinky FESTINA 20285/1

Tyto neotřelé pánské hodinky FESTINA představují dokonalý módní doplněk pro každého muže. Celoocelové provedení se pyšní stříbrným číselníkem se třemi subciferníky, kterému dodávají šmrnc modře laděné detaily.