Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Paprika kapie

Nalezeno:    26 produktů

Paprika červená kapie 40+ I. AL čerstvá 5kg karton

<p><strong>ZÁKONNÝ NÁZEV POTRAVINY</strong><br>Paprika zeleninová</p><p><strong>VÝŽIVOVÉ ÚDAJE/JEDNOTKA</strong><br>neuvádí se</p><p><strong>VÝŽIVOVÉ ÚDAJE/PORCE</strong><br>neuvádí se</p><p><strong>HMOTNOST/OBJEM</strong><br>Viz etiketa</p><p><strong>PŮVOD</strong><br>Maroko,Španělsko,Česká republika,Turecko,Maďarsko,Řecko,Makedonia,Nizozemsko</p><p><strong>VÝROBCE</strong><br>Viz etiketa</p><p><strong>KVALITATIVNÍ PARAMETR</strong><br>Druh: Kapia, Ramiro Jakost: I., II. Kalibr: 30/40</...

Dobrá semena Paprika zeleninová - Ornela, kapie oranžová 0,5g

Poloraná kapie s netradiční žlutooranžovou barvou zralých plodů. Šťavnatá a sladká dužina je výborná pro přímý konzum i na konzervování.

Dobrá semena Paprika zeleninová - Ornela, kapie oranžová 0,5g

Poloraná kapie s netradiční žlutooranžovou barvou zralých plodů. Šťavnatá a sladká dužina je výborná pro přímý konzum i na konzervování.

Osivo Paprika zeleninová raná ORNELA, typ kapie

Poloraná až polopozdní kapie, určená k pěstování ve skleníku, v teplejších oblastech i na poli.

Paprika Raduza F1 - zel. sladká pravá kápie 15s

Odrůda: RADUZA F1 – typ kápie s tmavě červenými plody. Raná se širším jehlancovitým plodem, vhodná i na zelenou sklizeň, určená pro konzumaci celých plodů, na konzervaci, na pečení a plnění.

Paprika Radmila F1 - zel. sladká pravá kápie 15s

Odrůda: RADMILA F1Typ kápie s plošším plodem. RADMILA je vhodná pro sklizeň v zelené zralosti, prioritní je ale sklizeň plně vyzrálých červených plodů. Sklízíme na přímý konzum i na sterilaci. Plochý plod je velmi vhodný na tepelnou úpravu – smažení nebo grilování celých plodů.

Osivo Paprika zeleninová raná PARADE, na pole, typ Kapie

Středně raná kapie, určená pro pěstování ve sklenících, fóliových krytech a v teplejších oblastech i na poli.

Paprika Lydia - zel. sladká kapie rychl,pole 0,6g

LYDIA  (kód 2511) – raná, velmi úrodná pravá kápie vyššího až vysokého vzrůstu, obdobného typu jako v Balkánských zemích hodně rozšířené odrůdy KURTOVSKAJA KAPIA a ZLATEN MEDAJL. V technické zralosti jsou světle zelené, v botanické zralosti červené. Plody jsou nepálivé, jejich pevné stěny při sterilaci neměknou.  

Semo Paprika zeleninová sladká - Lydia kapie na pole i k rychlení 0,6g

LYDIA – raná, velmi úrodná pravá kápie vyššího až vysokého vzrůstu, obdobného typu jako v Balkánských zemích hodně rozšířené odrůdy KURTOVSKAJA KAPIA a ZLATEN MEDAJL.

Semo Paprika zeleninová sladká F1 - Raduza F1 na pole i k rychlení pravá kápie 15s

RADUZA F1 – typ kápie s tmavě červenými plody. Raná se širším jehlancovitým plodem, vhodná i na zelenou sklizeň, určená pro konzumaci celých plodů, na konzervaci, na pečení a plnění.

Paprika RADMILA F1

Typ kápie s plošším plodem. Radmila je vhodná pro sklizeň v zelené zralosti, prioritní je ale sklizeň plně vyzrálých červených plodů. Sklízíme na přímý konzum i na sterilaci. Plochý plod je velmi vhodný na tepelnou úpravu – smažení nebo grilování celých plodů.

VL Nature Timothy Hay seno kapie a pastiňák 500g

Timothy seno obohacené paprikou a petrželkou. Lahodné voňavé timothy seno s vysokým obsahem hrubé vlákniny zajišťuje dobré trávení a zdravé zuby S červenou paprikou a petrželkou plnou vit. C pro posílení imunitního systému vašeho mazlíčka Základní základní krmivo pro králíky, morčata, činčily a osmáky SLOŽENÍ Timothy seno (96%), paprika (2%), pastinák (2%) ANALYTICKÉ SLOŽKY Bílkoviny 5,5%, obsah tuku 1,6%, hrubá vláknina 34,5%, hrubý popel 5,4%

Gurmán Klub Gurmánské trio pomazánka chlaz. 3x120g

<p><strong>ZÁKONNÝ NÁZEV POTRAVINY</strong><br>Gurmánské trio</p><p><strong>SLOŽENÍ</strong><br>Topinková pomazánka 120g: majonéza (řepkový olej, pitná voda, VAJEČNÉ žloutky, modif. bramborový škrob, zahušťovadla (guma guar, xanthan), cukr, jedlá sůl, ocet kvasný lihový); 28% sýr Eidam, sterilovaná paprika ( kapie, feferony, sladidlo (sukraloza)); 2,5% čerstvý česnek, konzervanty (benzoan sodný, sorban draselný). ; Tvarohová pomazánka jarní 120g: 60% TVAROH, majonéza (řepkový olej, pitná voda, V

Paprika Lungy F1 - zel. sladká rychl.,pole 15s

LUNGY F1 – velmi raný hybrid s dobrým zdravotním stavem. Je vyššího vzrůstu, plody jsou delší jehlance, v technické zralosti zelené, v botanické tmavě červené. Plody jsou velmi vhodné i ke sterilaci, kdy se chovají jako pravé kapie. Pěstitelé určitě ocení univerzálnost hybridu jak po stránce pěstitelské, tak z hlediska použití plodů.  

Podobné fráze: