Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Parker facet blue plnici pero

Nalezeno:    45 produktů

PARKER - Pero plníci IM Blue CT -F-

Pero plniace PARKER IM Blue CT -F-. Parker IM je ideálny partner s neobmedzenými možnosťami. Je elegantný aj vysokoprofesionálny a spoľahlivý. Ponúka odolný hrot z ušľachtilej nerez ocele, širokú paletu pevedení inšpirovaných tradíciou značky Parker, užívateľské pohodlie aj maximálnu výkonnosť. Mosadzné telo a vrchnák s lesklou lakovanou povrchovou úpravou. V kombinácii s doplnkami pokovovanými chrómom, s leštenou úpravou. Hrot z ušľachtilej nerez ocele.

Parker Vector Blue plnicí pero, hrot F

Jsou věci, na které se potřebujeme spolehnout každý den. Díky prověřenému mistrovství značky Parker je Vector psacím nástrojem, kterému lze beze zbytku důvěřovat. Tělo i víčko z modrého tvrzeného plastu, úchopová část a doplňky z nerezové oceli. Plnicí pero: nasazovací víčko hrot z nerezové oceli dvoukanálkový systém zásobování hrotu inkoustem přizpůsobeno výhradně k používání inkoustových bombiček QUINK nebo konvertoru (není součástí balení) Dodáváno s modrou bombičkou, v dárkové krabičce.

Parker 1502/2125446 Royal Vector Blue, plnicí pero

Parker Vector Blue je plnicí pero s tělem a víčkem z bílého tvrzeného plastu a s doplňky z nerezové ocele.

PARKER - Pero plníci IM Blue Grey CT -F-

Pero plniace PARKER IM Blue Grey CT -F. Parker IM je ideálny partner s neobmedzenými možnosťami. Je elegantný aj vysokoprofesionálny a spoľahlivý. Ponúka odolný hrot z ušľachtilej nerez ocele, širokú paletu pevedení inšpirovaných tradíciou značky Parker, užívateľské pohodlie aj maximálnu výkonnosť. Brúsené mosadzné telo a vrchnák s lakovanou povrchovou úpravou. V kombinácii s doplnkami pokovovanými chrómom, s leštenou úpravou. Hrot z ušľachtilej nerez ocele.

Parker Jotter Blue CT plnicí pero, hrot M

TIP: K plnicímu peru byste mohli využít konvertory Parker s lahvičkovým inkoustem nebo inkoustové bombičky Quink., Parker Jotter je designérskou klasikou a důvěrně známou modelovou řadou, oceňovanou zejména pro svou kvalitu, spolehlivost a příznivý poměr ceny a výkonu. Jedná se o nadčasový model,, který i díky široké nabídce povrchových provedení a praktickému, jednoduchému tvaru patří mezi nejoblíbenější., , TIP: JAK VYČISTIT PLNICÍ PERO?, JAK SE LIŠÍ HROTY F A M?, F - Slabý hrot (Fine) - Vhodný pro běžné psaní a poznámky. Mírný tlak vytváří jemnou linku. Velmi oblíbený, vhodný pro uživatele se standardním rukopisem., M - Střední hrot (Medium) - Průměrný tlak a šíře linky. Vhodný pro uživ...

Parker Jotter Blue CT plnicí pero, hrot M

Lakované tělo z broušené nerezové oceli a vrchní část z broušené nerezové oceli. V kombinaci s doplňky z nerezové oceli pokovenými chromem, s leštěnou úpravou. Plnicí pero: nasazovací víčko hrot z nerezové oceli dvoukanálkový systém zásobování hrotu inkoustem přizpůsobeno výhradně k používání inkoustových bombiček QUINK nebo konvertoru (není součástí balení) Dodáváno s modrou bombičkou, v dárkové krabičce.

Parker Royal Sonnet Blue CT 1502/5145363, plnicí pero

Plnicí pero Parker Royal Sonnet Blue CT má modře lakované tělo a víčko. Doplňky jsou pokovené palladiem.

Parker IM SE Blue Origin 1502/3173474, plnicí pero

Speciální edice Parker I.M. Blue Origin má víčko doplněné zdobnými prvky v modré barvě.

Parker Sonnet Secret Shell Blue 1501/8130260, plnicí pero

Sofistikovaný vzhled pera Blue Secret Shell v sobě kombinuje neotřelost v podobě úchopu zdobeného rytinami, decentnost matně lakovaného modrého těla a klasiku ve formě křížové rytiny na hrotu pera.

Parker Royal Urban Vibrant Blue CT 1502/4131594, plnicí pero

Plnicí pero Parker Royal Urban Vibrant Blue CT má broušené mosazné tělo i víčko s tyrkysovou lakovou úpravou a doplňky pokovené chromem.

Parker Royal Urban Nightsky Blue CT 1502/4131598, plnicí pero

Plnicí pero Parker Royal Urban Nightsky Blue CT má tmavě modré tělo i víčko se saténově lesklou povrchovou úpravou a doplňky pokovené chromem.

Parker Royal I.M. Blue CT 1502/3131647, plnící pero

Pero Parker Royal I.M. Blue CT má mosazné tělo a víčko s matně modrou lakovou povrchovou úpravou a s pochromovanými doplňky.

Parker Royal Sonnet Atlas Blue Silver CT 1502/5154838, plnicí pero

Plnicí pero Parker Royal Sonnet Atlas Blue Silver CT v limitované edici vydané ke 130 letům značky Parker.

Parker Sonnet Premium Atlas Blue Silver CT 1502/5194854, plnicí pero

Plnicí pero Parker Sonnet Premium Atlas Blue Silver CT v limitované edici vydané ke 130 letům značky Parker.

Parker Royal Urban Premium Dark Blue CT 1502/4131563, plnicí pero

Plnicí pero Parker Royal Urban Premium Dark Blue CT má metalické modré tělo, víčko a doplňky pokovené chromem.

-->