Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Past na mravence 2ks

Nalezeno:    29 produktů

Nástraha na mravence 2ks

Nástraha na mravence je určena k hubení mravenců, které návnadu přijímají jako potravu a zanášejí si ji do hnízd, kde je následně hubí.

Nástraha Fastion na mravence (2ks) PH

Nástraha ve formě uzavřených krabiček k hubení mravenců.

Nástraha FASTION na mravence 2g 2ks

Je určen k hubení mravenců, kteří se vyskytují v budovách (obytné domy, byty, provozy, sklady apod.) nebo jejich nejbližším okolí.

Past na mravence NEUDORFF Loxiran 2x dóza + 20ml roztoku

Past na mravence NEUDORFF LOXIRAN 2x dóza + 20ml roztoku\n \n Mravenčí bufet obsahuje velmi účinnou látku - přírodní insekticid spinosad - k odstranění mravenců na terasách, balk

Past na myši, 2ks WINDHAGER

Past na myši, 2ks Popis: Dřevěnná pastička slouží k odchytávání myší v domě nebo na zahradě. Technické parametry: materiál: Dřevo Váha: 0,074kg Balení: 2ks Kvalitní past vhodná k odchytu myší v domě i na zahradě ve výhodném balení 2ks.

Past na myši, 2ks CORONET

Past na myši Popis: Dřevěnná pastička slouží k odchytávání myší v domě nebo na zahradě. Technické parametry: materiál: Dřevo Váha: 0,052kg Balení: 2ks Kvalitní pastička vhodná k odchytu myší v domě i na zahradě ve výhodném balení 2ks.

past na myši plastová (2ks)

Celoplastová past na myši je spolehlivý pomocník při lovení hlodavců především v domácnosti.

Past na myši dřevěná 2ks

Klasická dřevěná past na myši je osvědčeným řešením při boji s drobnými hlodavci.

Past na myši Snap 2ks WINDHAGER

Past na myši Snap 2ks Popis: Plastová pastička slouží k odchytávání myší v domě nebo na zahradě. Technické parametry: materiál: Plast Váha: 0,08kg Balení: 2ks Kvalitní past vhodný k odchytu myší ve výhodném balení 2ks.

Past na myši 237, 2ks LUNA

Past na myši 237, 2ks Popis: Dřevěnná pastička slouží k odchytávání myší v domě nebo na zahradě. Technické parametry: materiál: Dřevo Váha: 0,08kg Balení: 2ks Kvalitní past vhodná k odchytu myší v domě i na zahradě ve výhodném balení 2ks.

VEN Past na myši dřevěná/2ks

Past na myši dřevěná/2ks překližka / buk rozměr 10 x 4.5 cm sada 2ks český výrobek