Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Penove puzzle koberec 32x32cm

Nalezeno:    298 produktů

Pěnové puzzle Město 32x32cm 9ks

od 10 měsíců, Krásné pěnové podlahové puzzle s motivem města. Z dílků lze poskládát město a pak si na něm hrát.

MADE pěnové puzzle 32x32cm 10ks Číslice

MaDe Pěnové puzzle s čísly 10 Ks Pěnové puzzle s čísly, které lze vyjímat, seznámí děti s různými čísly. Jednotlivé pěnové díly jsou vyrobeny v různých barvách a s číslicemi 0-9. Lze je snadno sestavit a použít nejen jako stavebnici, ale také jako podložku na zem . Jsou netoxické, bezpečné a omyvatelné. Tato hračka rozvíjí manuální zručnost a podporuje fantazii dítěte. Velikostně ideální pro malé ručičky. - Vhodné pro děti od 1 roku - Rozměry: 32 x 32 cm - Počet dílů: 10

Teddies BABY Pěnové puzzle Ovoce 32x32cm

Pěnové puzzle pro děti s obrázky ovoce. Děti naleznou na obrázcích vynímatelné tvary ovoce. Puzzle se dají použít také jako pěnová podložka na hraní. Jsou netoxické, lehké a snadno omyvatelné.

Teddies BABY Pěnové puzzle Číslice 32x32cm

Měkké pěnové puzzle s čísly pro děti. Děti naleznou na obrázcích vynímatelná čísla od nuly do devíti. Puzzle se dají použít také jako pěnová podložka na hraní. Jsou netoxické, lehké a snadno omyvatelné.

EVA Pěnové puzzle Město 32x32cm 18ks

Pěnová skládačka vhodná také jako podložka při cvičení nebo hře. Každý díl má na boku vroubky, které poslouží při spojování jednotlivých dílů k sobě. Muzete slozit deku 120x120cm (pak 2ks zbyvaji) nebo 180x90cm (a pouzit vsech 18dilu) Velikost dílku: 31,5 x 31,5cm tlus.1cm Počet dílků: 18ks Produkt je omyvatelný vlhkým hadříkem a vodou. Je vodeodolny.

Pěnové puzzle Prasátko Peppa/Peppa Pig 32x32cm

Pěnové puzzle Prasátko Peppa/Peppa Pig Technické údaje: Pěnové 32x32cm 8ks v sáčku Obsah balení: Pěnové puzzle Prasátko Peppa/Peppa Pig 32x32cm 8ks v sáčku Pokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu. Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností.

MaDe Puzzle pěnové, farma, 9 ks, 32x32cm, 00829

Složením jednotlivých dílů vznikne koberec s motivem Farma. Vzhledem k tepelně-izolačním vlastnostem se nemusíte bát, že by dítě nastydlo.Koberec je zhotoven ze zdravotně nezávadného materiálu, který zaručuje měkký a lehce omyvatelný povrch. Hračka je určena pro děti: 10 m+ Rozměr poskládané hračky je 92 x 92 cm Materiál hračky je pěna

MaDe Puzzle pěnové, letiště, 9 ks, 32x32cm, 00830

Složením jednotlivých dílů vznikne koberec s motivem Letiště. Vzhledem k tepelně-izolačním vlastnostem se nemusíte bát, že by dítě nastydlo.Koberec je zhotoven ze zdravotně nezávadného materiálu, který zaručuje měkký a lehce omyvatelný povrch. Hračka je určena pro děti: 10 m+ Rozměr poskládané hračky je 92 x 92 cm Materiál hračky je pěna

Trefl Pěnové puzzle Peppa Pig 32x32cm 8ks

Měkké a snadno omyvatelné podlahové puzzle jsou vhodné jako podložka na hraní pro malé děti. Navíc si s nimi děti mohou stavět různé 3D tvary a trénovat tak motorické schopnosti. Obrázky z oblíbeného animáku Prasátko Peppa udělají radost každému malému fanouškovi.

Wiky Pěnové puzzle 32x32cm 10ks v sáčku

Pěnová podložka rozvíjí senzomotorické schopnosti, myšlení, kreativitu a soustředěnost. 10 dílů puzzle je vyrobeno z bezpečného materiálu, který je měkký, omyvatelný, lehký, odolný a zároveň skvěle izoluje a tlumí hluk. Vhodné od 10 měsíců.Uvedená cena je za 1 kus zboží.

WIKY - Pěnové měkké puzzle bloky Město 32x32cm/9kusů

Pěnové měkké puzzle bloky Město 32x32cm/9kusůPostavte dětem město v podobě pěnového koberce -puzzle o velikosti 92 x 92 cm. Děti si užijí spoustu zábavy a navíc na bezpečném měkkém místě. Eva foam, ze které jsou vyrobeny je nezávadná a plně omyvatelná. Skládá se z 9 bloků o velikosti 32 x 32 cm.Doporučený věk: od 10 měsíců

Wiky Pěnové puzzle Auta 32x32cm 10ks v sáčku

Pěnové puzzle pro děti s motivem autíček. Z jednotlivých dílů lze stavět různé tvary podle fantazie nebo kostky. Puzzle se dají použít také jako pěnová podložka na hraní. Jsou netoxické, lehké a snadno omyvatelné.

Trefl Pěnové puzzle Prasátko Peppa 32x32cm 8ks v sáčku

Pěnové puzzle Prasátko Peppa/Peppa Pig Technické údaje: Pěnové 32x32cm 8ks v sáčku Obsah balení: Pěnové puzzle Prasátko Peppa/Peppa Pig 32x32cm 8ks v sáčku Pokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu. Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností.

Trefl Pěnové puzzle Prasátko Peppa 32x32cm 8ks v sáčku

Pěnové puzzle s krásnými obrázky Prasátka Pepiny (Prasátka Peppy) a jejích přátel. Pěnová podložka je vyrobena ze speciálního materiálu (nejedná se o klasickou vroubkovanou EVA pěnu, ale o materiál podobný silné karimatce nebo několikavrstvému mirelonu). Má nadstandardní tloušťku 1,5 cm a je určena zejména ke hraní. Puzzle je měkké, omyvatelné, zdravotně nezávadné, je lehce manipulovatelné a skladné. Z jednotlivých dílů lze poskládat kostka, tunel pro autíčka, nebo jej lze použít jako krásnou dekoraci na stěnu. Z osmi samostatných dílů lze vytvořit plochu přibližně 117 x 60 cm. Pěnové puzzle TREFL PUZZLOPIANKA je vhodné také jako podložka při hraní s plastelínou nebo malování barvička...