Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Penove puzzle minnie a daisy puzzle

Nalezeno:    53 produktů

Puzzle Minnie a Daisy v létě 4x54 dílků

Dětské puzzle obsahující 4 tvarové obrázky po 54 dílcích postav Minnie a Daisy v létě.

Puzzle 48 Minnie a Daisy

Je ten pravý čas na holčičí jízdu! Vaše malá slečna se jí může zúčastnit coby hlavní stavitelka. Puzzle cestovatelek Minnie, Daisy a jejich kočičky sestaví z 48 dílků. Během hraní si navíc nenásilnou formou procvičí bystrost, motoriku a naučí se udržet pozornost. Puzzle je také skvělým nástrojem pro rozvoj dětské představivosti. Skládačka byla vyrobena v ČR z kvalitního a pevného kartonu, který je naprosto zdravotně nezávadný. Materiál navíc odolá i méně opatrnému zacházení.

Puzzle Minnie a Daisy 48 dílků

Je ten pravý čas na holčičí jízdu! Vaše malá slečna se jí může zúčastnit coby hlavní stavitelka. Puzzle cestovatelek Minnie, Daisy a jejich kočičky sestaví z 48 dílků. Během hraní si navíc nenásilnou formou procvičí bystrost, motoriku a naučí se udržet pozornost. Puzzle je také skvělým nástrojem pro rozvoj dětské představivosti.Skládačka byla vyrobena v ČR z kvalitního a pevného kartonu, který je naprosto zdravotně nezávadný. Materiál navíc odolá i méně opatrnému zacházení.

Puzzle Minnie a Daisy 48 dílků - neuveden

Publikace: Puzzle Minnie a Daisy 48 dílků - neuveden. Je ten pravý čas na holčičí jízdu! Vaše malá slečna se jí může zúčastnit coby hlavní stavitelka. Puzzle cestovatelek Minnie, Daisy a jejich kočičky sestaví z 48 dílků. Během hraní si navíc nenásilnou formou procvičí bystrost, motoriku a naučí se udržet pozornost. Puzzle je také skvělým nástrojem pro rozvoj dětské představivosti. Skládačka byla vyrobena v ČR z kvalitního a pevného kartonu, který je naprosto zdravotně nezávadný. Materiál navíc odolá i méně opatrnému zacházení. Publikace: Puzzle Minnie a Daisy 48 dílků - neuveden.

Dudlu Puzzle Minnie a Daisy 48 dílků

Puzzle Minnie a Daisy 48 dílků potěší vás, nebo někoho z vašich blízkých. Nákupem na Dudlu.cz děláte hned dvojitou radost! Nejen, že u nás vyberete pěkný dárek pro děti, nebo dospěláky, ale také podpoříte nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku. Je ten pravý čas na holčičí jízdu! Vaše malá slečna se jí může zúčastnit coby hlavní stavitelka. Puzzle cestovatelek Minnie, Daisy a jejich kočičky sestaví z 48 dílků. Během hraní si navíc nenásilnou formou procvičí bystrost, motoriku a naučí se udržet pozornost. Puzzle je také skvělým nástrojem pro rozvoj dětské představivosti. Věk 4+

Trefl Puzzle Minnie a Daisy, 160 dílků

Miluje vaše princezna myšku Minnie a její kamarádku Daisy? Pořiďte jí toto krásné puzzle. Po sestavení si ho může nalepit na podložku a udělat z něj dekoraci do dětského pokoje.

Puzzle Minnie a Daisy/ Disney 260 dílků

Dětské puzzle 260 dílků - TREFL - Minnie na nákupech. Věk 8+..

CLEMENTONI Puzzle Minnie a Daisy 104 dílků

Dětské puzzle ze série SuperColor Collection. Puzzle SuperColor Collection - edice navržená speciálně pro děti, pomáhá jim rozvíjet manuální zručnost a schopnost pozorování.

Trefl Puzzle Minnie a Daisy / 160 dílků - neuveden

Publikace: Trefl Puzzle Minnie a Daisy / 160 dílků - neuveden. Dětské puzzle 160 dílků - TREFL - Minnie a Daisy Publikace: Trefl Puzzle Minnie a Daisy / 160 dílků - neuveden.

Trefl Puzzle Minnie a Daisy / 100 dílků - neuveden

Publikace: Trefl Puzzle Minnie a Daisy / 100 dílků - neuveden. Dětské puzzle 100 dílků - TREFL - Myška Minnie a Daisy Publikace: Trefl Puzzle Minnie a Daisy / 100 dílků - neuveden.

Trefl Puzzle Minnie a Daisy / 100 dílků - neuveden

Publikace: Trefl Puzzle Minnie a Daisy / 100 dílků - neuveden. Dětské puzzle 100 dílků - TREFL - Myška Minnie a Daisy Publikace: Trefl Puzzle Minnie a Daisy / 100 dílků - neuveden.

Minnie a Daisy ECO-Puzzle 24 2v1 70x50cm

Lisciani Minnie a Daisy ECO-Puzzle 24 2v1. Oboustranné puzzle, 24 dílků.

Minnie a Daisy Puzzle 24 oboustranné 50x35 cm

Lisciani Minnie Mouse a Daisy Duck Puzzle 24 oboustranné 2v1. Oboustranné puzzle, 24 dílků.

Minnie a Daisy ECO-Puzzle 24 2v1 70x50cm

Lisciani Minnie a Daisy ECO-Puzzle 24 2v1. Oboustranné puzzle, 24 dílků. Rozměry 70 x 50 cm. Přední strana s barevným obrázkem, na zadní straně předkreslený k vymalování. Plně recyklovatelné puzzle, vyrobené bez použití škodlivých materiálů a chemických látek.

Minnie a Daisy Puzzle 24 oboustranné 50x35 cm

Lisciani Minnie Mouse a Daisy Duck Puzzle 24 oboustranné 2v1. Oboustranné puzzle, 24 dílků. Rozměry 50 x 35 cm. Přední strana s barevným obrázkem, na zadní straně předkreslený k vymalování.