Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Pepe lopez

Nalezeno:    8 produktů

Pepe Lopez Gold 1l 40% (081128028688)

Tequila zlatá reposado, země původu Mexiko. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. Pepe Lopez Gold je lehce jantarová Tequila s kořenistou citrusovou chutí. Margarita se zlatým Pepem je vynikající volba. Vše O Tequile Tequila je nazvána podle malého města ve státě Jalisco; ve skutečnosti se pouze destiláty vyráběné v Jalisku a ve čtyřech okolních oblastech smějí označovat jako tequila. V 19. století byl tento destilát znám jako Aguardiente de Agave ( což znamená agávová pálenka ). VýrobaNa výrobu tequily pěstují výrobci modrou agáve - trvá osm až dvanáct let, než dozraje. Piňas, jež obsahují sladkou, mléčnou mízu, se pak z rostlin...

Tequila Pepe Lopez Gold 1l 40%

Typ: tequila, Výrobce: Brown-Forman Czechia, s.r.o., Obsah alkoholu: 40 % %, Objem: 1 l, Další informace: Pepe Lopez Gold je vyrobena kombinací přírodní pramenité vody a rostlin s nejvyšší kvalitou, zralých rostlin modrého agáve. Zkvašené šťávy z agáve jsou destilovány dvakrát, aby byla získána jeho působivá a přitažlivá chuť. Pepe Lopez Gold je jemně jantarová s ostrou chutí citrusů.

Pepe Lopez Gold 40 % 0,7 l (holá láhev)

Pepe Lopez Gold je lehce jantarová Tequila s kořenistou citrusovou chutí. Margarita se zlatým Pepem je vynikající volba. Pepe Lopez je typickým představitelem tequily a všeho, co si spojujeme s Mexikem. Je dvakrát destilovaná, aby zajistila svou přitažlivou chuť. Má výsostné postavení mezi tequilami, což potvrzuje několik získaných světových titulů kvality.

Pepe Lopez Silver 40 % 0,7 l (holá láhev)

Pepe Lopez silver je jiskřivá a čistá tequila se svěží chutí limet a agáve. Klíčová ingredience pro pořádnou Margritu.

TEQUILA PEPE LOPEZ GOLD 40% 1l (holá láhev)

Pepe Lopez je typickým představitelem tequily a všeho, co si spojujeme s Mexikem. Několik získaných světových titulů kvality potvrzuje její výsostné postavení mezi tequilami a také vysoké hodnocení mezi barmany. Pepe Lopez Gold je jantarová Tequila s kořenistou citrusovou chutí a květinovým nádechem.

TEQUILA PEPE LOPEZ SILVER 40% 1l (holá láhev)

Jiskřivá a čistá tequila se svěží chutí limet a agáve. Klíčová ingredience pro pořádnou Margritu.