Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Pepino kondomy banan 3 kusy

Nalezeno:    16 produktů

PEPINO Cobra Snake Kondomy 3 kusy

Prožijte chvíle plné vášně s lubrikovaným, jemně texturovaným kondomem.

PEPINO Ultra Sensitiv Kondomy 3 kusy

Anatomický tvar, ultra tenké provedení a extra lubrikace pro maximální prožitek!

PEPINO Kondomy s dráždivým efektem 3 kusy

PEPINO kondomy z přírodního latexu se zdrsněnými kroužky. Dráždivé kroužky na povrchu. Balíček obsahuje 3 kusy.

Kondomy Pepino - Jahoda

PEPINO kondomy z přírodního latexu s jahodovou vůní s rezervoárem. Šířka 53 mm. Vlhčeno silikonovým olejem. 100% elektronicky testováno. Skladujte na suchém a chladném místě. Pouze pro jedno použití. Balení obsahuje 3 kusy kondomů. Pepino Jahoda jsou kondomy s jahodovou příchutí vyrobené z latexového materiálu. Celý povrch kondomů je lubrikován. Kondomy jsou elektronicky tetovány. Šírka 53mm. Balení obsahuje 3 kusy kondomů.

Pepino Banán 3ks

PEPINO kondomy z přírodního latexu s banánovou vůní s rezervoárem. Šířka 53mm. Vlhčeno silikonovým olejem. 100% elektronicky testováno. Skladujte na suchém a chladném místě. Pouze pro jedno použití. 3ks v krabičce. Pepino Banán jsou kondomy s banánovou příchutí vyrobené z latexového materiálu. Celý povrch kondomů je lubrikován. Kondomy jsou elektronicky tetovány. Šírka 53mm. Balení obsahuje 3 kusy kondomů.

Kondom Pepino Banán 3 ks | Pepino

3 kusy latexových pánských kondomů s rezervoárem a banánovou vůní. Vlhčeno silikonovým olejem.

Kondomy Pepino - Jahoda

PEPINO kondomy z přírodního latexu s jahodovou vůní s rezervoárem. Šířka 53 mm. Vlhčeno silikonovým olejem. 100% elektronicky testováno. Skladujte na suchém a chladném místě. Pouze pro jedno použití. Balení obsahuje 3 kusy kondomů.

Pepino Banán 3ks

Anatomicky tvarované kondomy z přírodního latexu s banánovou vůní. Balení obsahuje 3 kusy.

Kondomy Pepino - Jahoda

PEPINO kondomy z přírodního latexu s jahodovou vůní s rezervoárem. Šířka 53 mm. Vlhčeno silikonovým olejem. 100% elektronicky testováno. Skladujte na suchém a chladném místě. Pouze pro jedno použití. Balení obsahuje 3 kusy kondomů.

Kondomy Pepino Long Action, 3 ks

Kondomy PEPINO Long Action z přírodního latexu - se speciálním lubrikantem (s obsahem benzokainu), který má mírné znecitlivující účinky a pomáhá tak oddálit ejakulaci. Vy i vaše partnerka/partner si tak konečně vychutnáte nádherně dlouhý, kvalitní milostný akt. S rezervoárem. 100% elektronicky testované. Cena za krabičku (3 kusy).

Kondomy Pepino classic 3ks

PEPINO kondomy z přírodního latexu s rezervoárem. Šířka 53mm. Vlhčeno silikonovým olejem.100% elektronicky testováno. Skladujte na suchém a chladném místě. Pouze pro jedno použití. 3ks v krabičce. Pepino classic jsou klasické kondomy vyrobené z latexového materiálu. Celý povrch kondomů je lubrikován. Kondomy jsou elektronicky tetovány. Šírka 53 mm. Balení obsahuje 3 kusy kondomů.

Pepino Mix Berry kondomy 3 ks

Odrážky Anatomicky tvarované kondomy Průhledné složení z přírodního latexu Balení obsahuje mix aroma jahoda malina borůvka Kondomy s rezervoárem pro větší pohodlí Nominální šířka 53 mm Popis Popis PEPINO anatomicky tvarované kondomy z přírodního latexu vám spolehlivě zajistí ochranu Vůně malin jahod či borůvek vás přenese do prosluněného lesa Kondomy zakončené pohodlným rezervoárem Šířka 53 mm délka 180 mm Vlhčeno silikonovým olejem 100 elektronicky testováno V krabičce se nacházejí 3 kusy Použití Pečlivě si přečtěte prosím příbalový leták uvnitř krabičky Kondom je pouze pro jedno použití Žádná antikoncepční metoda vám nemůže poskytnout 100 ochranu proti otěhotnění HIV či jinými p...

Prezervativ Pepino Satisfaction 3 ks

Anatomicky tvarované kondomy z přírodního latexu. Balení obsahuje 3 kusy.

Prezervativ Pepino Pleasure 3ks

PEPINO kondomy z přírodního latexu se zdrsněnými vroubky. Dráždivé vroubky na povrchu. Balení obsahuje 3 kusy.

Prezervativ Pepino Basic 3ks

Klasické kondomy z přírodního latexu, vlhčené, 3 kusy v krabičce. Kondom Pepino chrání Vaše milování.