Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Pharmacare menoflavon tob 30 pro zeny

Nalezeno:    6 produktů

PHARMACARE Europe Menoflavon tob.60 pro ženy

Červený jetel má pozitivní vliv na cévní systém, kosti a také přispívá k menopauzálnímu komfortu.Balení obsahuje 60 tobolek.Není určeno pro těhotné a kojící ženy.Dávkování a způsob užitíUžívejte 1-2 tobolky denně.SloženíJedna tobolka obsahuje 40 mg izoflavonů a další složky.

PHARMACARE Europe Menoflavon Forte tob.30

Červený jetel má pozitivní vliv na cévní systém, kosti a také přispívá k menopauzálnímu komfortu.Balení obsahuje 30 tobolek.Není určeno pro těhotné a kojící ženy.Dávkování a způsob užitíUžívejte 1 tobolku denně během jídla. Zapijte dostatečným množstvím vody.SloženíJedna tobolka obsahuje 80 mg izoflavonů a další složky.

Menoflavon tob.30 pro ženy

Přírodní, nehormonální, estrogenům podobný doplněk stravy s obsahem extraktu z červeného jetele. Menoflavon je určen pro ženy trpící zdravotními problémy spojenými převážně s přechodem.

PHARMACARE Europe Menoflavon Forte tob.60

Červený jetel má pozitivní vliv na cévní systém, kosti a také přispívá k menopauzálnímu komfortu.Balení obsahuje 60 tobolek.Není určeno pro těhotné a kojící ženy.Dávkování a způsob užitíUžívejte 1 tobolku denně během jídla. Zapijte dostatečným množstvím vody.SloženíJedna tobolka obsahuje 80 mg izoflavonů a další složky.

Menoflavon Forte tob.30

Menaflavon Forte je doplněk stravy určený pro ženy v období přechodu. Obsahuje standardizovaný extrakt z červeného jetele, který obsahuje kromě genisteinu a daidzeinu ještě další isoflavony (biochanin A a formononetin). Isoflavony jsou strukturálně podobné ženskému pohlavnímu hormonu estrogenu. Červený jetel má pozitivní vliv na cévní systém, kosti a také přispívá k menopauzálnímu komfortu. Balení obsahuje 30 tobolek. Není určeno pro těhotné a kojící ženy.