Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Pismenka magnetky

Nalezeno:    38 produktů

Magnetky Zvířátková písmenka

Dětské naučné magnetky ve tvaru písmenek.  Balení obsahuje celkem 26písmenek. Každé písmenko představuje jedno zvířátko. A to zvířátko začíná na písmeno v angličtině, na kterém je obrázek zobrazen.

Djeco Dřevěné magnetky Velká písmenka 38 ks

Magnetická abeceda od A do Z, vhodná na učení písmen. Větší rozměr 38 velkých tiskacích písmen ve všech možných barvách a vzorech. Ideální na chladničku nebo na magnetickou tabuli.Výška jednoho písmena je 4,5 cm.Od 3 letMateriál: dřevoRozměr balení: 20,8 × 19,8 × 3 cm7 důvodů, proč si koupit kousky od Pixypie:1. Všechny produkty jsou 100 % bezpečné pro vaše děti a mají všechny nezbytné certifikáty2. 99 % položek máme skladem a odesílám...

Magnetky - Číslice dřevěné, 56ks (Vilac)

Dřevěná magnetická písmenka, která jsou na jedné straně opatřena magnetickou vrstvou. Vhodné k učení velkých písmenek a skládání prvních slov. Vhodný doplněk k magnetickým tabulím. Obsahuje celkem 56 písmenek. Sada magnetických čísel a pěti matematických značek jsou skvělá učební pomůcka, především pro malé školáky, kteří se tak nenásilnou formou učí základům matematiky (sčítání, odčítání a malá násobilka). Díky této hře – výuce děti matematika opravdu baví. Celkově sada obsahuje 56 ks dřevěných barevných magnetků. Číslice od 0 do 20 a 5 znamének. Vše je uloženo v praktické dřevěné uzavíratelné krabičce o rozměrech 15x14x6cm....

Magnetky - Abeceda tiskací dřevěné, 56ks (Vilac)

Dřevěná magnetická písmenka, která jsou na jedné straně opatřena magnetickou vrstvou. Vhodné k učení písmenek a skládání prvních slov. Vhodný doplněk k magnetickým tabulím. Obsahuje celkem 56 písmenek. Vše je uloženo v praktické dřevěné uzavíratelné krabičce o rozměrech 15x14x6cm. Výška písmen je 4cm.

HM Studio Studo Wood Magnetky písmena 52ks

Studo Wood Magnetky písmena 52ks  Dřevěná písmenka čekají jako milé magnetky na děti od 3 let, až si s nimi budou chtít hrát. Mohou je přikládat jak na magnetickou tabuli, tak dospělákům v kuchyni na lednici. Jsou dodávány v praktické dřevěné krabičce.  Obsah balení: 52 magnetek Vyberte si pro Vaše dítko některou z milých hraček Studo Wood! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: dřevo, magnet Počet dílů: 52 Rozměry písmen: cca 4 x 4 cm Rozměry krabičky: 14,5 x 5,5 x 14,5 cm...

Magnetky - Dřevěná magnetická písmena, 52ks (M&D)

Dřevěná magnetická písmenka, která jsou na jedné straně opatřena magnetickou vrstvou. Vhodné k učení velkých a malých písmenek a skládání prvních slov. Vhodný doplněk k magnetickým tabulím. Obsahuje celkem mix 52 písmenek. Uloženo v pevné dřevěné krabičce.

Tabule na kreslení a magnetky Metal Board Smoby oboustranná s 80 doplňky

Magnetická tabule na kreslení Metal Board od francouzského výrobce Smoby je moderní oboustranná tabule pro děti již od 3 let. Je vyrobena z kvalitní kovové konstrukce a odolného plastu, který je příjemný na dotek. Je velmi praktická, děti si na ni mohou z jedné strany psát fixkou a z druhé strany křídou. Obě strany se pak dají jednoduše setřít hadříkem nebo houbou. Pod tabulí je prostorná přihrádka na uložení pomůcek, tužek, kříd a fixek, kterou oceníte i proto, aby prach z kříd nepadal na podlahu. Na boční straně se nachází žlutý box, d...

Smoby set dětská lavice s oboustrannou tabulí Activity a magnetky 420101-5

Dětská lavice s odkládacím prostorem a tabulí, Škola pro předškoláky a 72 kusů magnetek Abc je oblíbený set hraček pro šikovné a kreativní děti od 3 let, které milují svět kreslení a rady tvoří něco nového. Zvýhodněný set hraček je v nabídce za sníženou cenu, takže nejenže ušetříte peníze, ale budete také spokojeni s kvalitními hračkami pro vaše nejmenší. Francouzská společnost Smoby je známá moderními hračkami, které rozvíjejí schopnosti a dovednosti každého dítěte. Set hraček se hodí do interiéru každého dětského pokojíčku.

Smoby set dětská lavice s odkládacím prostorem a oboustrannou tabulí Activity a magnetky 420102-6

Set dětská lavice s odkládacím prostorem a tabulí a magnetická písmenka Abeceda je krásný set hraček pro šikovné děti a zejména holčičky od 3 let, které kreslí a malují. Akční set hraček vás překvapí skvělou cenou a vaše děti budou mít z nových hraček velkou radost. Smoby je známý kvalitními a moderními hračkami s jedinečným francouzským designem. Hračky v setu rozvíjejí jemnou dětskou motoriku, fantazii a představivost. Set hraček je vhodný pro hru více dětí a výborně se hod...

Set tabule na kreslení a magnetky Metal Board Smoby oboustranná a židle Kid zelená

Tabule na kreslení oboustranná s magnetkami Metal Board Board a židle Kid je krásná kombinace hraček pro všechny děti již od 3 let. Sadu hraček nabízíme za sníženou cenu, takže potěší nejen děti, ale i rodiče, kteří výrazně ušetří. Hračky v setu spolu designově a barevně ladí, ozdobí každý dětský pokojíček. Děti, i sourozenci si zahrají na žáky a učitele, díky čemuž se přibližují světu dospělých a rozvíjejí si své logické myšlení, fantazii a představivost. Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem hračky nejvyšší kvality s prvotřídním vzhledem.

Tabule na kreslení a magnetky Ultimate Board Smoby oboustranná skládací s úložným prostorem a 80 doplňků

Tabule na kreslení Ultimate Board od špičkového francouzského výrobce Smoby je kvalitní oboustranná tabule pro děti již od 3 let. Je vyrobena z pevné kovové konstrukce a odolného plastu, který je příjemný na dotek. Je velmi praktická, děti si na ni mohou z jedné strany psát fixkou a z druhé strany křídou. Obě strany se pak dají jednoduše setřít hadříkem nebo houbou. Pod tabulí je prostorný úložný prostor s oddělenými přihrádkami na uložení pomůcek, tužek, kříd a fixek. Děti budou nadšené bohatou sadou až 80 doplňků

Set tabule na kreslení a magnetky Evolutive Board Smoby nastavitelná oboustranná a dva stolečky Kid

Oboustranná tabule na kreslení s magnetkami Evolutive Board a 2 stolečky KidStool je špičková sada hraček pro všechny děti již od 3 let. Sadu hraček nabízíme za sníženou cenu, takže potěší nejen děti, ale i rodiče, kteří ušetří. Hračky v setu spolu designově a barevně ladí, ozdobí každý dětský pokojíček. Děti si zahrají na žáky a umělce, díky čemuž se přibližují světu dospělých a rozvíjejí si své logické myšlení, fantazii a představivost. Francouzský Smoby přináší dětem radost dlouhá léta hračkami nejvyšší kvality a originálním designem.

Set tabule na kreslení a magnetky Ultimate Board Smoby oboustranná skládací a dva stolečky Kid

Tabule na kreslení s magnetkami Ultimate Board a 2 stolečky Kid překvapí všechny malé chlapce a holčičky od 3 let. Sadu hraček nabízíme za akční cenu, takže potěší nejen děti, ale i rodiče, kteří výrazně ušetří. Hračky v setu spolu designově a barevně ladí, ozdobí každý dětský pokojíček. Děti, i sourozenci si zahrají na žáky a učitele, díky čemuž se přibližují světu dospělých a rozvíjejí si své logické myšlení, fantazii a představivost. Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem hračky nejvyšší kvality s prvotřídním vzhledem.

Set tabule na kreslení a magnetky Ultimate Board Smoby oboustranná skládací a magnetická abeceda a čísla 72 kusů

Tabule na kreslení s magnetkami Ultimate Board a souprava magnetických písmen a čísel je nádherná souprava, která zabaví všechny šikovné děti od 3 let. Sadu hraček nabízíme za sníženou cenu, takže potěší nejen děti, ale i rodiče, kteří výrazně ušetří. Hračky v setu spolu designově a barevně ladí, ozdobí každý dětský pokojíček. Děti si zahrají na žáky a umělce, díky čemuž se přibližují světu dospělých a rozvíjejí si své logické myšlení, fantazii a představivost při práci s písmenky a číslicemi. Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem hračky nejvyšší kvality s prvotřídním vzhledem.

Smoby set dřevěná lavice Modulo Space s oboustrannou tabulí a magnetická písmenka, čísla a znaky 28112-5

Set dřevěná lavice Modulo Space s tabulí a magnetická písmenka, čísla a znaky je perfektní sada hraček pro děti od 3 let, které se rády kreativně baví. Hračky v setu spolu krásně barevně i designově ladí a děti si s nimi vydrží hrát dlouhá léta. Hračky Smoby pomáhají rozvíjet komunikační a jazykové schopnosti dětí, fantazii. Sadu hraček nabízíme za sníženou cenu, takže při nákupu ušetříte. Výrobce Smoby spojuje v hračkách nejvyšší kvalitu a pravý francouzský design, který se zalíbí každému dítěti. Set hraček je vhodný pro hru více dětí.