Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Plastove vchodove dvere 80l

Nalezeno:    24 produktů

Vchodové dveře Sevilla 80L ořech

Kovové vstupní dveře SEVILLA o tloušťce 55 mm v barvě ořech byly vyrobeny z pozinkované oceli. Dveře jsou vybaveny spodním a horním zámkem, šambránou v barvě dveří, 3 panty a nízkým prahem z nerezové oceli. Dveře SEVILLA – zateplené jsou extrudovaným polystyrenem, což zlepšuje jejich izolační vlastnosti. Jejich součinitel prostupu tepla U je na úrovni 1,3 W / (m2K). Sada neobsahuje vložky ani kliky. Zobrazené na webových stránkách barvy se mohou lišit od skutečných kvůli různým nastavením monitoru.

Vchodové dveře Sevilla 80L bílé

Kovové vstupní dveře SEVILLA o tloušťce 55 mm v barvě bílé byly vyrobeny z pozinkované oceli. Dveře jsou vybaveny spodním a horním zámkem, šambránou v barvě dveří, 3 panty a nízkým prahem z nerezové oceli. Dveře SEVILLA – zateplené jsou extrudovaným polystyrenem, což zlepšuje jejich izolační vlastnosti. Jejich součinitel prostupu tepla U je na úrovni 1,3 W / (m2K). Sada neobsahuje vložky ani kliky. Zobrazené na webových stránkách barvy se mohou lišit od skutečných kvůli různým nastavením monitoru.

Vchodové dveře Sevilla 80L antracit

Kovové vstupní dveře SEVILLA o tloušťce 55 mm v barvě antracit byly vyrobeny z pozinkované oceli. Dveře jsou vybaveny spodním a horním zámkem, šambránou v barvě dveří, 3 panty a nízkým prahem z nerezové oceli. Dveře SEVILLA – zateplené jsou extrudovaným polystyrenem, což zlepšuje jejich izolační vlastnosti. Jejich součinitel prostupu tepla U je na úrovni 1,3 W / (m2K) Toto je verze dveří, která by měla být instalovaná s otevíráním dovnitř. Sada neobsahuje vložky ani kliky. Zobrazené na webových stránkách barvy se mohou lišit od skutečných kvůli různým nastavením monitoru.

Vchodové dveře Sevilla 80L zlatý dub

Kovové vstupní dveře SEVILLA o tloušťce 55 mm v barvě zlatý dub byly vyrobeny z pozinkované oceli. Dveře jsou vybaveny spodním a horním zámkem, šambránou v barvě dveří, 3 panty a nízkým prahem z nerezové oceli. Dveře SEVILLA – zateplené jsou extrudovaným polystyrenem, což zlepšuje jejich izolační vlastnosti. Jejich součinitel prostupu tepla U je na úrovni 1,3 W / (m2K). Sada neobsahuje vložky ani kliky. Zobrazené na webových stránkách barvy se mohou lišit od skutečných kvůli různým nastavením monitoru.

Vchodové dveře MX-Zeus 80l bílé

Minimální šířka stavebního otvoru (mm): 870mm Minimální výška stavebního otvoru (mm):2070mm Zobrazené na webových stránkách barvy se mohou lišit od skutečných kvůli různým nastavením monitoru.

Vchodové dveře MX-Zeus 80l tmavý ořech

Minimální šířka stavebního otvoru (mm): 870mm Minimální výška stavebního otvoru (mm):2070mm Zobrazené na webových stránkách barvy se mohou lišit od skutečných kvůli různým nastavením monitoru.

Vchodové dveře MX-Zeus 80l zlatý dub

Minimální šířka stavebního otvoru (mm): 870mm Minimální výška stavebního otvoru (mm): 2070mm Zobrazené na webových stránkách barvy se mohou lišit od skutečných kvůli různým nastavením monitoru.

Vchodové dveře MX Cyklop 80L zlatý dub pp

Zobrazené na webových stránkách barvy se mohou lišit od skutečných kvůli různým nastavením monitoru.

Vnitřní vchodové dveře Impero 80L ořech HZ+K

Zobrazené na webových stránkách barvy se mohou lišit od skutečných kvůli různým nastavením monitoru.

Vchodové dveře Kleopatra ZES 80L tmavý colum HZ+K

Zobrazené na webových stránkách barvy se mohou lišit od skutečných kvůli různým nastavením monitoru.

Vnitřní vchodové dveře Impero 80L zlatý dub HZ+K

Zobrazené na webových stránkách barvy se mohou lišit od skutečných kvůli různým nastavením monitoru.

Smoby set domeček Přátel s kuchyňkou a dárek espresso kávovar s hrnečky 810200-47

Milují vaše děti pikniky a hry na čerstvém vzduchu? Set domeček Přátel Smoby s kuchyňkou a espresso kávovar se šálky jako dárek je mimořádný set hraček, který zabaví chlapce a dívky od 3 let. Set hraček můžete získat za akční cenu, takže ušetříte víc, než při nákupu hraček samostatně. Hračky od Smoby a Écoiffier jsou zárukou originálního francouzského designu a zábavy. Domeček Přátel Smoby s kuchyňkou a elektronickým zvonkem rozšiřitelný

Smoby set domeček Přátel Smoby s kuchyňkou a skluzavka Toboggan KS s vodou 810200-46

Sety dětských hraček za výhodné ceny. Set domeček Přátel Smoby s kuchyňkou a skluzavka GM Slide je výborný set hraček pro všechny děti od 3 let, které si rády hrají na čerstvém vzduchu. Set hraček nabízíme za sníženou cenu, takže ušetříte víc, než při nákupu hraček samostatně. Hračky Smoby jsou zárukou originálního francouzského designu, kvality a děti si s nimi vydrží hrát dlouhá léta. Domeček Přátel Smoby s kuchyňkou a elektronickým zvonkem rozšiřitelný

Smoby set domeček Přátel Smoby s kuchyňkou a traktor na šlapání Jim Loader s nakladačem a přívěsem 810200-45

Překvapte své děti setem originálních hraček. Set domeček Přátel Smoby s kuchyňkou a traktor na šlapání s přívěsem představuje výbornou volbu pro všechny děti od 3 let, které touží po zábavných hračkách na zahradu. Set hraček nabízíme za akční cenu, díky které ušetříte více, než při nákupu hraček samostatně. Hračky v setu od renomovaných výrobců Smoby a Big jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a spolu vytvoří pěkný doplněk do každé zahrady.

Smoby set domeček Přátel s kuchyňkou a odrážedlo s reflektorem Scooter 810200-43

Překvapte své děti kvalitními zahradními hračkami. Set domeček Přátel Smoby s kuchyňkou a odrážedlo s reflektorem Scooter je moderní set vhodný pro všechny děti od 3 let, které si rády hrají na čerstvém vzduchu. Set hraček můžete získat za zvýhodněnou cenu, protože při koupi setu výrazně ušetříte. Hračky v setu spolu krásně ladí, jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a poskytnou vašim dětem spoustu zábavy. Předností dětského domečku v setu od Smoby je i povrchová úprava s anti UV filtrem, díky kterému si zachová krásné a zářivé barvy dlouhá léta.