Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Plastovy kvetinac prumer 40 cm

Nalezeno:    624 produktů

Plastový květináč elho GREEN BASICS, průměr 40 cm, černý

Ekologický plastový květináč o průměru 40 cm v černé barvě. Nádoba je vyrobena z recyklovaných plastů, což jí dodává vysokou odolnost.

Plastový květináč elho GREEN BASICS, průměr 40 cm, terakotový

Ekologický plastový květináč o průměru 40 cm v terakotové barvě. Nádoba je vyrobena z recyklovaných plastů, což jí dodává vysokou odolnost.

Plastový květináč elho GREEN BASICS, průměr 40 cm, tmavě zelený

Ekologický plastový květináč o průměru 40 cm v zelené barvě. Nádoba je vyrobena z recyklovaných plastů, což jí dodává vysokou odolnost.

Plastový obal na květináč MAGNOLIA, průměr 15 cm, zelený

Kvalitní plastový obal na květináč o průměru 15 cm. Doporučujeme sladit s bílými květy, bylinkami nebo jakoukoliv zelenou rostlinou.

Plastový obal na květináč MAGNOLIA, průměr 12 cm, zelený

Kvalitní plastový obal na květináč o průměru 12 cm. Doporučujeme sladit s bílými květy, bylinkami nebo jakoukoliv zelenou rostlinou.

Plastový obal na květináč MAGNOLIA, průměr 13 cm, zelený

Kvalitní plastový obal na květináč o průměru 13 cm. Doporučujeme sladit s bílými květy, bylinkami nebo jakoukoliv zelenou rostlinou.

Plastový květináč elho GREEN BASICS, průměr 30 cm, černý

Ekologický plastový květináč o průměru 30 cm v černé barvě. Nádoba je vyrobena z recyklovaných plastů, což jí dodává vysokou odolnost.

Plastový květináč elho GREEN BASICS, průměr 11 cm, černý

Ekologický plastový květináč o průměru 11 cm v černé barvě. Nádoba je vyrobena z recyklovaných plastů, což jí dodává vysokou odolnost.

Plastový květináč elho GREEN BASICS, průměr 11 cm, terakotový

Ekologický plastový květináč o průměru 11 cm v terakotové barvě. Nádoba je vyrobena z recyklovaných plastů, což jí dodává vysokou odolnost.

Plastový květináč elho GREEN BASICS, průměr 13 cm, terakotový

Ekologický plastový květináč o průměru 13 cm v terakotové barvě. Nádoba je vyrobena z recyklovaných plastů, což jí dodává vysokou odolnost.

Plastový květináč elho GREEN BASICS, průměr 13 cm, černý

Ekologický plastový květináč o průměru 13 cm v černé barvě. Nádoba je vyrobena z recyklovaných plastů, což jí dodává vysokou odolnost.

Plastový květináč elho GREEN BASICS, průměr 15 cm, černý

Ekologický plastový květináč o průměru 15 cm v černé barvě. Nádoba je vyrobena z recyklovaných plastů, což jí dodává vysokou odolnost.

Plastový květináč elho GREEN BASICS, průměr 17 cm, černý

Ekologický plastový květináč o průměru 17 cm v černé barvě. Nádoba je vyrobena z recyklovaných plastů, což jí dodává vysokou odolnost.

Plastový květináč elho GREEN BASICS, průměr 19 cm, černý

Ekologický plastový květináč o průměru 19 cm v černé barvě. Nádoba je vyrobena z recyklovaných plastů, což jí dodává vysokou odolnost.

Plastový květináč elho GREEN BASICS, průměr 35 cm, černý

Ekologický plastový květináč o průměru 35 cm v černé barvě. Nádoba je vyrobena z recyklovaných plastů, což jí dodává vysokou odolnost.