Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Plastovy kvetinac tmave fialova

Nalezeno:    83 produktů

Keter 41482 Plastový květináč - tmavě fialová

Moderní plastový květináč ve stylu KNIT - design je inspirován vzorem z pletení. Květináč je složen ze dvou částí - vnitřní květináč pro výsadbu, který je vložen do stylového obalu Knit. Odolnýnepřízni počasí i UV záření. Snadná udržba!Technické údaje:výška výrobku: 18cmšířka výrobku: 28cmhloubka výrobku: 28cmhmotnost výrobku: 1kgmateriál: plastbarva: tmavě fialová 614Obsah balení:1x COZIES KNIT - S - květináč - tmavě fialová

Rojaplast Květináč COZIES KNIT - S - tmavě fialová

Moderní plastový květináč ve stylu KNIT - design je inspirován vzorem z pletení. Květináč je složen ze dvou částí - vnitřní květináč pro výsadbu, který je vložen do stylového obalu Knit. Odolný nepřízni počasí i UV záření. Snadná udržba! výška výrobku 18cm šířka výrobku 28cm hloubka výrobku 28cm hmotnost výrobku 1kg materiál plast barva tmavě fialová 614 Květů v domácnosti nikdy není dost. Proto pokud vám nesedí barva nebo rozměr, vybírejte z naší bohaté nabídky květináčů a stojanů na květináče.

Keter COZIES KNIT - S - Květináč - tmavě fialová

Moderní plastový květináč ve stylu KNIT - design je inspirován vzorem z pletení. Květináč obsahuje závěsný systém - možnost zavěšeníKvětináč je složen ze dvou částí - vnitřní květináč pro výsadbu, který je vložen do stylového obalu Knit.Odolný nepřízni počasí i UV záření.Snadná údržba! Parametre:výška výrobku: 18cmšířka výrobku: 28cmhloubka výrobku: 28cmhmotnost výrobku: 1kgmateriál: plastbarva: tmavě fialová 614...

Keter COZIES KNIT 41242 Květináč - M - tmavě fialová

Moderní plastový květináč ve stylu KNIT - design je inspirován vzorem z pletení. Květináč je složen ze dvou částí - vnitřní květináč pro výsadbu, který je vložen do stylového obalu Knit. Odolnýnepřízni počasí i UV záření. Snadná udržba!Technické údaje:výška výrobku: 23cmšířka výrobku: 36cmhloubka výrobku: 36cmhmotnost výrobku: 1,28 kgmateriál: plastbarva: tmavě fialová 614Obsah balení:1x COZIES KNIT - M - květináč - tmavě fialová

RojaPlast Plastový květináč COZIES KNIT S v tmavě fialové barvě

Moderní plastový květináč ve stylu KNIT - design je inspirován vzorem z pletení. Květináč je složen ze dvou částí - vnitřní květináč pro výsadbu, který je vložen do stylového obalu Knit. Odolnýnepřízni počasí i UV záření. Snadná udržba!Technické údaje:výška výrobku: 18cmšířka výrobku: 28cmhloubka výrobku: 28cmhmotnost výrobku: 1kgmateriál: plastbarva: tmavě fialová 614Obsah balení:1x COZIES KNIT - S - květináč - tmavě fialová

Plastový květináč elho GREEN BASICS, průměr 11 cm, tmavě zelený

Ekologický plastový květináč o průměru 11 cm v zelené barvě. Nádoba je vyrobena z recyklovaných plastů, což jí dodává vysokou odolnost.

Plastový květináč elho GREEN BASICS, průměr 13 cm, tmavě zelený

Ekologický plastový květináč o průměru 13 cm v zelené barvě. Nádoba je vyrobena z recyklovaných plastů, což jí dodává vysokou odolnost.

Plastový květináč elho GREEN BASICS, průměr 17 cm, tmavě zelený

Ekologický plastový květináč o průměru 17 cm v zelené barvě. Nádoba je vyrobena z recyklovaných plastů, což jí dodává vysokou odolnost.

Plastový květináč elho GREEN BASICS, průměr 19 cm, tmavě zelený

Ekologický plastový květináč o průměru 19 cm v zelené barvě. Nádoba je vyrobena z recyklovaných plastů, což jí dodává vysokou odolnost.

Plastový květináč elho GREEN BASICS, průměr 21 cm, tmavě zelený

Ekologický plastový květináč o průměru 21 cm v zelené barvě. Nádoba je vyrobena z recyklovaných plastů, což jí dodává vysokou odolnost.

Plastový květináč elho GREEN BASICS, průměr 24 cm, tmavě zelený

Ekologický plastový květináč o průměru 24 cm v zelené barvě. Nádoba je vyrobena z recyklovaných plastů, což jí dodává vysokou odolnost.

Plastový květináč elho GREEN BASICS, průměr 30 cm, tmavě zelený

Ekologický plastový květináč o průměru 30 cm v zelené barvě. Nádoba je vyrobena z recyklovaných plastů, což jí dodává vysokou odolnost.

Plastový květináč elho GREEN BASICS, průměr 35 cm, tmavě zelený

Ekologický plastový květináč o průměru 35 cm v zelené barvě. Nádoba je vyrobena z recyklovaných plastů, což jí dodává vysokou odolnost.

Plastový květináč elho GREEN BASICS, průměr 15 cm, tmavě zelený

Ekologický plastový květináč o průměru 15 cm v zelené barvě. Nádoba je vyrobena z recyklovaných plastů, což jí dodává vysokou odolnost.

Plastový květináč elho GREEN BASICS, průměr 27 cm, tmavě zelený

Ekologický plastový květináč o průměru 27 cm v zelené barvě. Nádoba je vyrobena z recyklovaných plastů, což jí dodává vysokou odolnost.