Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Plastovy zlab s plastovym

Nalezeno:    1409 produktů

PROTECO Zavlažovač pulsní plastový s plastovým trnem

Zavlažovač pulsní plastový s plastovým trnem s nastavitelným rozsahem rozstřiku.

Kanystr na vodu s plastovým kohoutkem (plastový, 20l, bílý)

Plastový kanystr s kohoutkem má objem 20 litrů. Kanystr splňuje potravinový atest, takže je vhodný k přepravě pitné vody a dalších kapalin používaných v potravinářském průmyslu. objem: 20l atest pro potravinářské výrobky materiál: HDPE (polyethylen s vysokou hustotou)

Kanystr na vodu s plastovým kohoutkem (plastový, 10l, bílý)

Plastový kanystr s kohoutkem má objem 10 litrů. Kanystr splňuje potravinový atest, takže je vhodný k přepravě pitné vody a dalších kapalin používaných v potravinářském průmyslu. objem: 10l rozměry: 27 x 14 x 38cm atest pro potravinářské výrobky materiál: HDPE (polyethylen s vysokou hustotou)

Umbria Equitazione Žlab pro hříbata 9l plastový

Žlab pro hříbata s kovovými tyčemi z netříštivého plastu

MEREO Sifon pro koupelnový žlab, plastový CZ05N

Tento speciální sifon je kompatibilní s koupelnovými žlaby typu WAVE - CZ11, CZ12, CZ13. Výhodou tohoto sifonu je možnost otočit ho o 360°. Ke snadné instalaci zajisté přispěje i možnost snížení výšky sifonu až na 65 mm. Průtok celého systému žlabu je 0, 55 l/s. EAN: 8592480047511

RAVAK Plastový odtokový žlab Zebra 850 s nerezovou mřížkou (X01434)

Sprchový žlab Platový odtokový žlab s nerezovou mřížkou, design Zebra, rozměr 850 mm, do prostoru, odtok 30 l/m, záruka 6 let na pevně zabudovatelné části, 3 roky na vyměnitelné části Instalujete sprchový kout a potřebujete odtokový žlab? Nebo jej potřebujete vyměnit? Pak vyzkoušejte sprchový žlab RAVAK Zebra 850, který je vyroben z vysoce kvalitního plastu s nerezovou mřížkou. Pomocí tohoto prvku vylepšíte také design koupelny. Oceníte jistě odtok 30 litrů za minutu, kombinovanou zápachovou uzávěru a délku žlábku 850 mm. Klíčové vlastnosti plastového odtokového žlabu s nerezovou mřížkou RAVAK Zebra 850Odtokový žlab pro instalaci do sprchových koutůŽlab je vyroben z kval...

RAVAK Plastový odtokový žlab Zebra 750 s nerezovou mřížkou (X01433)

Sprchový žlab Platový odtokový žlab s nerezovou mřížkou, design Zebra, rozměr 750 mm, do prostoru, odtok 30 l/m, záruka 6 let na pevně zabudovatelné části, 3 roky na vyměnitelné části Instalujete sprchový kout a potřebujete odtokový žlab? Nebo jej potřebujete vyměnit? Pak vyzkoušejte sprchový žlab RAVAK Zebra 750, který je vyroben z vysoce kvalitního plastu s nerezovou mřížkou. Pomocí tohoto prvku vylepšíte také design koupelny. Oceníte jistě odtok 30 litrů za minutu, kombinovanou zápachovou uzávěru a délku žlábku 750 mm. Klíčové vlastnosti plastového odtokového žlabu s nerezovou mřížkou RAVAK Zebra 750Odtokový žlab pro instalaci do sprchových koutůŽlab je vyroben z kval...

Žlab pro koně 15 l plastový s hranou proti okusu

Žlab pro koně z netříštivého plastu s ochrannou hranou proti vyhazování krmiva a okusování

Chuděj Lineární nerezový žlab 650mm s plastovým sifonem s bočním odtokem d 50, harmony lesk

Lineární nerezový žlab 650mm s plastovým sifonem s bočním odtokem d 50, harmony lesk Provedení: podlahový, boční Délka žlabu: 650 mm Mřížka: Harmony, lesklá Zařazeno v kategorii: Sprchové lineární žlaby > Lineární žlaby bočníPopisNerezové tělo žlabu. Otočný sifon 360°.

Chuděj Lineární nerezový žlab 650mm s plastovým sifonem s bočním odtokem d 50, harmony mat

Lineární nerezový žlab 650mm s plastovým sifonem s bočním odtokem d 50, harmony mat Provedení: podlahový, boční Délka žlabu: 650 mm Mřížka: Harmony, matná Zařazeno v kategorii: Sprchové lineární žlaby > Lineární žlaby bočníPopisNerezové tělo žlabu. Otočný sifon 360°.

Chuděj Lineární nerezový žlab 750mm s plastovým sifonem s bočním odtokem d 50, harmony lesk

Lineární nerezový žlab 750mm s plastovým sifonem s bočním odtokem d 50, harmony lesk Provedení: podlahový, boční Délka žlabu: 750 mm Mřížka: Harmony, lesklá Zařazeno v kategorii: Sprchové lineární žlaby > Lineární žlaby bočníPopisNerezové tělo žlabu. Otočný sifon 360°.

Chuděj Lineární nerezový žlab 750mm s plastovým sifonem s bočním odtokem d 50, harmony mat

Lineární nerezový žlab 750mm s plastovým sifonem s bočním odtokem d 50, harmony mat Provedení: podlahový, boční Délka žlabu: 750 mm Mřížka: Harmony, matná Zařazeno v kategorii: Sprchové lineární žlaby > Lineární žlaby bočníPopisNerezové tělo žlabu. Otočný sifon 360°.

Chuděj Lineární nerezový žlab 850mm s plastovým sifonem s bočním odtokem d 50, harmony lesk

Lineární nerezový žlab 850mm s plastovým sifonem s bočním odtokem d 50, harmony lesk Provedení: podlahový, boční Délka žlabu: 850 mm Mřížka: Harmony, lesklá Zařazeno v kategorii: Sprchové lineární žlaby > Lineární žlaby bočníPopisNerezové tělo žlabu. Otočný sifon 360°.

Chuděj Lineární nerezový žlab 850mm s plastovým sifonem s bočním odtokem d 50, harmony mat

Lineární nerezový žlab 850mm s plastovým sifonem s bočním odtokem d 50, harmony mat Provedení: podlahový, boční Délka žlabu: 850 mm Mřížka: Harmony, matná Zařazeno v kategorii: Sprchové lineární žlaby > Lineární žlaby bočníPopisNerezové tělo žlabu. Otočný sifon 360°.

Chuděj Lineární nerezový žlab 950mm s plastovým sifonem s bočním odtokem d 50, harmony lesk

Lineární nerezový žlab 950mm s plastovým sifonem s bočním odtokem d 50, harmony lesk Provedení: podlahový, boční Délka žlabu: 950 mm Mřížka: Harmony, lesklá Zařazeno v kategorii: Sprchové lineární žlaby > Lineární žlaby bočníPopisNerezové tělo žlabu. Otočný sifon 360°.