Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Plnici pera parker

Nalezeno:    113 produktů

Parker hrot Jotter Royal

Hrot z nerez oceli pro plnicí pera z kolekce Parker Jotter Royal.

Parker hrot Urban Royal CT

Hrot z nerez oceli pro plnicí pera z kolekce Parker Urban Royal.

Parker hrot I.M. Royal CT

Hrot z nerez oceli pro plnicí pera z kolekce Parker I.M. Royal.

Parker hrot Urban Royal GT

Hrot z nerez oceli s pozlacený doplňky pro plnicí pera z kolekce Parker Urban Royal.

Parker hrot Sonnet Royal 18K Rhodium

Hrot z 18karátového zlata pokovený rhodiem vhodný pro plnicí pera z kolekce Parker Sonnet Royal.

Parker hrot Sonnet Royal GT

Hrot z nerez oceli pokovený 23ti karátovým zlatem pro plnicí pera z kolekce Parker Sonnet Royal .

Parker hrot I.M. Royal GT

Hrot z nerez oceli s pozlacenými doplňky pro plnicí pera z kolekce Parker I.M. Royal.

Parker Urban Premium Silver Powder CT, dárková sada - 8590715143625

Velmi kvalitního plnicí pero, mosazné tělo a víčko s odolnou šedou úpravou, pochromované kovové detaily; dárkové balení doplněné o elegantní pouzdro a inkoustovou bombičku Quink s modrou náplní.

Parker Sonnet Secret Shell Black 1501/8130483, plnicí pero

Sofistikovaný vzhled pera Black Secret Shell v sobě kombinuje neotřelost v podobě úchopu zdobeného rytinami, decentnost matně lakovaného černého těla a klasiku ve formě křížové rytiny na hrotu pera.

Parker Sonnet Secret Shell Blue 1501/8130260, plnicí pero

Sofistikovaný vzhled pera Blue Secret Shell v sobě kombinuje neotřelost v podobě úchopu zdobeného rytinami, decentnost matně lakovaného modrého těla a klasiku ve formě křížové rytiny na hrotu pera.

Parker Sonnet Dark Brown Laque PGT 1501/8159480, plnicí pero

Šrafovaný povrch těla plnicího pera z nerezové oceli je dosažen postupným nanášením a následným broušením několika vrstev matného laku.

Parker Premier Custom Tartan Black ST plnicí pero, hrot F

Mosazné tělo s černým lakem a víčko pokovené stříbrem a zdobené tartanovým vzorem. V kombinaci s doplňky pokovenými stříbrem. Hrot z 18karátového zlata zcela pokovený rhodiem. Plnicí pero: nasazovací víčko konvertor De Luxe s pístem pro plnění pera inkoustem Quink z lahvičky možnost používat i inkoustové bombičky Quink Dodáváno v dárkové krabičce.

Parker Sonnet Silver Fougere GT plnicí pero 18K, hrot M

V kombinaci s doplňky pokovenými 23karátovým zlatem. Hrot z 18karátového zlata (ryzost Au 750/1000) s křížovou rytinou., Plnicí pero:, * nasazovací víčko, * standardní konvertor s pístem pro plnění pera inkoustem Quink z lahvičky, * možnost používat i inkoustové bombičky Quink, Vyrobeno ve Francii. Dodáváno s 2 černými bombičkami, v elegantním dárkovém balení., TIP: K plnicímu peru byste mohli využít konvertory Parker s lahvičkovým inkoustem nebo inkoustové bombičky Quink., Speciální edice Sonnet Fougere byla vydána ku příležitosti oslav 25. výročí vzniku řady Sonnet. K oslavě tohoto milníku se Parker rozhodl, pouze na jeden rok, pro znovuuvedení, ikonického vzoru Fougere, který zdobil jede...

Parker IM Black CT sada plnicí pero a kuličková tužka 1501/2573215

Akční nabídka! Sada plnicího a kuličkového pera Parker I.M. Black CT v dárkové kazetě.

Parker Duofold Classic Black CT plnicí pero CNT, dárková sada s pouzdrem

Tělo a víčko z houževnaté, sametově černé pryskyřice. V kombinaci s doplňky pokovenými palladiem. Včetně individuálního sériového čísla. Hrot z 18karátového zlata (ryzost Au 750/1000) se zdobnou rytinou karetního esa, částečně pokovený rhodiem. Plnicí pero: šroubovací víčko plnicí pero Centennial je vybavené dvoukanálkovým systémem přívodu inkoustu k hrotu pera konvertor De Luxe s pístem pro plnění pera inkoustem možnost používat i inkoustové bombičky Quink Dodáváno v dárkové kazetě s koženým pouzdrem.

-->