Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Plnici pera

Nalezeno:    456 produktů

Plnicí konvertor Kaweco - chromovaný

Standardní plnicí konvertor v černé barvě s chromovanými objímkami vhodný pro všechna dlouhá plnicí pera Kaweco. Nahrazuje obvyklé bombičky a redukuje tak zbytečný odpad, umožňuje totiž plnění inkoustu z přímo z lahvičky.

Bombičky pro plnící pero Traveler's Company - černé (6 ks)

Standardní bombičky pro plnící pera vhodné například pro plnící pero Traveler's Company. V balení 6 kusů. Barva: černá Vyrobeny v Japonsku Interní kód: E-307

Bombičky pro plnící pero Traveler's Company - modré (6 ks)

Standardní bombičky pro plnící pera vhodné například pro plnící pero Traveler's Company. Balení obsahuje 6 ks. Barva: modrá Vyrobeny v Japonsku Interní kód: E-306

Centropen Inkoustové bombičky 10 ks - modré

Inkoustový zásobník (bombička) pro plnicí pera.. inkoustový zásobník (bombička) pro plnicí pera modrý zmizíkovatelný inkoust

Inkoustové bombičky Faber-Castell 6 ks - tyrkysová

Standardní inkoustové bombičky pro plnicí pera.. Náhradní inkoustové Bombičky krátké 6ks Standardní inkoustové bombičky pro plnicí pera. Barva tyrkysová. Vypratelné z většiny běžných textilií.

Inkoustové bombičky Faber-Castell 6 ks - černá

Standardní inkoustové bombičky pro plnicí pera.. Náhradní inkoustové Bombičky krátké 6ks Standardní inkoustové bombičky pro plnicí pera. Barva černá. Vypratelné z většiny běžných textilií.

Inkoustové bombičky Faber-Castell 6 ks - růžová

Standardní inkoustové bombičky pro plnicí pera, zmizíkovatelný inkoust.. Náhradní inkoustové Bombičky krátké 6ks Standardní inkoustové bombičky pro plnicí pera. Růžový inkoust - zmizíkovatelný. Vypratelné z většiny běžných textilií.

Inkoustové bombičky Faber-Castell 5 ks, dlouhé - modrá

Dlouhé inkoustové bombičky pro plnicí pera, zmizíkovatelný inkoust.. Náhradní inkoustové Bombičky dlouhé 5ks Inkoustové bombičky pro plnicí pera. Modrý inkoust - zmizíkovatelný. Královská modř. Vypratelné z většiny běžných textilií.

Inkoustové bombičky Faber-Castell 6 ks - modrá

Standardní inkoustové bombičky pro plnicí pera, zmizíkovatelný inkoust.. Náhradní inkoustové Bombičky krátké 6ks Standardní inkoustové bombičky pro plnicí pera. Modrý inkoust - zmizíkovatelný. Královská modř. Vypratelné z většiny běžných textilií.

Online hrot Stainless Steel

Hrot z nerezové ocele pro plnicí pera Online.

Online hrot Stainless Steel Black

Černěný hrot z nerezové ocele pro plnicí pera Online.

Lamy lahvičkový inkoust T51 modrý

Lahvičkový inkoust T51 pro plnicí pera, různé barvy, 30 ml.

Lamy lahvičkový inkoust T51 červený

Lahvičkový inkoust T51 pro plnicí pera, různé barvy, 30 ml.

Lamy lahvičkový inkoust T51 černý

Lahvičkový inkoust T51 pro plnicí pera, různé barvy, 30 ml.

Inkoustové bombičky 6ks – černá

Inkoustové bombičky standardní velikosti. Vhodné pro všechny plnicí pera Kaweco.

-->