Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Plysovy mimon

Nalezeno:    6 produktů

Plyšový Mimoň, Minion 23cm

Obvod 38 cm Materiál plyš, brýle a oko plastové

Plyšový Mimoň Caveman Kevin - HCE

Sú malí, žltí, vtipní a neskutočne roztomilí! Mimoni sú najobľúbenejší hrdinovia z animovanej rozprávky Ja Zloduch (Despicable Me) a teraz majú už aj svoju plyšovú podobu. Zmyslom života Mimonov bolo odjakživa to, aby mohli slúžiť tomu najväčšiemu zloduchovi menom Gru, ktorý sa pokúša o lúpež storočia. Detailne spracovaná plyšová hračka Mimoňa Kevina zo série Caveman - Jaskynný muž, ktorá si Vás získa aj vďaka svojmu jemnému plyšu. Plyšový Mimoň Caveman Kevin - HCE od authora a nakladatelství za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz

DR Plyšový batoh Mimoň v montérkách - Jerry

V naší nabídce najdete různé plyšové batohy pro malé děti, dívky i chlapce, které mohou doprovázet dítě nejen v mateřské škole, ale i na různých dobrodružných výpravách.

MIMONI MAČKEJ A POSLOUCHEJ, více druhů

Vytvářejte vtipnou, nečekanou hudbu a zvuky s plyšovými hračkami mimoňů Squeeze 'N Sing Minions. Každá postava milující banány se směje a zpívá nápěv: Do, Re, Mi, Fa, nebo So. Vyberte si Boba, Ottu, Kevina, Stuarta a Carla, poté vytvořte pěvecký sbor nebo vymýšlejte písničky. Tyto super měkké 4palcové mimony budete rádi mačkat, poslouchat a mazlit se s nimi. Projevte se ve skutečném mimoním stylu a vytvořte pěvecký sbor! Každý hudební plyšový mimoň se prodává samostatně, v závislosti na dostupnosti. Barvy, dekorace a rozměry se mohou lišit.