Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Pocitadlo motohodin

Nalezeno:    74 produktů

Motohodiny - měřič motohodin, zelený

Univerzální měřič motohodin - počítadlo Zelená barva. Určeno pro univerzální pro dvoutaktní i čtyřtaktní motory. Vodotěsný podle normy IP68. Balení obsahuje: - měřič motohodin - přípojný kabel - samořezné šrouby

Motohodiny - měřič motohodin, modrý

Univerzální měřič motohodin - počítadlo Modrá barva. Určeno pro univerzální pro dvoutaktní i čtyřtaktní motory. Vodotěsný podle normy IP68. Balení obsahuje: - měřič motohodin - přípojný kabel - samořezné šrouby

Motohodiny - měřič motohodin, oranžový

Univerzální měřič motohodin - počítadlo Oranžová barva. Určeno pro univerzální pro dvoutaktní i čtyřtaktní motory. Vodotěsný podle normy IP68. Balení obsahuje: - měřič motohodin - přípojný kabel - samořezné šrouby

Motohodiny - měřič motohodin, červený

Univerzální měřič motohodin - počítadlo Červená barva. Určeno pro univerzální pro dvoutaktní i čtyřtaktní motory. Vodotěsný podle normy IP68. Balení obsahuje: - měřič motohodin - přípojný kabel - samořezné šrouby

Motohodiny - měřič motohodin, žlutý

Univerzální měřič motohodin - počítadlo Žlutá barva. Určeno pro univerzální pro dvoutaktní i čtyřtaktní motory. Vodotěsný podle normy IP68. Balení obsahuje: - měřič motohodin - přípojný kabel - samořezné šrouby

Motohodiny- měřič motohodin

Univerzální počítadlo- měřič motohodinPočítadlo motohodin- univerzální pro dvoutaktní i čtyřtaktní motory.Vodotěsný! Norma IP68.obsah:-měřič motohodin-kabel-samořezné šrouby Měřič dokáže počítat mth na všech benzinových motorech. Je třeba kabel měřiče omotat kolem kabelu od svíčky tak, aby se nedotýkal kostry. Měřič motohodin je vhodný obzvláště pro stroje bez tachometru pro počítání provozu na zjištění intervalu výměny oleje, seřízení ventilů atd.Baterie je součástí přístroje.

Vibrační měřič motohodin

Univerzální počítadlo na motohodiny - vibrační Vibrační měřič motohodin počítá čas (najeté motohodiny) na základě vibrací které jsou tvořeny nastartovaným motorem. Zaznamenává jak celkově najetý čas, tak i dílčí, který lze vynulovat tlačítkem ,,S" Připevnit lze např. na rám motocyklu. Vodotěsné- odolnost IP68 Výhody: - snadná instalace - bez nutnosti zapojování - citlivost lze nastavit na vysokou nebo nízkou Baterie je součástí přístroje.

Vibrační měřič motohodin, žlutý

Univerzální vibrační počítadlo na motohodiny (MTH) Žlutá barva. Vibrační měřič motohodin počítá čas (najeté motohodiny) na základě vibrací, které jsou tvořeny nastartovaným motorem. Záznam je určen k vypočítávání servisního intervalu (výměna oleje, kontrola ventilových vůlí atd.), pro celkovou kontrolu provozu apod.

Vibrační měřič motohodin, červený

Univerzální vibrační počítadlo na motohodiny (MTH) Červená barva. Vibrační měřič motohodin počítá čas (najeté motohodiny) na základě vibrací, které jsou tvořeny nastartovaným motorem. Záznam je určen k vypočítávání servisního intervalu (výměna oleje, kontrola ventilových vůlí atd.), pro celkovou kontrolu provozu apod.

Vibrační měřič motohodin, oranžový

Univerzální vibrační počítadlo na motohodiny (MTH) Oranžová barva. Vibrační měřič motohodin počítá čas (najeté motohodiny) na základě vibrací, které jsou tvořeny nastartovaným motorem. Záznam je určen k vypočítávání servisního intervalu (výměna oleje, kontrola ventilových vůlí atd.), pro celkovou kontrolu provozu apod.

Vibrační měřič motohodin, zelený

Univerzální vibrační počítadlo na motohodiny (MTH) Zelená barva. Vibrační měřič motohodin počítá čas (najeté motohodiny) na základě vibrací, které jsou tvořeny nastartovaným motorem. Záznam je určen k vypočítávání servisního intervalu (výměna oleje, kontrola ventilových vůlí atd.), pro celkovou kontrolu provozu apod.

Vibrační měřič motohodin, zelený

Univerzální vibrační počítadlo na motohodiny (MTH)Zelená barva.Vibrační měřič motohodin počítá čas (najeté motohodiny) na základě vibrací, které jsou tvořeny nastartovaným motorem. Záznam je určen k vypočítávání servisního intervalu (výměna oleje, kontrola ventilových vůlí atd.), pro celkovou kontrolu provozu apod.

Měřič motohodin a otáček

Univerzální počítadlo na motohodiny a otáčky motoru Univerzální otáčkoměr/měřič motohodin Pro čtyřtakty i dvoutakty. Měřič je vhodný pro většinu spalovacích motorů (čtyřtakty i dvoutakty), např. motocykl, skútr, ATV, sekačka na trávu a jiné. Uživatelské nastavení 1-8 jisker na jednu otáčku motoru nebo 1 jiskra za 2 otáčky motoru (může být použit na motory s jedním až osmi válci). Přístroj je vybaven resetovací tlačítkem, takže lze naměřené hodnoty vynulovat. Specifikace přístroje: 1. Motohodiny- přístroj zaznamenává aktuální i celkové najeté motohodiny 2. Otáčkoměr- přístroj při jízdě zobrazuje aktuální stav otáček motoru a zároveň uchová v paměti max. dosažené otáčky motoru (RPM) 3. Nasta...

MASTER DH 92 průmyslový odvlhčovač vzduchu 80 l / 24h

* Profesionální odvlhčovač vzduchu s odvlhčovacím výkonem 80l/24hod, kovové provedení, robustní a odolná konstrukce. * Možnost dokoupení čerpadla na odvod kondenzátu. * Zabudované počítadlo motohodin. * Automatický restart po výpadku proudu. * Možnost připojení hadice pro odvod kondenzátu.

MASTER DH 26 průmyslový odvlhčovač vzduchu 26 l / 24h

* Profesionální odvlhčovač vzduchu s odvlhčovacím výkonem 27l/24hod, kovové provedení, robustní a odolná konstrukce s dlouhou životností. * Možnost dokoupení čerpadla na odvod kondenzátu. * Zabudované počítadlo motohodin. * Možnost provozu 24h. * Automatický restart po výpadku proudu.