Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Podlaha laminatova

Nalezeno:    372 produktů

Podlaha Laminátová (M²)

Tato kvalitní laminátová podlaha od VENDA s povrchem ve světle šedém provedení je tak ušlechtilá a přirozená jako dřevo. Je vyrobena dřevotřísky a díky kvalitnímu zpracování Vám dává pocit že je z masivního dřeva. Její ražené žilkování a matný povrchový lesk jí dávají autentickou strukturu a vytvářejí teplou příjemnou atmosféru. Díky praktickému click systému je položení snadné a rychlé. Výhoda: podlaha je určena i do místností s podlahovým topením. Tato laminátová podlaha dodá Vaší místnosti ušlechtilý vzhled!

Podlaha Laminátová (M²) Venda

Tato laminátová podlaha propůjčí Vašim místnostem zcela nový vzhled! Podlaha je provedena ve stylovém dekoru dub home a vypadá tak velmi moderně a elegantně. Aby Vám i v zimě bylo teplo na nohy je podlaha vhodná i pro podlahové topení! Díky praktickénu Click systému je položení podlahy dílem okamžiku. Tato laminátová podlaha má jednoduše styl!

Podlaha Laminátová (M²) Venda

Tato kvalitní laminátová podlaha od VENDA s povrchem v provedení dub Rift je tak ušlechtilá a přirozená jako dřevo. Je vyrobena z dřevotřísky a díky kvalitnímu zpracování Vám dává pocit že je z masivního dřeva. Díky praktickému click systému je položení snadné a rychlé. Výhoda: podlaha je určena i do místností s podlahovým topením. Tato laminátová podlaha dodá Vaší místnosti ušlechtilý vzhled!

Podlaha Laminátová (M²) Venda

Tato laminátová podlaha od značky VENDA je vkusným doplňkem do Vašeho domova! Antracitová barva je velmi elegantní. Hodí se ke každému stylu vybavení. Povrch je velmi snadný na údržbu: stačí ho setřít vlhkým hadrem. Proto je vhodný i do domácnosti s dětmi. Pomocí praktického cklicksystému podlahu rychle a jednoduše položíte. Kvalitní laminátová podlaha: příjemný každý krok!

Podlaha Laminátová (M²) Venda

Tato laminátová podlaha od značky VENDA je vkusným doplňkem do Vašeho domova! Dekor ořech palazzo zaujme barvou přírodního dřeva. Hodí se ke každému stylu vybavení. Povrch je velmi snadný na údržbu: stačí ho setřít vlhkým hadrem. Proto je vhodný i do domácnosti s dětmi. Pomocí praktického cklicksystému podlahu rychle a jednoduše položíte. Kvalitní laminátová podlaha: příjemný každý krok!

Podlaha Laminátová (M²) Venda

Tato laminátová podlaha od značky VENDA je vkusným doplňkem do Vašeho domova! Dekor šedý dub zaujme svým decentním zbarvením. Hodí se ke každému stylu vybavení. Povrch je velmi snadný na údržbu: stačí ho setřít vlhkým hadrem. Proto je vhodný i do domácnosti s dětmi. Pomocí praktického cklicksystému podlahu rychle a jednoduše položíte. Kvalitní laminátová podlaha: příjemný každý krok!

Podlaha Laminátová (M²) Venda

Tato laminátová podlaha od značky VENDA je vkusným doplňkem do Vašeho domova! Dekor dub rosemont zaujme nadčasovým vzhledem. Hodí se ke každému stylu vybavení. Povrch je velmi snadný na údržbu: stačí ho setřít vlhkým hadrem. Proto je vhodný i do domácnosti s dětmi. Pomocí praktického.cklicksystému podlahu rychle a jednoduše položíte. .Kvalitní laminátová podlaha: příjemný každý krok!

Podlaha Laminátová (M²) Venda

Tato laminátová podlaha od značky VENDA je vkusným doplňkem do Vašeho domova! Dekor dub hella zaujme moderním vzhledem ve stylu vintage. Hodí se ke každému stylu vybavení. Povrch je velmi snadný na údržbu: stačí ho setřít vlhkým hadrem. Proto je vhodný i do domácnosti s dětmi. Pomocí praktického cklicksystému podlahu rychle a jednoduše položíte. Kvalitní laminátová podlaha: příjemný každý krok!

Podlaha Laminátová (M²) Venda

Tato laminátová podlaha od značky VENDA je vkusným doplňkem do Vašeho domova! Dekor jasan stockholm zaujme světlou krémovou a šedou barvou. Hodí se ke každému stylu vybavení. Povrch je velmi snadný na údržbu: stačí ho setřít vlhkým hadrem. Proto je vhodný i do domácnosti s dětmi. Pomocí praktického cklicksystému podlahu rychle a jednoduše položíte. Kvalitní laminátová podlaha: příjemný každý krok!