Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Podlozka a4

Nalezeno:    521 produktů

Modelovací podložka A4

Modelovací podložka KOH-I-NOOR A4, novodur, tloušťka 0,68mm, formát A4.

Podložka A4 popisovací 5000

Popisovací podložka do sešitu formátu A4.

Podložka A4 linkovaná PVC

Plastová podložka do sešitu - oboustranná (linka / linka).

Psací podložka A4 PVC zelená

Psací podložka formátu A4, vyrobena z PVC v zelené barvě, kovový klip na uchycení dokumentů, extra silná lepenka 2,5 mm. Balení 25ks.

Psací podložka A4 s klipem

Podložka se sponou s pružinou ideální pro přichycení dokumentů. Vyrobeno z recyklovaného hliníku s čirým lakem. • A4 hliníková podložka se širokou sponou • ideální základ pro dokumenty A4 • Recyklovaný hliník potažený antibakteriálním povlakem a čirým lakem • Rozměry (V x Š x H): 344 x 227 x 1 mm

Modelovací podložka A4 mix barev

Kvalitní podložka na modelování pro kutily. VELIKOST: A4 POUŽITÍ: - vhodná do školy do hodin výtvarné výchovy, ale i na kreativní chvíle v pohodlí domova - díky této podložce zůstane Váš stůl vždy čistý - podložka je omyvatelná pod vodou, nečistoty stačí setřít houbičkou. Uvedená cena je za 1 ks. Dodáváme v mixu ve 3 barvách (modrá, červená, zelená)

Psací podložka A4 s uzávěrem

Odolná A4 hliníková schránka s uzávěrem a psací podložkou • A4 hliníková schránka se širokou sponou • ideální základ pro dokumenty A4 • s uzavřenou klapkou pro další volné listy • Recyklovaný hliník potažený antibakteriálním povlakem a čirým lakem • Rozměry (výška x šířka x hloubka): 325 x 230 x 9 mm

Podložka A4 s klipem PVC

Podložka pro pohodlnější psaní. Vybavena klipem, který udrží váš papír na místě. Uvedená cena je za jeden kus. Barvu bohužel nelze zvolit, zboží zasíláme podle skladových zásob.

OXYBAG Modelovací podložka A4 (mix)

Modelovací podložka do výtvarné výchovy, aby i ti největší umělci neušpinili své pracovní místo. Zdravotně nezávadné, bez ftalátů, lehce omyvatelný. Rozměr: 30 x 21,5 cm Fotografie je ilustrativní, provedení dodáváme dle skladových zásob.

Podložka popisovací A4

Popisovací podložka pro prvňáčky A4 Popisovací průhledná podložka z tvrdé PVC fólie v přírodním tónu. Ideální pomůcka pro prvňáčky a žáky prvního stupně základních škol. Na podložku se píše tužkou a jednoduše se vymaže gumou. Podložka je dvojitá.

Podložka PRVŇÁČEK A4

plastová, popisovatelná tužkou či mazatelným fixem. Plastová podložka s předepsanými písmenky pro 1.třídu ZŠ Podložka je popisovatelná tužkou, mazatelným fixem. Mazání gumou, vlhkým hadříkem, u speciálních fixů suchým hadříkem. Materiál: PVC tvrdé, tloušťka 0,3 mm + papír.